ЯНУАРЧЕТА добрички, махат със крачета и ръчички!

  • 13 822
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 307
За усещането - аз бебо (ако е бебо де) го усещам много нередовно, чак понякога се притеснявам и утре ще питам. Понякога ми бълбучи корема ясно и отчетливо, в други дни може целия ден да не го усетя.  Rolling Eyes Дано всичко да е наред и просто аз да съм по-дебелокожа!  Confused
Ним, и аз като теб го усещам. Явно нашите са по-мирни и не се въртят много много  Grinning Иначе и аз си мислех да питам док, ама аз съм чак другата седмица четвъртък. Моля те като питаш, сподели после аккво ти е казал доктора. Благодаря ти предварително! Simple Smile

# 241
  • Мнения: 385
предлагам следващия път да снимаме сервитьора на "Каприз" и да го пуснем за оглеждане от всички мами пък да видят дали не си заслужава ..... гледането  newsm53

# 242
  • Мнения: 307
предлагам следващия път да снимаме сервитьора на "Каприз" и да го пуснем за оглеждане от всички мами пък да видят дали не си заслужава ..... гледането  newsm53
Аз съм ЗА!!!  Mr. Green Laughing

# 243
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Здравейте мами,

Моята щерка Лъв днес има Ден Ден и ви черпа всички по една виртуална тортичка с безалкохолно коктейлче Laughing  party023 smile3510 newsm59 bdbaloni baloni cheers

# 244
  • Мнения: 385
Гале,
аз главувам за:
4. Януари студ ще ни завари, но на бебето гласчето, ще ни топли сърцето.

# 245
  • Мнения: 385
Dalila да ти е жива и здрава щерката и много да те радва   bouquet  bouquet  bouquet 

Голям купон да й спретнете  nbirthday  Party Time Tada

# 246
  • Мнения: 1 104
Да кажа на mimi_81,че наистина в Пловдив има много хубави дрехи за бременни- в подлеза при Тримонциум, подлеза при Тунела и на втория етаж на Халите. Избора е голям, пък и не ти е далеч. Аз купих от Пловдив 2-3 панталона, че много често пътувам до там. Но за сега нося само 1 от тях, че корема не е ми е пораснал много. Пък и от 46 кг сега съм към 48.5-49кг и много от старите дрехи, особено панталони с ниска талия си ми стават.
А относно зодията на бебчето, аз предпочитам Козирог, но като съм към 20 януари, знае ли се?Пък може да родя по-рано  Blush

# 247
  • Мнения: 385
аз чесно казано предпочитам ако е момче да е козирог а ако момиче - водолей, ама нали я знаете СЪДБАТА ...... newsm48

# 248
  • Мнения: 1 104
Най-сърдечни поздрави за рожденичката! Да е жива и здрава!
А за пола на бебето поне на мен ми е все едно.

# 249
  • Мнения: 1 809
ЗДРАВЕЙТЕ  Grinning
Гласувам за " Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява"

Темата с ревността е много интересна  Laughing Аз съм Стрелец, но винаги съм била мноооого ревнива(може би защото съм на границата с Козирог  Crazy 21.декември).
Единственото гадже, което ме ревнуваше повече от всичко ,беше зодия Овен  Mr. Green
Мъж ми е Водолей,но не мога да кажа,че показва ревността си ,даже напротив-всячески се старае да изглежда,че за него това е непознато чувство Rolling Eyes Имало е два-три  сериозни изблици на ревност от негова страна, но това е всичко за 10год. от както сме заедно.
Пък аз обичам от време на време да бъда ревнувана   Heart Eyes

Надявам се , живот и здраве, това бебе да е Водолей, щото още едно козиРОГче ,като щерката, ще ме побърка съвсем  #Crazy

Няма нищо лошо в предложението за смяна на буквите  Peace Смятам,че всеки има право да изрази мнение, пък в крайна сметка всички ние ще решим какво да бъде  bouquet За мен темата така, както е в момента (с жълтите буквички) е чудесна  Hug

dalala ,Честита Рожденничка   newsm51 Да  има прекрасно детство  1swing с много приятели и весели игри   dancing
 
happy bd

# 250
  • София
  • Мнения: 6 803
Честита рожденничка на dalala!
 newsm59  bigdance2  ura bdbaloni baloni happy bd

# 251
  • Мнения: 307
dalala, да ти е жива и здрава рожденичката и много да ви радва! newsm59 smile3510  newsm67

# 252
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да ти е честита рожденничката и само да те радва Tada

# 253
  • Мнения: 1 289
 nbirthdayРожденничката да ти е жива и здрава и само с радост и усмивки да те дарява  ura
  coolcoolМамчета,предлагам да пуснем тема за ревността на мъжете ни(може би има вече),за да не пълним Януарската с "ревниви" и не дотам татковци. newsm80

# 254
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
От цялата работа с ревността установих , че татковци стрелци правят януарски бебета на мами телци Simple Smile и татковци водолеи на мами стрелци Crazy Май така беше Joy

Общи условия

Активация на акаунт