Момче или момиче???

  • 2 855
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 289
ЕЕЕЕ,мами?Казват ,че всеки мъж иска момче,но дали е така с вашите мъже?Лично моя би се зарадвал повече на момче,но общо взето няма значение.Вие какво ще споделите? Grinning

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 938
И да предпочита, и да не предпочита, кой го пита  Grinning, свършен факт...

# 2
  • Мнения: 1 233
Ами всъщност аз бях с предпочитанията. Мъжа ми казваше:"Каквото дойде, само да е живо и здраво!"

# 3
  • Варна
  • Мнения: 617
Искаше момиче, а аз момче. Сега иска момче, че да е по-шарено в къщи, а аз искам момиче пак....

# 4
  • Мнения: 448
И двамата винаги сме искали момиче.Не, че не си обожаваме и момченцето, де Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 1 289
Наистина няма значение,но като,че ли е по-голяма гордост за тях като имат момче.Днес на мъжа ми братовчедката роди второ момче.Съпруга й незнаеше къде се намира от радост. Hug Но и аз мисля ,че е най-добре да са "шарени" децата.

# 6
  • Мнения: 2 567
Аз едвам за второ го навих, та чак претенции да има  Simple Smile
Аз май по имам, че сега щерката е като лепната за него. Все тати, та тати. Него по обичала и подобни от този род.
Та както има приказка, че момченцата по към майките са привързани да мога и аз да бъда искана  Simple Smile

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Като бях в пети месец братовчедка ми роди момче и мъжът ми непрекъснато повтаряше как и ние ще имаме момче. След месец се разбра, че ще е момиче. Сега я боготвори. Иска и второто да е момиче, а аз искам да имаме и момче, но каквото дойде.

# 8
  • Мнения: 8 505
Гласувах с момче,тъй като няма точна опция,с която да гласувам,а именно-2 момчета и 1 момиче.Между другото така исках и аз,точно в този ред,но не би.Дано следващите са момчета.

# 9
  • Мнения: 2 000
Нямаше значение за него, макар че той беше почти 100 % сигурен, че ще са момчета и двата пъти.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Първото беше убеден,че ще е момче още преди да го направим LaughingСега иска момиченце Flutter

# 11
  • Мнения: 64
Уж викаше, че няма значение, но като разбра, че е момче много се хвали!

# 12
  • Мнения: 1 289
Е,Катя(Сливен) като гледам е познал за пола. Peace

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Искаше момче, което да му продължи името и момиче което да е "на татко принцесата"....е имаме две мъжлета , но аз нещо съм се навила след някоя и друга годинка да пробвам пак за дъщеричка  Wink

# 14
  • Мнения: 327
Много иска момиче,дано такова да бъде.А се надяваше да бъдат близначки,докато без да сме питали, ни казаха''мома''.Дори и да не са познали ехографите,имаме нагласа и за бебе момче. Само живо и здраво да е!

# 15
  • Мнения: 216
МОЯ иска моми4е,казва 4е като си представи  детето ни и си го представя моми4е.

# 16
  • Мнения: 1 289
Лично аз пък като разбрах ,че съм бременна си мисля ,че ще е момче.Но ако не се крие бебо в четвъртък ще видим дама или кавалер ще е.

# 17
  • Мнения: 271
аз исках момиче,а той момче и неговата мечта се сбъдна

# 18
  • Мнения: 516
Моят съпруг до последно ми казваше,, Все ми е тая да е живо и здраво...,, и в деветият месец като избирахме име той само женски имена казваше и се издаде че предпочита момиченце. А и аз до последно си знаех че ще е момиченце и интуицията ми  не ме излъга, имам прекрасна дъщеричка.

# 19
  • Мнения: 3 932
В нашто семейство тази с претенциите бях аз...не, че ме огря.

# 20
  • Мнения: 47 996
ние си имаме и двете- Party,и да ви кажа-и двете си ги обичаме безкрайно,не защото са момче или момиче,а защото са най-прекрасните и са си наши!!!
иначе покрай проблеми с втората бременност,се молехме само да е живо и здраво детенцето,и изобщо не мислехме за пола..

# 21
  • Мнения: 3 360
Без значение беше и за него и за мен! Сега е един мъж с три жени-да му завиди човек! 4470 4470 4470

# 22
  • Мнения: 2 274
   С първото аз бях тази с предпочитанията, а той искаше само да е живо и здраво! Роди ни се момченце - това и исках! Сега с второто и двамата искахме момиченце, но пак ще е момче и като разбрахме леко се разочаровахме, но важното е да е здравичко! Тежко ми обаче сама жена с трима мъже - единия проклет, другия инат, я третия...Скорпион  Sick!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
В началото искаше момче твърдо-после като видя че не става толкова лесно бебето каза само да стане даже ако е момиче по добре.Когато загубихме бебче вече казва какво то и да е само да се роди живо и здраво.Така че моя мъж мина през всички етапи.

# 24
  • Мнения: 1 259
Искаше момиче,а аз през цялото време си знаех че ще е момче Heart Eyes

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За първото искаше момче, а то и такова излезе. Сега обаче направо се разтапя когато го погледне дъщерята - На тати момичето. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 289
Като я гледам каква ти е сладуранка всеки сигурно се разтапя като я види. easter

# 27
  • Мнения: 603
и за двамата беше без значение,казвахме си само да е живо и здраво,каквото и да е си е наше Peace

# 28
  • Мнения: 5 251
В нашто семейство тази с претенциите бях аз...не, че ме огря.

Същата работа  Laughing
Но поне за второто сме единодушни, че ни се иска да е момиченце. На мен със сигурност малко повече  Blush

# 29
  • Мнения: 5 317
Няма значение.

# 30
  • Мнения: 5 140
Момче, но се роди момиче. Grinning

# 31
  • Мнения: 657
Аз бях с предпочитанията

# 32
  • Мнения: 356
              И двамата бяхме на мнение живо и здраво да се роди. Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 1 202
Искаше момиче,а аз през цялото време си знаех че ще е момче Heart Eyes
И моят искаше момиче а аз момче! Peace

# 34
  • Мнения: 5 577
Мисля момче. Татко ми твърдо е искал момиче иначе

# 35
  • Мнения: 6 390
Нямаше предпочитания  Wink

# 36
  • Мнения: 330
За 1-во според мен всеки мъж,дори и тези,които казват,че няма значение Winkсе надяват да е с пола на тати GrinningА второто пък-този на мама Simple Smile

# 37
Нашият тати пак страшно много искаше моми4е,но нашия бебо на видеозона като го гледаха казаха 4е ще е мом4е,4е даже на ехографската снимка му снимаха семеините ценности и като 4е ли скьпият е много горд направо ще се прьсне   Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 674
никога не е изказвал предпочитания. Винаги е казвал, че важното е да е живо и здраво,а полът е без значение. не като мен, аз исках момиче Blush

# 39
  • Мнения: 308
нямаше претенции за пола и когато му казаха момиче се развълнува страшно много , а аз бях разочарована, защото според мен трябваше да е момче - просто не можех да повярвам че момиче може да бъде така енергично и да рита така силно , но съм грешала. смятям че няма по-голяма радост за едно майка от това да има момиченце.

# 40
  • Мнения: 27 524
Твърди, че е без значение, но знам ли  Grinning

# 41
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Съпругът ми определено искаше момиче и го получи.За второ,дай Боже,ни се иска и на двамата момче.Гласувах и с двете опции.

# 42
  • Мнения: 80
Имаме си мъж, за следващото татето мечтае за момиче, аз май пак момче. Абе може би да има интрига (да съм му в опозиция по-скоро) :PPPPPP

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В нашто семейство тази с претенциите бях аз...не, че ме огря.

# 44
  • Мнения: 5 183
Татито ни искаше моми4енце, 4е били по-гальовни и привързани към родителите си, разбирайте татковците  Mr. Green Аз исках мом4е. Роди се мъжко. Татито ни е влюбен в сина си, даже май и за второ като говорим, му иде пак в мъжки род ...

# 45
  • Мнения: 99
Каквото е направил таткото, такова ще е. Изобщо не се обръщам назад във времето, когато кралете са искали наследници. В крайна сметка, каквото излезе. Няма да го върнем... Simple Smile

# 46
  • Мнения: 663
Преди да се роди наш то бебче ,таткото и аз включително искахме момиче .Роди се момче ,и много ,много си го обичаме  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 385
Нашият татко определено иска момче, но когато докторът потвърди моето усещане, че ще е момиче  stork-girl, таткото въздъхна "Ех, ПРИНЦЕСА!" И така, от тогава чакаме не момиче, а принцеса 4470

Сега на всички се фука, че ще е момиче, но и че ще ходи на "поправителен" за момче!

# 48
  • Мнения: 249
Мъжът ми беше убеден, че ще е момче, а си имаме момиченце!!! А аз си бях сигурна, че ще е момиче. За второ нямаме претенции за пола. Вече знаем, че по-важно от това е детето да бъде живо и здраво!!!  Praynig

# 49
  • Мнения: 1 800
Момче искаше и момче получи Wink

# 50
  • Мнения: 941
и аз и съпругът ми искахме момиче и плана е изпълнен,  за второто нямаме претенции, каквото дойде

# 51
  • Мнения: 3 478
Ами да, нашия тати беше от тия с предпочитанията за момче, ама не го огря горкия Wink, сега обаче са голяма любов с малката.

# 52
  • Мнения: 742
ами аз много исках да си имаме един малък мъж- а съпругът ми мадама...сега си имаме принцеска...и ще работим за принц smile3521

# 53
Ами всъщност аз бях с предпочитанията. Мъжа ми казваше:"Каквото дойде, само да е живо и здраво!"
И ние бяхме по същия начин, аз страшно много исках момче и момче се роди, а мъжа ми нямаше никакви претенции за пола  Simple Smile Сега пък мъжа ми ме тормози да сме си правели момиченце, но нещо още се ослушвам  Joy

# 54
  • Мнения: 4 187
Искаше много да има син  Rolling Eyes. Не е късно , но си мисля, че още две щерки добре ще му дойдат  Mr. Green.

# 55
  • Мнения: 1 878
Моят си искаше живо и здраво детенце - мисля това е наистина важното, другото е от второстепенно значение - е поне в нашето семейство  Peace

# 56
  • Мнения: 76
Искаше момиче. Аз съм ниска, а той бил чувал че момчетата приличали на майките си и се страхува и сина да не е нисък, но напук ще имаме момченце. Честно да си призная и аз малко се притеснявам от това, дано да са само бабини измислици

# 57
  • софия
  • Мнения: 1 745
И двамата искаме момиче Grinning!От всички прегледи до сега казват:" 100% щерка!",но знае ли човек Thinking!

# 58
  • Мнения: 1 272
Нямаше значение, а сега е много доволен от резултата!

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Отначало искаше момче, но като разбра, че ще бъде момиче много се зарадва.

# 60
  • Мнения: 4 621
И двамата се радвахме като ни казаха, че ще е момиченце Laughing Мъжът ми има момченце от първия си брак и се зарадва , че второто ще е момиче Heart Eyes Преди да знаем пола аз се надявах за момиче, а за него беше без значение.

# 61
  • Мнения: 12
Моя казва "каквото е такова, да ни е живо и здраво, няма да го върнем я" Joy

# 62
  • Мнения: 793
През цялото време искаше момиче и такова казват че ще е, живот и здраве ще се види през октомври. Hug

# 63
  • Мнения: 3 334
Аз исках момче,но мъжът ми беше безпристрастен.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
посл. опция

# 65
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Каквото направи - такова ще получи.
Сега се старае за момче

# 66
  • Мнения: 1 986
Моя казва "каквото е такова, да ни е живо и здраво, няма да го върнем я" Joy

 И на нашия татко му бяха такива думите Laughing-е,радва се,разбира се,като разбра,че ще има дъщеря Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 3 679
Моят мъж няма никакви претенции, но аз искам близнаци  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 416
Предпочиташе момиче и вече си има...  Laughing

# 69
  • Мнения: 5 475
Иска момиче!  Party

# 70
  • Мнения: 953
Без значение. Казва : Каквото дошло по поточната линия. Обикновено аз му отговарям: Ми каквото си си го направил.

# 71
  • Мнения: 1 353
Първо беше момче, после момиче. И така докато не забременях  preggo и се оказа, че ще е принцеса newsm53 .

# 72
  • Мнения: 135
Съпругът ми винаги много е искал момиченце и желанието му бе изпълнено!! Благодаря на Бога за Рая! Голяма гледка и любов са двамата - нищо не може да я отмести от първото място в сърцето му!!  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 10 758
С първото искаше момче - роди се момиче.С второто искаше момиче - роди се момче Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт