Свободата във връзката и кой е на първо място..

  • 6 292
  • 116
  •   1
Отговори
# 105
Аз ако бях на мястото на мъжа, след 6 страници самонавиване как трябва да бърза за трамвая щом ти казваш... Confusedнезнам колко бих издържала да преобладава в чувствата ми любовта, а не досадата...

Не съм съгласна с теб, защото 6те страници ги виждате вие и аз, а той - не. Тези дни съм се държала повече от готино с него, но когато имам нужда от да си дойде по - рано и той ми обещае, тогава за мен значи, че трябва да си изпълни обещанието.. А не да го изпълни, но както се наредят нещата

# 106
  • Мнения: 945
Добре де(пак наливам масло в огъня), ама дали шефа му се съобраzява с него или си върши спокойно работата и когато е готов си хваща багажа и си тръгва? А приятеля и си седи, пийва си биричката и чака да му свирнат да си ходи?

# 107
  • София
  • Мнения: 639
мисля че ти самата имаш някакъв проблем с това какво точно искаш. Неможе няколко поста по-нагоре да пишеш че си осъзнала това че е равносилно като време дали ще се прибира с градския транспорт или ще изчака шефа си, и сега изведнъж хоп искаш веднага да си тръгне независимо че може да се прибере и по-късно отколкото да изчака шефа си да го докара.

# 108
  • Мнения: 9 990
Ами хубаво де, самонавивай си се колко е хубаво, като свирнеш да се отзовава някой.Без значение дали е по сериозен повод вече или не-на него ще спре да му прави впечатление.Когато го викаш постоянно само за идеята да е с теб просто, а не да остава да пие бира с колеги, в един момент, когато му кажеш за нещо сериозно да се прибере-вече ще му е все тая.Пък на теб ако ще да ти харесва и много ясно, че няма да си съгласна с мен.Това го виждам в 6-те страници.Вместо да се опиташ да разбереш и другата идея, ти си повтаряш колко си права и как е редно той на секундата да се прибира, че чак и поставяш ултиматуми-до едиколко си време да се е прибрал...аз наистина го съжелявам този човек, ма в крайна сметка, той си е избрал, дано любовта му към теб не се умори от това.Пък недай си Боже да види и писанията тук...Ей така ще започне да не си изпълнява обещанията първо с половин час, после с 3 часа, после с цяла вечер...Колко подобни случаи е имало около мен, че даже и аз самата по едно време се бях омагьосала и бях тръгнала по този път, но за щастие-съвзех се и навреме спрях и спасих връзката си.

# 109
  • София
  • Мнения: 2 846
Ами хубаво де, самонавивай си се колко е хубаво, като свирнеш да се отзовава някой.Без значение дали е по сериозен повод вече или не-на него ще спре да му прави впечатление.Когато го викаш постоянно само за идеята да е с теб просто, а не да остава да пие бира с колеги, в един момент, когато му кажеш за нещо сериозно да се прибере-вече ще му е все тая.Пък на теб ако ще да ти харесва и много ясно, че няма да си съгласна с мен.Това го виждам в 6-те страници.Вместо да се опиташ да разбереш и другата идея, ти си повтаряш колко си права и как е редно той на секундата да се прибира, че чак и поставяш ултиматуми-до едиколко си време да се е прибрал...аз наистина го съжелявам този човек, ма в крайна сметка, той си е избрал, дано любовта му към теб не се умори от това.Пък недай си Боже да види и писанията тук...Ей така ще започне да не си изпълнява обещанията първо с половин час, после с 3 часа, после с цяла вечер...Колко подобни случаи е имало около мен, че даже и аз самата по едно време се бях омагьосала и бях тръгнала по този път, но за щастие-съвзех се и навреме спрях и спасих връзката си.


Извинявай, ама не мога да разбера как човек, който размахва декларации, че издига в култ чуждата свобода, може да е толкова краен. Какво те кара да мислиш, че точно ти си правата и че нещата ще се развият точно по начина, който си писала? Аз пък мога да ти кажа, че любовта се изчерпва понякога от прекалената свобода. Това е мое мнение. Peace

# 110
Нещо се разбуниха духовете днес... newsm78
Момичета, ситуацията е следната - приключват към 17.30 - 17.40. Всички заедно пият бира до към 18.30 или малко отгоре и после, когато шефът му си тръгне, той тръгва с него.
А иначе искането да си дойде снощи навреме, беше провокирано от това, че не се чувствах добре и му го казах. Както се опитах да напиша по - горе, това не ми е навик и след първия ден, в който си писах с вас, нещата се бяха променили за мен. Те все още са си променени, но не не се чувствам грешна, затова, че когато имам нужда от него искам да си тръгне и да си дойде...

# 111
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Остави човека да диша спокойно! Аз не бих търпяла подобно на твоето отношение...минути да смяташ, разстояния, бири...  Naughty
Ужасно...

# 112
  • София
  • Мнения: 2 846
Нещо се разбуниха духовете днес... newsm78
Момичета, ситуацията е следната - приключват към 17.30 - 17.40. Всички заедно пият бира до към 18.30 или малко отгоре и после, когато шефът му си тръгне, той тръгва с него.
А иначе искането да си дойде снощи навреме, беше провокирано от това, че не се чувствах добре и му го казах. Както се опитах да напиша по - горе, това не ми е навик и след първия ден, в който си писах с вас, нещата се бяха променили за мен. Те все още са си променени, но не не се чувствам грешна, затова, че когато имам нужда от него искам да си тръгне и да си дойде...


Ситуацията е ясна. Не е ясно ти какво искаш от тоя форум? Ето видя, че има различни мнения по въпроса. Преобладават, обаче, тези, които смятат, че нямаш право да се ядосваш и да изискваш от мъжа си да си тръгва направо след работа. Може би мнозинството е право. Но така или иначе какво ще правиш си е лично твое решение. Някой трябва да отстъпи - или ти, или той.

# 113
  • Мнения: 9 990
Ами хубаво де, самонавивай си се колко е хубаво, като свирнеш да се отзовава някой.Без значение дали е по сериозен повод вече или не-на него ще спре да му прави впечатление.Когато го викаш постоянно само за идеята да е с теб просто, а не да остава да пие бира с колеги, в един момент, когато му кажеш за нещо сериозно да се прибере-вече ще му е все тая.Пък на теб ако ще да ти харесва и много ясно, че няма да си съгласна с мен.Това го виждам в 6-те страници.Вместо да се опиташ да разбереш и другата идея, ти си повтаряш колко си права и как е редно той на секундата да се прибира, че чак и поставяш ултиматуми-до едиколко си време да се е прибрал...аз наистина го съжелявам този човек, ма в крайна сметка, той си е избрал, дано любовта му към теб не се умори от това.Пък недай си Боже да види и писанията тук...Ей така ще започне да не си изпълнява обещанията първо с половин час, после с 3 часа, после с цяла вечер...Колко подобни случаи е имало около мен, че даже и аз самата по едно време се бях омагьосала и бях тръгнала по този път, но за щастие-съвзех се и навреме спрях и спасих връзката си.


Извинявай, ама не мога да разбера как човек, който размахва декларации, че издига в култ чуждата свобода, може да е толкова краен. Какво те кара да мислиш, че точно ти си правата и че нещата ще се развият точно по начина, който си писала? Аз пък мога да ти кажа, че любовта се изчерпва понякога от прекалената свобода. Това е мое мнение. Peace
Къде видя крайност?Не твърдя, че прекалената свобода е здравословна-къде го прочете?Ще ми е интересно да покажеш Mr. GreenНе твърдя и че нещата ще се развият зле, изказвам плахи предположения, че е вероятно да се случи, защото около мен-бол примери-та видяла съм с окото си дет се вика, подобни взаимоотношения и развръзката.Опасенията са именно да не се развие и при нея така историята.
Госте-аз точно това имах впредвид-когато човека дълго време е бил притискан да си идва на секундата и му е мрънкано, даже си казваш, че и сканфдали спретваш-на финала колкот и да ти е зле-на него няма да му се прибира!Сори, ама е твърде възможно да стане така, не казвам, че със сигурност ще стане, но вероятността е голяма.
Седя си днес с детето в едно заведение-да хапнем.До нашата маса-татко с дете и приятел-и те хапват, пийват бира.Ставам неволен слушател, докато си чкам рестото-единя се оплакваше именно от подобно отношение в къщи и заяви, че не му се прибира вече наистина.
Така че, не казвам, че свободията е решение.Нито е зрдавословно за една връзка.Но това да спретваш скандали за закъснение от час е наистина прекалено, както и да поставяш ултиматуми.Лошото е точно това, че когато имаш нужда да си дойде-той вече наистина няма да го прави.Дано не се окажа права.
И не на псоледно място-защо не се замислиш наистина над мненията на мнозинството, пък честно-не допускай мъж ти да прочете всичко това-няма да е здравословно...

# 114
  • София
  • Мнения: 639
незнам дали съм права или не ама мисля, че ти го притискаш прекалено много и не мисля че прибирането към 19.30 е някакъв проблем независимо че свършва работа към 17.30, все пак той ти е изтъкнал добра причина, а и ти самата си се убедила че така наистина се прибира по отпочинал. Аз лично бих предпочела да се прибира отпочинал и като ме види да ме нагухка отколкото да се прибере и да го чакам да си отпочива и тогава да ме гухка. А за времето докато се прибере може да го ползвах или да му спретнеш изненада или за себе си.
А за ситуацията за вечерта когато не си се чувствала добре съм донякъде съгласна, но категорично не одобрявам заплахи от сорта на тези които си му отпратила

# 115
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
госте, имаш ли решение или още не? аз мисля като клер, но това не зна4и, 4е не съм правила компромиси и продължавам да правя, важното е наистина това да е малко без ангажименти и друга при4ина оставане!защото без да търся под вола теле, но моите мъже винаги като сгафят с времето ми се умилкват тотално и ми обръщат изклю4ително внимание! тогава съм по- внимателна да не са сгафили и с другата 4аст от доверието ми ! а и това за 20 г пеперуда, за сложните интимни връзки на шефовете допълнително ти натоварват въображението!а пък посред бял ден да 4ака шефа си направо смешно- пести билет4ета или си е извинение за оставане? не знам, но да е всекидневно и на инат си е просто в пове4е за мене!

# 116
  • Мнения: 9 990
Ами дори като оправдание да приеме оставането му да чака шефа-така ще е-като му се цепи всеки ден секундата.Ще намира още по-безумни оправдания да не си дойде веднага вкъщи.Ей това ми се върти в главата, без да ангажирам никой...

Общи условия

Активация на акаунт