Може ли да ми препоъчате добър пластичен хирург

  • 16 226
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Мен лично ме интересуват устните на Мария, щото наистина са добре направени. Не са се разтекли или пък да са някакви гнусни и от километър да им личи. Явно е майстор съответният лекар в тази област  Peace

А относно това кой оперира певачките, виж, че има много противоречиви мнения. Един вика Рачев, друг Георгиев, трети Ефремов (ли беше оня с клиниката в София  newsm78 )
Д-р Страхил Ефремов няма клиника все още Mr. GreenРаботи в "Малинов" на бул. "Гоце Делчев" Rolling EyesИвана преди редовно киснеше в барчето на клиниката.
Бубо, изненадваш ме. Кво й харесваш на устните на Мария? Ми то лицето й е само уста.

# 16
  • Мнения: 579
................. Ми то лицето й е само уста.

Аз харесвам силикон в устните,но на Мария май в повечко и е дошло.Не ми харесват ама хич.А иначе Мария ми е симпатично,като изключим устните и,както вече казах.

Съжалявам за офф-а.

# 17
  • Мнения: 5 622
Мен лично ме интересуват устните на Мария, щото наистина са добре направени. Не са се разтекли или пък да са някакви гнусни и от километър да им личи. Явно е майстор съответният лекар в тази област  Peace

А относно това кой оперира певачките, виж, че има много противоречиви мнения. Един вика Рачев, друг Георгиев, трети Ефремов (ли беше оня с клиниката в София  newsm78 )
Д-р Страхил Ефремов няма клиника все още Mr. GreenРаботи в "Малинов" на бул. "Гоце Делчев" Rolling EyesИвана преди редовно киснеше в барчето на клиниката.
Бубо, изненадваш ме. Кво й харесваш на устните на Мария? Ми то лицето й е само уста.

Tъй де..разбрахме се  Joy

Абе искам да кажа, че са добре направени, а това какво количество допълнителен мат'риал ще се сложи е въпрос на личен избор. И аз и ги намирам за големи, но пък са добре направени  Peace

# 18
  • Мнения: 6 417
Мен лично ме интересуват устните на Мария, щото наистина са добре направени. Не са се разтекли или пък да са някакви гнусни и от километър да им личи. Явно е майстор съответният лекар в тази област  Peace

А относно това кой оперира певачките, виж, че има много противоречиви мнения. Един вика Рачев, друг Георгиев, трети Ефремов (ли беше оня с клиниката в София  newsm78 )
Д-р Страхил Ефремов няма клиника все още Mr. GreenРаботи в "Малинов" на бул. "Гоце Делчев" Rolling EyesИвана преди редовно киснеше в барчето на клиниката.
Бубо, изненадваш ме. Кво й харесваш на устните на Мария? Ми то лицето й е само уста.

Tъй де..разбрахме се  Joy

Абе искам да кажа, че са добре направени, а това какво количество допълнителен мат'риал ще се сложи е въпрос на личен избор. И аз и ги намирам за големи, но пък са добре направени  Peace
Да, пухкави са едни такива и страхотна форма имат, но са й прекалено големи на нейното малко лице. Сестра й също има силикон в устните.

# 19
  • Мнения: 7 186
Да, пухкави са едни такива и страхотна форма имат, но са й прекалено големи на нейното малко лице. Сестра й също има силикон в устните.

А сестра и коя е? Simple Smile

# 20
  • Мнения: 131
Мен лично ме интересуват устните на Мария, щото наистина са добре направени. Не са се разтекли или пък да са някакви гнусни и от километър да им личи. Явно е майстор съответният лекар в тази област  Peace


До сега не съм видяла устни, на които да не им личи, че са правени. Мария, Лили Иванова, Галя от Сатен, Рени, а сега и Ивана. Еми на всички им стоят като маймунска уста. И най-много ме кефят като отричат. И как им порастват циците и устните така мистериозно?

# 21
  • Мнения: 6 417
Ми не е известна, но също пее. Засега май само в домашни условия Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 186
Те всъщност какво им слагат в устните? Силикон, хиалуронова киселина, друго? Силикона, доколкото знам сложи ли се веднъж в устните няма махане, или греша? newsm78

# 23
  • Мнения: 1 418
Само едно не мога да разбера-повечето от тези девойки отричат каквато и да било хирургическа намеса,а ако има снимка преди и след има разлика кубици силикон и други подобрения.Защо лъжат не ми е ясно?Според мен няма нищо срамно в това да поправиш нещо,което не харесваш.

# 24
  • Мнения: 5 622
Да, пухкави са едни такива и страхотна форма имат, но са й прекалено големи на нейното малко лице. Сестра й също има силикон в устните.


Да. В някакво предаване на Искрено и лично бяха и двете и мъжът ми отбеляза тоя факт. Каза, че тези със силикона в устата, си държат някак странно устните (като Памела Андерсън, ако сте забелязали)

# 25
  • Мнения: 5 622
Те всъщност какво им слагат в устните? Силикон, хиалуронова киселина, друго? Силикона, доколкото знам сложи ли се веднъж в устните няма махане, или греша? newsm78

И аз искам да знам (Забравих да спомена и Азис, който също има нещо в устните)какво слагат в устните си като пълнител  Thinking

До колкото знам е забранено да се слага свободен силикон където и да било в тялото. Така, че най-вероятно не е баш силикон  Thinking

# 26
  • Мнения: 6 417
Всеки пластичен хирург си има различни предпочитания-едни отричат силикона, други го препоръчват. От д-р Михаил Скерлев знам, че хиалуроновата киселина е най-доброто в момента. Аз все още нищо не съм си коригирала, но не ми пречи да проявявам интерес  :mrgreen:P.P:Казват, че нямат силикон, щото имат друго и не е баш силикон.

Последна редакция: пт, 18 авг 2006, 19:55 от Шушон

# 27
  • Мнения: 5 622
И аз не съм. Имам желание, обаче. Друг е въпросът дали изобщо бих го направила, но едно инфо, никога не е излишно  Wink


А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused

# 28
  • Мнения: 6 417
И аз не съм. Имам желание, обаче. Друг е въпросът дали изобщо бих го направила, но едно инфо, никога не е излишно  Wink


А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused
Сакън. Бъркаш го със Сердев. А Скерлев ходи да оперира и във Варна.

# 29
  • Мнения: 27 524

 Винаги ми е било интересно къде си правят пластичните операции фолк певиците  Thinking

А в списание "На кафе" четох,че Мария казва, че си била правила корекция само на устните и след нея това станало било като мода..(да бе...тя е открила топлата вода  hahaha), но ми е инетресно къде си е правила устните тя, а и не само тя....

Дали си препоръчват една на друга пластичните хирурзи?

чувала съм, че ходят предимно в Германия.

Общи условия

Активация на акаунт