ЯНУАРЧЕТА добрички, махат със крачета и ръчички!

  • 13 811
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 333
Здравейте!!! Днес се наспах добре. Мъжо пак замина в командировка и съм сама. Смятам да отида да купя плодове и да правя сладка за зимата. Няма да пиша от какво да не ви се преяде. Намирам се на работа като съм сама.

Ним, заглавието което предлагаш наистина е много хубаво, ще го използваме по натам, че сега трябва да го променим. Много мина, още толкова остава... , ще влезе в употреба. Ако всички дадем по някоя идея ще имаме за всички теми. Не се притеснявай за феталната, всичко ще е ОК. И после да разказваш!!!

Приятен ден на всички и се пазете от жегата  Nature Sunny, а аз да се захващам за работа. Дано стане нещо.

# 286
  • Мнения: 228
Ним, и аз имах ужасяващи кошмари относно бебчо в началото на бременността - направо като си спомня настръхвам.След като си направих БХС като че ли малко се поуспокоих. Сега чакам с нетърпение да видя бебчо и на 4Д  и да ми отминат тия скапани болки.
Така, че споко. newsm53

# 287
  • Мнения: 228
Mimi 81, честно да ти кажа, надеждата ми е в Асеновград, защото аз съм само 1,55м висока,а след 2 месеца незнам колко ще съм широка smile3506
и дали въобще дълга рокля ще ми отива  newsm78

# 288
  • Мнения: 1 289
Mimi 81, честно да ти кажа, надеждата ми е в Асеновград, защото аз съм само 1,55м висока,а след 2 месеца незнам колко ще съм широка smile3506
и дали въобще дълга рокля ще ми отива  newsm78


Не се притеснявай,аз съм 165 висока и доста широка,въпреки,че бях във края на втория  месец.Ама роклята я взех от братовчедка ми,която предишната година преви сватба и беше в 5 месец,а на мен ми я отпускаха до максимум.
http://images09.snimka.bg/001048373.jpg -виж каква беше-аз не се харесвам ,щото съм дебела,ама.......

# 289
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Прозя-я-я-я-Ф!
И аз да се присъединя към непробудно спалите ... още ми е трудно да се разсъня Simple Smile
Ама тия жеги ме изтощиха тотално  Tired
Желая ви лек ден и да сте на хладничко

# 290
  • Мнения: 228


Не се притеснявай,аз съм 165 висока и доста широка,въпреки,че бях във края на втория  месец.Ама роклята я взех от братовчедка ми,която предишната година преви сватба и беше в 5 месец,а на мен ми я отпускаха до максимум.
http://images09.snimka.bg/001048373.jpg -виж каква беше-аз не се харесвам ,щото съм дебела,ама.......

ЕКСТРА СИ newsm10Много сте хубави и двамата
Като си купя рокля ще ви я покажа Wink

# 291
  • Мнения: 1 289


Не се притеснявай,аз съм 165 висока и доста широка,въпреки,че бях във края на втория  месец.Ама роклята я взех от братовчедка ми,която предишната година преви сватба и беше в 5 месец,а на мен ми я отпускаха до максимум.
http://images09.snimka.bg/001048373.jpg -виж каква беше-аз не се харесвам ,щото съм дебела,ама.......

ЕКСТРА СИ newsm10Много сте хубави и двамата
Като си купя рокля ще ви я покажа Wink



Мерси EmbarassedОбади се като дойдеш в Асеновград.И на мъжа ми костюма му е от тук-и е много на сметка.

# 292
  • Мнения: 1 104
Ето ме и мен пак! Прочетох, че става въпрос за сватби и рокли...и тъй като аз имам опит от преди две -три седмици, мога да успокоя titi че в Асеновград ще си намери каквото иска или пък може да поръча в някои от многото магазини. И аз от там си взех роклята и останах доволна. Аз също съм висока само 153, но и за дребосъци къто мен се намират рокли. Не се притеснявай. 

# 293
  • Мнения: 385

Моля ви да ми кажете, случвало ли ви се е да имате болки в самото влагалище - спонтанни болки, не много силни?

Да, на мене ми се е случвало и ми се случва още. Пия но шпа и гледам да не "рипам" много tantrum

# 294
  • София
  • Мнения: 6 797
Хайде в новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт