Свободата във връзката и кой е на първо място..

  • 6 272
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 630
Естествено е, че всеки има свои потребности. Това, че партньорите не правят всичко заедно, не означава, че не се обичат. Много често и аз съм склонна да правя генерализирани заключения от една случка и без да се замисля, че е много вероятно мъжът ми изобщо да няма представа какви ми се въртят из главата. В такива моменти искам да поговорим и  да разбера наистина какво мисли той, а не да се опитвам да интерпретирам нещата по мой начин или пък да му чета мислите. Много често нещата се оказват недоразумение, а не някакъв проблем във взаимоотношенията.

# 76
  • Мнения: 293
това, че си му дала време да се успокои след работа, е мн важно  thumbsup След време ще установиш, че и на теб ще ти идва добре никой да не те закача поне 30-45 мин, като се прибереш (докато не дойде бебок, разбира се, за което стискам палци! ), та наслаждавай се, докато можеш  Laughing

не разбрах за едиственото дете, каква е връзката?? аз пък бих казала, че малките братя и сестри имат нужда от внимание, но това са глупости, познавам и по-малки братя, които са по-отговорните и самостоятелните  Wink

# 77
  • Мнения: 569
   И аз съм се чувствала  като теб, но след като връзката ни висеше на косъм заради тези

излизания спрях да показвам колко ми е неприятно и сама си налагам да не приемам нещата

толкова навътре. Запълвам си времето с мои си неща и единствения проблем идва ако го чакам,

а той не ме е предупредил че ще закъснее.

# 78
   И аз съм се чувствала  като теб, но след като връзката ни висеше на косъм заради тези

излизания спрях да показвам колко ми е неприятно и сама си налагам да не приемам нещата

толкова навътре. Запълвам си времето с мои си неща и единствения проблем идва ако го чакам,

а той не ме е предупредил че ще закъснее.

Как се стигна до момента "на косъм"? И как се оправихте после? Любопитно ми е? И какви са ви по принцип отношенията?

# 79
  • Мнения: 6 206
Остави човека да диша!

# 80
Само ми се искаше да добавя, че тази седмица нещата вървят просто супер! Но аз не го търся, не му звъня да се прибира... Никакви такива.
Само той ме търси и .. консумираме любовта си  luvbed 1dating txtloves  loveuuu


Благодаря отново на всички за подкрепата!   bouquet

# 81
  • Мнения: 98
Само ми се искаше да добавя, че тази седмица нещата вървят просто супер! Но аз не го търся, не му звъня да се прибира... Никакви такива.
Само той ме търси и .. консумираме любовта си  luvbed 1dating txtloves  loveuuu


Благодаря отново на всички за подкрепата!   bouquet


 Hug браво , много се радвам за теб!

# 82
  • Мнения: 7 914
Не съвсем гост ,
току що щях да ти давам съвет... и видях,ч е всъщтност проблемата ти е разрешен Party
Много се радвам за вас Hug

# 83
Знаеш ли сладурче, при мен положението с пиенето след работа е същото. Само че това е от около 2 години. Но разбрах едно: мъжът трябва да получи усещането, че е свободен. Ако не се притесняваш и не ти е неприятно, и ако мъжът ти не е много ревнив, можеш да се внедриш в тази агитка и да си намериш няколко приятели (духовни, де). Тези приятели трябва да са му по душа и на него.

Моето сладурче в последно време има много неприятности в работата и даже спи с нея. Така че, аз често ходя при тях, каня ги у нас, заедно всичките или по отделно и ги оставям да си приказват.

Знам само едно, нямаш право да влиташ в неговото лично пространство, когато той го е маркирал точно.... Разбира се, знам какво ти е в момента да се чувстваш почти на последно място. Много боли, така е! Но да мислиш само за своите чувства е проява на егоизъм, не мислиш ли? Трудно е, но понякога трябва да им вярваме повече и да мислим за тях от тяхната гледна точка....
И за да живее с теб, значи те обича достатъчно, просто в момента е объркан...!??????!

Е, приемам ругаене за мнението си. Заповядайте

# 84
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Радвам се, че си си разрешила проблема, но съгласете се, че не е правилно той да си излиза, та дори и с колеги и да я ограничава!!!
Поне за мен не е и аз такава връзка не бих толерирала - всичко трябва да е взаимно, нека излиза, да се забавлява, но без да те ограничава да го чакаш вкъщи с вечерята ...
ИИИИИ успех с бебчето!   bouquet

# 85
  • Мнения: 798
Мила, вси4ки са ти дали доста хубави съвети, няма да ти давам, други, само 6те ти опиша моята ситуация, ти си прави изводите. На съпруга ми работата е такава, 4е тръгва по обяд и се въща към 1 през ноща. Аз ставам сутрин в 7 и се връщам в 6. Имаме син на 3 години. Излиза 4е се виждаме само в неделя, когато той по4ива. Ина4е аз излизам , той спи. Той се прибира-аз спя. Аз ходя на работа, като се върна си гледам детето и цялата къща си стои и трябва да се вършат вси4ките зада4и, които са си нормални за едно домакинство. И въпреки, 4е много си липсваме и в масовия слу4ай сме заедно, аз имам нужда от време на време да се видя с приятелки, да пием по питие, да побъбрим. АКо той поиска да излезе с приятели, излиза. Никой не е на първо място. На първо място са желанията на този, който пове4е има нужда от тях. Понякога аз съм изморена и изнервена и имам пове4е нужда от по4ивка и разтоварване и обратно. И така...
   Може да е много по-лошо и по-трудно. Не си го прави сама такова. Ако се задълбо4иш ще си създадеш пове4е проблеми, които по-трудно ще разрешите. Успех и спокойствие! Simple Smile

# 86
  • Мнения: 15 619
Случва се съпругът ми да излезе след работа с колежките си /само колежки/. Стига да ми се обади за да знам и да не се притеснявам, не му правя проблеми. Човешко е да му се прииска да общува и с други хора. Определено вярвам, че това е по-добър подход, но все пак зависи от човека.

# 87
Благодаря ви, че все още продължавате да пишете в темата. Истината е, че продължавате да ми помагате, дори и само като ми разказвате как стоят нещата при вас.
По принцип съм се поуспокоила и както ви написах сега нещата вървят добре Simple Smile Но аз много се влияя от това как преминава дори само вечерта ни.
Снощи например той беше страшно уморен като се прибра. Само му сложих да хапне и той си легна. Спал е непробудно 12 часа.. Sick Гледах да не го закачам и само си легнах тихичко край него. И тази сутрин като станахме вече ми лиспваше.. Незнам как да го обясня..Може би съм свикнала на някакъв минимум внимание, гушкане и когато не го получа, вече се чувствам емоционално ощетена... Cry Не искам това ми изказване да става повод за нови упреци. Очевидно е, че хората са различни. Някои имат нужда от повече внимание, други от по - малко и всеки го изживява по свой начин. При мен нещата стоят по този  bowuu
Опитвам се и на вас да дообясня нещата, а и на себе си..
Всеки ден научавам по нещо   bouquet

Целувки от мен!

# 88
  • Мнения: 15 619
Може би наистина човек минава през някакви по-тежки периоди.  И на мен ми се случва да имам усещането, че не получавам достатъчно внимание от него. И не му го спестявам. Постоянно обяснявам как се чувствам, какво очаквам, питам го за неговите очаквания, желания, даже на моменти ставам досадна. Сега ми хрумва, че в такива по-забъркани житейски ситуации една добре спретната изненада /нещо не-ежедневно, различно/ може да свърши добра работа.

# 89
Luna, сигурно си права.. Имам една приятелка в чужбина, която според мен може да напише книга за това как да се поддържа тръпката в една връзка.
Тя е такава. Устройва му изненади, глези го, чака го с пълна вана и приготвена вечеря след работа и прочие... И той си я поглезва, разбира се. При тях всичко е взаимно. Вярно е, че тя сега не работи, защото чакат бебче, но си мисля, че дори и да не работех, едва ли щях да съм като нея...
А това всъщност с нищо не би ми утежнило живота... Напротив.. Но може би в ежедневието, което ни заобикаля, все по - рядко се сещаме за тези дребни "краски"...
Това е идея, която си заслужава да бъде обмислена  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт