Търся си търпелив инструктор:)- препоръчайте ми.

  • 12 106
  • 86
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това сериозно. Търся си нов инструктор, търпелив и по възможност много търпелив. Mr. Green
Не съм доволна от моя, а след днешното кормуване съм твърдо решена да го сменя. Направих две, три грешки и вместо да ми обясни спокойно как да ги поправя, той ми се развика бясно. Щяла съм да му счупя съединителя и още куп глупости- много криво ми стана.
Самият курс го изкарах, изкарах листовките от раз, но ме скъсаха на кормуването на ляв завой. Сега вземам допълнителни при него, но след днес не искам да карам повече при него, още повече че колата не ми е много удобна.
Затова, ако можете да ми препоръчате спокоен и търпелив инструктор при който да взема още часове и с който да се явя отново на изпит, ще съм много благодарна. Малката кола е с предимство. Blush

# 1
  • Мнения: 5 622
Навремето когато аз карах курса, критерият ми за инструктор беше точно такъв  Wink

И преди да реша кой точно да ми бъде такъв, ходих в часовете им и ги гледах как работят, с тяхно съгласие разбира се. Много бързо си избрах  Wink Най-спокойният и най-внимателният. Бързо се научих да карам и си взех изпита от раз.

Пожелавам същото и на теб   bouquet

# 2
  • Мнения: 817
Ми ,то имал и въобще такива?
Моя ме убеждаваше ,че от мен шофьор няма да стане , все ми мрънкаше и навиваше нещо.Направо като се сетя с какво нежелание ходих на курмуване................ .То ми мина мерак ,то всичко Tired
Един ден ,просто слезнах на едно кръстовище /почти разревана/ ,теглих му една и го зарязах................ .
Курмуването си го взех от 3тия път Embarassed,но пък от тогава до сега не съм слизала от колата.................

# 3
  • Мнения: 495
да, спокойните са голяма рядкост
трябва който е бил при такъв, да ти каже
ако беше от Варна, щях да ти препоръчам....
ами, късмет и успех ти желая!
и нема да им се даваш на някакви си..... инструкторчета!

# 4
  • Мнения: 1 492
Иренка, аз миналата седмица си взех кормуването от раз. Ако искаш,ще ти дам номера на моя инструктор. Взима по 12,50лв, на час. На в VW Polo. Никога не ми е крещял.

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Явно има мазохизъм в мен. Аз избрах жена, една яка кака и се карахме на воля с нея. Най-се надух, когато в край на курса зачете вестник докато карах (Разбирай, спокойна, че и тяхната не е лесна  bowuu Laughing).

# 6
  • Мнения: 6 902
И аз моя така си го избирах, но съм от Варна и за съжаление не мога да ти помогна. Иначе моят е сравнително спокоен, не вика, но напоследък почна да ми прави доста забележки и на мен все ми е гадно, но предполагам, че просто аз не мога да карам.
А да, не му е тук мястото, но много ми е странно като видя учебна кола, някой кара и инструктора до него си отворил прозореца, подпрял си ръката навън и блее нанякъде Shocked А напоследък доста такива виждам.

# 7
  • Мнения: 600
иренка, ти от нови искър ли си или греша? ако да, аз там карах при един, забравих как се казва, но ще проверя и ще ти пиша. страшно ме кефеше, много беше спокоен, помагаше при всяка ситуация и все викаше 'газ, бе, газ, кой кара толкова бавно вече'. взех книжка от раз.

# 8
  • Мнения: 1 205
Моя инструктор е много добър и спокоен, обяснява внимателно пуска бъзици освен това наистина ме учи, не просто 2 часа да си правим ала бала само, че е от Пловдив.

# 9
  • Мнения: 293
ако си от нови искър, моят ти е далечко, в красна поляна, но и аз така си го избирах - изпитано търпелив с женки  Mr. Green И взима парите на разсрочено Simple Smile

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка, аз миналата седмица си взех кормуването от раз. Ако искаш,ще ти дам номера на моя инструктор. Взима по 12,50лв, на час. На в VW Polo. Никога не ми е крещял.

Да, моля те, интересувам се.
Пиши ми на ЛС, телефона и името му и в кой район кара. Вероятно ще му звънна- и цената и колата ме устройват. Hug

# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, мъжът ми е платил тези 4 часа и сега от 5 часа пак ще ходя да карам при този. Нищо, все пак е тренировка и ще го изтърпя. Но въпроса е, че сега ме е записал в петък на изпит и се чудя дали да отида? Какво да направя, как да постъпя? Това са още 50 лв. на вятъра, защото съм 90 % сигурна, че ще ме скъсат, колата не ми е удобна, и все още ми трябва обучение, усещам се. Confused
Има ли някой, който за тези 24 часа се е научил да кара кола, като преди това не се е качвал? Само аз ли съм толкова смотана и притеснителна? Blush

# 12
  • Мнения: 1 492
Не се самонавивай, естествено, че не си смотана. Само, че щом те е записал и да не отидеш пак трябва да си платиш 50лв.Единствен шанс е да се опита инструктора ти да промени датата. А, че никой не се е научил за 24 часа да кара, си е факт. Всичко е въпрос на късмет и от къде ще те прекара и дали е снизходителен изпитващият. Смелост Peace

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не се самонавивай, естествено, че не си смотана. Само, че щом те е записал и да не отидеш пак трябва да си платиш 50лв.Единствен шанс е да се опита инструктора ти да промени датата. А, че никой не се е научил за 24 часа да кара, си е факт. Всичко е въпрос на късмет и от къде ще те прекара и дали е снизходителен изпитващият. Смелост Peace

Така ли? Това не го знаех. Нали се плаща на място и все пак не ме изпитва, защо ще трябва да платя?
И има ли лимит на късане при кормуване? Знам, че преди е имало. Сега колко пъти имаш право да се явяваш?

# 14
  • Мнения: 1 492
За лимит не съм чувала, само знам, че можеш да се явиш ако искаш и в друг град и при друг инструктор. Много хора отивали в провинцията в някой малък град, където има 2 леви завоя само Laughing и там си взимали изпита без проблем.
А за парите го попитай, защото една курсистка ни разказваше,колко добре било, че инструктора успял да и смени датата, че трябвало да плаща 2 пъти...та от там знам, че се заплаща насрочената дата.Не съм съвсем сигурна, само да не те заблудя.

# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, излизам. Отивам да кормувам и после ще се отчета как е минало. Нещо ми е свито сърчицето. Като ученичка пред матура съм. Tired

# 16
  • Мнения: 6 902
Има ли някой, който за тези 24 часа се е научил да кара кола, като преди това не се е качвал? Само аз ли съм толкова смотана и притеснителна? Blush
Едва ли, и аз мисля, че хич не се справям добре. Е, още не съм ги изкарала всичките 24 часа, но малко ми остава, не вярвам изведнъж да се науча да карам перфектно. Повечето хора се научават след това да карат според мен.

Успех на кормуването, аз тъкмо се върнах, но този път беше малко по-добре, защото като че ли местата, по които минавах не ми бяха толкова гадни.

# 17
  • София
  • Мнения: 94
И моят инструктор е много спокоен и до сега никога не ми е крещял - отивам с желание и удоволствие на кормуване! Колата е VW Polo, района на кормуване е Плиска - т.е. - от там се тръгва, пък после - на където каже инструктора. Ако не си си намерила подходящ и те интересува - ще ти пратя координатите на лични.

# 18
  • Мнения: 213
И моят инструктор е много спокоен и до сега никога не ми е крещял - отивам с желание и удоволствие на кормуване! Колата е VW Polo, района на кормуване е Плиска - т.е. - от там се тръгва, пък после - на където каже инструктора. Ако не си си намерила подходящ и те интересува - ще ти пратя координатите на лични.
odry, моля плийз дай координати. На мен на плиска ми е много удобно, за се замислям за курсове. Може и на лични.
За лимит не съм чувала, само знам, че можеш да се явиш ако искаш и в друг град и при друг инструктор. Много хора отивали в провинцията в някой малък град, където има 2 леви завоя само Laughing и там си взимали изпита без проблем.
Може - с молба в ДАИ - една колежка сега ходи да подава.

# 19
  • Мнения: 421
Моя първи инструктор беше точно като твоя. И не те съветвам да се явяваш на изпит ако не си готова - само ще си даваш парите за самия изпит. Мога да ти препоръчам втория си инструктор - кормува се в района на Лагера - Славия, аз карах на Мерцедес, но той сега е сменил колата и е нова Мазда..той е от старото поколение инструктори - много любезен, няма фамилиарничене, спокоен и никога не обижда или вика...ако искаш ще ти дам координати.

# 20
  • Мнения: 1 492
И моят инструктор е много спокоен и до сега никога не ми е крещял - отивам с желание и удоволствие на кормуване! Колата е VW Polo, района на кормуване е Плиска - т.е. - от там се тръгва, пък после - на където каже инструктора. Ако не си си намерила подходящ и те интересува - ще ти пратя координатите на лични.
Одри, при Сашо ли си?

# 21
  • София
  • Мнения: 94
Да, при Сашо съм Simple Smile

А ето и от къде се записах: http://www.autokurs.com/index.html

# 22
  • Мнения: 7 837
Има ли някой, който за тези 24 часа се е научил да кара кола, като преди това не се е качвал?

На мен толкова ми трябваше за да се отпусна и да закарам спокойно. Вярно че се учих на автоматик, а с него е много по лесно. Инструктор беше мъжът ми и поне така ми беше по-спокойно.

Не се отказвай, отиди на изпита. Махни я тази нагласа, че ще те скъсат отново.

# 23
  • Мнения: 1 492
Да, при Сашо съм Simple Smile

А ето и от къде се записах: http://www.autokurs.com/index.html
И аз бях при него. Взех си изпита на 07-ми тоя месец.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Днес кормуването мина добре. Бях се приготвила да не си мълча, ако ми вика за нещо, ама той пък днес беше сравнително мил, та не се наложи. Simple Smile В петък вероятно ще отида на изпита, но има време- ще видим. Надавам се да се справя и да го издържа, но скъсат ли ме- си взимам документите и отивам при въпросния Сашо- така реших. И понеже и аз карам в този район днес около Плиска и Гео Милев го засякох поне 5 пъти. Имаше трима курсисти и явно е доста добър. Калата е малка и готина, а не като моя дрънкащ и неудобен таралясник. Дано взема изпита все пак, ако не- ще съм следващата Сашова курсистка от форума. Laughing

# 25
  • Мнения: 6 902
Успех ти желая на изпита, аз тогава ще ходя на листовки  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 437
Ако решиш, горещо препоръчвам Желязко Миланов. Любим човек ми е...обожавах да ходя на кормуване. Възрастен (е, не е дядо), бивш преподавател от техникума по автотранспорт. Участва в изпитната комисия, винаги.
И аз съм голямо шубе, дори и сега...човека е добър психолог, оценявам го и съм му го казвала.
Страшно съм доволна от него. Препоръчвала съм го на доста мами от форума, но те така и не ми писаха какво е станало.
Колата е Пежо...ама марка не знам Embarassed От големите е. Голям плюс.
Успех и дано намериш своя човек Wink

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Успех ти желая на изпита, аз тогава ще ходя на листовки  Peace

Успех и дано намериш своя човек Wink

Благодаря ви!  bouquet

Бухтичке и на теб успех желая. После тук да се отчетеш, пък дано почерпим. Hug

# 28
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Иренке , къде изчезна? Да не те прибраха в районното за побой над инструктор? Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 4 884
Бих ти препоръчала Драгомир Драганов, имам координатите му, но нямам спомени точно как се казваше фирмата, в която работи. Малко не го докарва на външен вид- в смисъл, че е меко казано неглиже, а и колата му прилича на него, но като цяло е изключително професионален инструктор, който ми даде добър шофьорски старт в живота.

# 30
  • Мнения: 1 492
Хайде, успех и на двете в петък. Ще чакаме почерпка. Hug
Бухтичке, защо само на листовки, на нас ни беше изпита на един ден.Който изкара листовките заминава и на кормуване.

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренке , къде изчезна? Да не те прибраха в районното за побой над инструктор? Mr. Green

Е това много ме разсмя. Mr. Green Laughing Mr. Green Хареса ми.

Ами аз съм пуснала два поста преди теб. Всичко мина добре, и в петък май ще ходя на изпит- това е.

И аз се зачудих защо само на листовки, Бухтичке? И при мен беше така: минах листовките и след половин час кормуване, там обаче не минах. Tired

# 32
  • Мнения: 6 992
Ми ,то имал и въобще такива?
Моя ме убеждаваше ,че от мен шофьор няма да стане , все ми мрънкаше и навиваше нещо.Направо като се сетя с какво нежелание ходих на курмуване................ .То ми мина мерак ,то всичко Tired

Същата работа, сега ходя на курсове и ми е зверска мъка.А с такова желание ги започнах и нарочно казах да ми потърсят такъв, който няма да ми се нерви.Явно такива няма... Rolling Eyes И баща  ми и той постоянно ме тормози да караме с неговата кола и той да ми вика...Просто вече искам да мине тъпият изпит , да ме скъсат и да се возя на градския транспорт цял живот.Поне няма да замърсявам атмосферата. Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 6 992
на нас ни беше изпита на един ден.Който изкара листовките заминава и на кормуване.
Shocked При нас са с най-малко 10 дена разлика.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Успех и от мен Иренка! Peace Ако беше от Варна щях да ти предложа най-спокойния инструктор.Преди месец си взех и листовките и кормуването от раз. Simple Smile
И според мен най-гадното е,че горе-долу се научаваш да караш за тези 24 часа,но паркиране никой не те учи ,а то е едно от най-важните неща,изискващи техника. Tired

# 35
  • Мнения: 6 902
И аз се зачудих защо само на листовки, Бухтичке? И при мен беше така: минах листовките и след половин час кормуване, там обаче не минах. Tired
Не е така вече, май от този месец са го променили. Още като почнахме ни казаха, че първо се явяваме на листовките и после ако ги вземем може 1 седмица след това да ни бъде насрочен изпит по кормуване. Но аз така или иначе не съм си свършила часовете, така че може и повече от седмица да е.
Деска, ти при кого си ходила?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 295
При Димитър Митев на Тойота Ярис,мноого готина количка,само за градско шофиране. Simple Smile

# 37
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
Еххххххх дами,май всички една ни люлее.В момента и аз карам курсове ама инструктора е супер готин.Постоянно вика ай де маце давай,давай,натискай, натискай newsm62.Много ме развеселява ама туй пусто каране ми е малко страшно.Вече ходих 6 пъти на кормуване ама все още се усещам несигурна.Като вдигна 80 и ми се струва че летя smile3535.Но настигна е мн. важно инструктора да не ти насажда чувството че не ставаш за нищо и че ще му строшиш колата.Моя поне в това отношение е мн. готин.Вижда че съм несигурна и ме е страх ама постоянно ми обяснява къде съм сгрешила много спокойно и ме кара да питам за всичко което не ми е ясно.Бих го препоръчала на всеки от Бургас.Човека си разбира от работата,но цял живот това е работил.
На всички който сега карат курсовете пожелавам много кураж и да не се дават на грубите инструктори.Все пак им даваме не малко пари за да ни научат,а щом са ги взели просто те трябва да се съобразяват с нас а не ние с тях.И хич да не ви пука че ви казали че ще им строшите колите.Ми те за това са учебни.
Ай де успех и дано всички станем шифьорки един ден. newsm01  car003 travel

# 38
  • Мнения: 6 902
При Димитър Митев на Тойота Ярис,мноого готина количка,само за градско шофиране. Simple Smile
И аз на Ярис карам Laughing Но съм при друг инструктор де. А иначе колата си е хубава, друг е въпросът, че аз не мога да карам Confused

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
При Димитър Митев на Тойота Ярис,мноого готина количка,само за градско шофиране. Simple Smile

Ами аз на 26 идвам във Варна за 10 дни, и ако не мина тук, да взема там да се пробвам. Laughing
Колата наистина е готина.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 295
При Димитър Митев на Тойота Ярис,мноого готина количка,само за градско шофиране. Simple Smile

Ами аз на 26 идвам във Варна за 10 дни, и ако не мина тук, да взема там да се пробвам. Laughing
Колата наистина е готина.

Само казваш и ти давам координатите му,но се настройвай,че този път ще го вземеш. Peace

Бухтичка,а ти колко часа си взела,защото аз до 15-я час също не можех да карам?! Wink

# 41
  • Мнения: 6 902
Бухтичка,а ти колко часа си взела,защото аз до 15-я час също не можех да карам?! Wink
Дотук са 16 Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 94
Успех на всички кормуващи и от мен!   newsm01

Аз съм минала 8 часа до сега, ама още мноооого имам да уча!

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, утре ми е изпита. Стискайте палци. Praynig
Въхх, много се притеснявам. Tired

Бухтичке, късмет на листовките. С 0 грешки да ги вземеш. Hug

# 44
  • Мнения: 5 140
Иренка от раз ли взе листовките?

# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренка от раз ли взе листовките?

Да.

# 46
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ако трябва да бъда честна, изобщо не разбрах какво не направих. Т- образно кръстовище, без отделна секция за ляв завой, изчаках да се изтеглят насрещните, и май докато тръгна/ явно бавно беше / може и да е станало червено. А за да не преча на движените трябваше да се кача на трамвайната и да навляза в кръстовището и после да се изтегля на жълто. Каза ми, че съм била в нарушение...

Съжалявам за ОФФ- а. Оспамих темата, извинявам се на авторката.


п.п. Това написах в другата тема.

# 47
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
 Аз да се намеся, колко ви излезе курса?интересува ме всичко като цена. Peace

# 48
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз да се намеся, колко ви излезе курса?интересува ме всичко като цена. Peace

Курса - 24 часа - 300 лв.
Изпит - 50 лв.
Скъсаха ме.
Допълнително 4 часа / задължително/ - 60 лв.
Утре изпит - 50 лв.

Общо - 460 лв., на мен обаче.
Има по евтини курсове, по 240 лв. и изпит 50 лв. ако го вземеш от първи път, значи 290 лв. ще те оправят.

Аз се надявам да мина, че иначе още 110 лв. ще трябва да дам, пък за нервите не ми се говори...

# 49
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Аз миналия септември взех книжка.Просто разбрах че са се качили цените и ми стана интересно с колко.На мен ми излезе 300 общо за всичко.Взех го от първия път.Но все пак сме малък град и стана много лесно. изпита ми беше10 минути .Сега разбрах, че много са затегнали нещата .Пожелавам ти успех утре и спокойно, представяй си че си сама,че не возиш изпитващ.УСПЕХ!!!

# 50
  • Мнения: 5 140
Стискаме ти палци за утре. Peace Praynig  bouquet

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Във Варна ли е най-скъпо??? ooooh!

Курс - 450 лв.
БЧК -  24 лв.
Изпит - 50 лв. Rolling Eyes

Иренка,успех утре ти желая! Бъди спокойна и на ляв завой ако си 3 кола,нямаш работа в кръстовището! Wink Peace

# 52
  • Мнения: 1 205
Успех и от мен! Praynig
След изпита да пишеш Grinning

П.П. Защо като са те скъсали само на кормуване пак плащаш 50лв ?
Моя инструктор ми обясни, че сега са разделени в Пловдив даже са по 20лв всеки т.е. ако ме скъсат само на кормуване плащам само 20лв. Rolling Eyes

Аз плащам :
280лв - 24 часа.
20лв - теория.
40лв - двата изпита.
Общо 340лв.
На БЧК още не съм ходила, но май е 24лв.

# 53
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, вече съм шофьор. Flutter
Толкова много се радвам, че не мога да ви опиша. Още повече, че бяхме 3 момичета, аз карах 3 - та и предните две ги скъса пред мен. Реших, че нямам шанс. Но карах спокойно и ето че взех книжка. Много се радвам. Черпя ви виртуално.
Мерси за стискането на палци   bouquet. Имаше защо.

# 54
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А Бухтичка нещо се спотайва май...
Няма я да сподели за листовките.

# 55
  • Мнения: 2 550
Честито!
Леко и безаварийно   bouquet

# 56
  • на село
  • Мнения: 3 916
Честито   bouquet!

Само безпроблемно пътуване ти желая!

# 57
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Иренка, Браво newsm44
Добре дошла в редиците на жените шофьори!!!
Пожелавам ти безпроблемно шофиране и много навъртяни километри със семейството.
Още веднъж Честито! Peace

# 58
  • Мнения: 6 902
А Бухтичка нещо се спотайва май...
Няма я да сподели за листовките.
Тук съм Mr. Green Взех ги листовките, една грешка имах. Но те по принцип не ме притесняваха изобщо, кормуването ми е доста по-голям проблем. В началото на септември май ще се явя на изпит.
И честито, че си си взела изпита  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 205
Честито на Бухтичка и Иренка Hug
Сега трябва и аз да взема листовките да не се изложа Peace

# 60
  • Мнения: 6 902
Честито на Бухтичка и Иренка Hug
Сега трябва и аз да взема листовките да не се изложа Peace
Ще ги вземеш, не е трудно Grinning

# 61
  • Мнения: 1 492
Браво момичета, много се радвам и за двете.  smile3501 [charming] и Бухтичка на вас успех и за напред. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 62
  • Мнения: 2 550
Бухте, успех и на същинския изпит  Peace

# 63
  • Мнения: 5 140
Иренка честито, айде леко и безаварийно каране.
Бухтичка, стискам палци, Чарминг на теб също. Успех и на двете. Praynig Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 5 289
Иренка честито!!!Пожелавам ти леко и безаварийно каране,и повечко увереност! Hug  bouquet
Бухтичка честито и на теб,пожелевам ти кормуването да го вземеш с лекота! Hug  bouquet

# 65
  • Мнения: 6 902
Благодаря на всички, които ми пожелаха късмет Hug
Аз лично много се съмнявам, че ще успея, защото допускам доста грешки, но знам ли, може пък да изкарам някакъв късмет Laughing

# 66
  • Мнения: 1 492
Благодаря на всички, които ми пожелаха късмет Hug
Аз лично много се съмнявам, че ще успея, защото допускам доста грешки, но знам ли, може пък да изкарам някакъв късмет Laughing
Решавай, не се отказвай. Ако ги минеш поне 2 пъти ще си готова. Те се повтарят повечето. Не пречи да си прочетеш и правилника още веднъж. Ще се справиш Peace

# 67
  • Мнения: 6 902
Благодаря на всички, които ми пожелаха късмет Hug
Аз лично много се съмнявам, че ще успея, защото допускам доста грешки, но знам ли, може пък да изкарам някакъв късмет Laughing
Решавай, не се отказвай. Ако ги минеш поне 2 пъти ще си готова. Те се повтарят повечето. Не пречи да си прочетеш и правилника още веднъж. Ще се справиш Peace
За кормуването става въпрос. Листовките си ги взех днес с 1 грешка Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 492
Малеее Бухтее, каква съм овца.Преди малко те поздравих, че си ги изкарала и пак за тях пиша.Сори. Praynig   bouquet
За кормуването си е до късмет. Ако изпитващия е готин и ти успееш да се отпуснеш, ще се справиш от раз. Пък ако има с кой да караш из кваратала,пак ще ти е от помощ.

# 69
  • София
  • Мнения: 2 044
На кормуването обикновенно късат,все си намират нещо,дори идеално да караш.Аз лично бутнах 100 лв и не ми се занимаваше с глупости като късане,допълнители часове и т.н.Иначе листовките си ги бях научила перфектно,имах само една грешка CrazyКарах и добре,но за всеки случай да ми е сигурна работата си платих.За Червения кръст,пак си платих да не ходя Rolling EyesТе като те скъсат и се запишеш пак ,таксите и допълнителните часове и пак ще ти излезе сигурно 100 лв,всеки сам си преценява де Laughing

# 70
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Благодаря на всички за пожеланията. Сега уговарям мъжо за возило, че семейното ми е доста голямо и не се качвам. Карам Маздата на баща ми само из преките и тя ми е голяма, а и докимент нямам официално. Laughing

Браво на Бухтичка за листовките, късмет на всички за кормуването.

# 71
  • Мнения: 1 205
Честито на Бухтичка и Иренка Hug
Сега трябва и аз да взема листовките да не се изложа Peace
Ще ги вземеш, не е трудно Grinning

Да се похваля и аз, днес взех листовките Hug

# 72
  • Мнения: 769
Не е съвсем по темата, но колко струва курса в момента? Аз съм взела книжка преди 9 години, но мъжо още няма...

Извинявам се за оф-а..

# 73
  • Мнения: 1 492
Не е съвсем по темата, но колко струва курса в момента? Аз съм взела книжка преди 9 години, но мъжо още няма...

Извинявам се за оф-а..
300-400лв. Намира се и по 250лв., но като си платиш листовките и правилника+ изпита+ бчк+ таксата в КАТ, си се събират.

Честито [charming],бараво на теб, хайде скоро да се похвалиш и за кормуването. Peace

# 74
  • Мнения: 1 564
Цитат на: [charming
link=topic=120683.msg2247560#msg2247560 date=1156257175

Да се похваля и аз, днес взех листовките Hug
=======================================================================
Честито  bouquet и успех на кормуването.Няма да се притесняваш и всичко ще е  Peace.Аз преди 2 месеца карах курса и изпитите бяха в един ден.От кога са тези промени. newsm78

# 75
  • Мнения: 221

Да се похваля и аз, днес взех листовките Hug


 Hug
браво:))) видя ли, че не е чак токова страшно:)) а на кормуване яви ли се или те скъсаха?!?!


Иренка честито и на теб:)) един съвет за Кат-отиди сега докато няма чак толкова народ... а  БЧК изкара ли го!??!

# 76
  • Мнения: 1 205
Кормуването ми предстои. От 1-2 месеца има нова нареба и изпитите са на отделни дати.

# 77
  • Мнения: 6 902
Да се похваля и аз, днес взех листовките Hug

Честито smile3501 Дано и кормуването да го вземеш Peace
Аз ще ходя сигурно някъде през първата седмица на септември, но не се и надявам да успея.

# 78
  • Мнения: 1 205
Как така не се и надяваш ? Такива да ги нямаме Naughty, имаш достатъчно време до тогава, ако изпитваш много големи затруднения си вземи няколко допълнителни часа. По-смело го давай и съм сигурна че и двете ще вземем. Аз също се очаква да съм началото на септември.

# 79
  • Мнения: 6 902
Как така не се и надяваш ? Такива да ги нямаме Naughty, имаш достатъчно време до тогава, ако изпитваш много големи затруднения си вземи няколко допълнителни часа. По-смело го давай и съм сигурна че и двете ще вземем. Аз също се очаква да съм началото на септември.
Ами ако остане време ще си взема няколко часа. Но наистина хич не се справям добре. А днес ще ми пуснат документите, така че някъде след 4-ти съм на изпит.

# 80
  • Мнения: 1 492
А днес ще ми пуснат документите, така че някъде след 4-ти съм на изпит.
Изкарай и курса БЧК, медицинско и се снимай, за да не губиш време после. Успех, ще се справиш Peace

# 81
  • Мнения: 6 902
А днес ще ми пуснат документите, така че някъде след 4-ти съм на изпит.
Изкарай и курса БЧК, медицинско и се снимай, за да не губиш време после. Успех, ще се справиш Peace
Мда, на БЧК може би ще отида следващата седмица. Иначе медицинското и снимките предполагам, че бързо ще станат. Някой случайно да знае телефона на БЧК във Варна?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Тел.на БЧК - Варна е 612674.Ул "Бр.Шкорпил" 3

Твоят инструктор не те ли записа за курса? Thinking

# 83
  • Мнения: 6 902
Тел.на БЧК - Варна е 612674.Ул "Бр.Шкорпил" 3

Твоят инструктор не те ли записа за курса? Thinking
Ами не, доколкото знам сама трябва да я свърша тази работа. Но благодаря много за телефона   bouquet

# 84
  • Мнения: 181
 LaughingЕй как се изкефих,на 28.09 съм на Бчк пък не знаех къде се намира. LaughingБухтичке ако се запишеш ще ми е приятно да се запознаем

# 85
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Честито на всички взели изпитите и успех на предстоящите. Моят син стана на 16 сега на 13 август, купис исмотопед и сега учи за изпит. За категория М няма изпит кормуване. Изпитът щял да бъде чак на 15 септември, нямало по-рано дата.  newsm78 Той вече е готов, решава листовките отлично. Но изках да ви попитам дали някой знае, като направи 18, за категория Б, дали трябва пак на ново да се явява на листовки или само кормуване може да държи? Казах му да попита инструктора, но той забравил. Беше притеснен,защото отиваше да го изпитва , затова му прощавам. Laughing Казах му да изчака още една година. Сега плати 50 лв + 30 лв за изпита ( защо ли веднага взеха пари за изпит,който ще е чак на 15 .09  #2gunfire ). И ако не се признава нищо, то догодина пак ще плаща всичко наново. Доколкото знам на 17може да изкара изпита, но книжка ще вземе като стане на 18 .

# 86
  • Мнения: 1 205
Не съм сигурна, но мисля че за всяка категория нов изпит Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт