Къде държите играчките на децата?

  • 8 885
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 576
Тия висящите продават ли ги някъде другаде освен в Сомо, защото ми е на другия край на Сф и то по околовръстното  newsm78
 
Може също ли някой да снима и да покаже кутиите-животни от Бриколаж  Praynig  Laughing

Иначе в момента държа играчките в най-обикновени кашони от техника. Преди купувах тия мрежички от магазините по 1 лев, обаче много бързо се прецакват и за нищо не стават.

# 76
  • Мнения: 22 865
Големите играчки са наредени на секцийката.Останалите в кош за пране от ИКЕА.Представява сгъваем кош,изплетен като от метални жички.Много е здрав и удобен,освен това е прозрачен.Сега,като бяхме в Солун се сдобих с още 2 такива.Ето тук може да се види
http://community.webshots.com/photo/551827437/2544691950044858392AUNJxW
http://community.webshots.com/photo/551827437/2805328990044858392VywIRo

# 77
  • Мнения: 3 356
По пода из целия апартамент Joy

В два плетени коша би трябвало да ги държим. Това е само късно вечер, след като си легнат децата. През останалото време, малката само драпа да се докопа до коша и не мирясва, до като не извади и последната дрънкулка от него Mr. Green
И ний тъй  Sunglasses

# 78
  • Мнения: 65
Всички / в идеалния вариант/ са в плетени кошове, а кошовете стоят в една палатка-къщичка. Вътре има и столче с масичка и голяма игра пада

# 79
  • София
  • Мнения: 1 511
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.

И на Тано играчките са в такава жаба.Той много й се радва и му е кеф да си прибира сам играчките.Накрая казва:
 - Абката изамка гачките. (Жабката изяде играчките)

# 80
  • Мнения: 5 877
Добре де, а като ги слагате играчките в кошове, не се ли употребява само горния ред?
Или другия вариант - да се разсипва целия кош, за да се стигне една играчка?

Моят ужас от детството е да ме карат да си подреждам играчките под едно такова легло с пружина... адски много събираше, адски трудно се подреждаше. Това общо, моите играчки и на брат ми.

# 81
  • Мнения: 3 356
Висящите кошове са от Комо - струват 9.70 лв примерно. Страхотни са, но у дома няма как да го закачим от тавана. Вие на какво сте го закачили? Ета?
Може ли една снимчица на тези кошове,моля?

# 82
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да монтирате един баскетболен кош към стената и да пришиете към него голям цветен чувал.............това обаче не е пробвано.......само идея

# 83
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В детски кош за играчки.
Не събира прах,с капаче е .,по скоро се похлупва.
От тези в Бриколаж,нашия е жаба.

И на Тано играчките са в такава жаба.Той много й се радва и му е кеф да си прибира сам играчките.Накрая казва:
 - Абката изамка гачките. (Жабката изяде играчките)

А колко струват тези жаби, аз ги слагам в кош за пране. Embarassed

# 84
  • София
  • Мнения: 1 511
Не помня точната цифра...22 лв или 24 лв...не съм сигурна...

# 85
  • Мнения: 2 116
В "Практикер" има най-различни животинки по 16лв.!  Hug

# 86
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В "Практикер" има най-различни животинки по 16лв.!  Hug

Голяма разлика в цената, ще проверя в Практикер, благодаря много!  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 511
В "Практикер" има най-различни животинки по 16лв.!  Hug

Голяма разлика в цената, ще проверя в Практикер, благодаря много!  Hug

Нещо ми се мотае,че май ги взех от Практикер в Пловдив(на Тано жаба,а на племенника ми куче),а не от Бриколаж  Thinking , но не бяха по 16 лв...възможно е да са ги намалили  Confused
Помня,че имаше слон,куче,зебра и жаба.Всички бяха много сладки.

# 88
  • Мнения: 390
Преди две седмици купихме такъв кош Жаба от Практикер- 19,99лв

# 89
  • Мнения: 22 865
Преди две седмици купихме такъв кош Жаба от Практикер- 19,99лв
Вчера бях в СОМО и имаше няколко модела.струваха 16 лв,ако не се лъжа.

Общи условия

Активация на акаунт