Може ли да ми препоъчате добър пластичен хирург

  • 16 242
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused

Стига, бе, Бубе, Ники Скерлев е сценарист  Joy

За лекар не съм чувала. Май обърнахме темата като за Клюкарника  Embarassed

# 31
  • Мнения: 7 186
И аз не съм. Имам желание, обаче. Друг е въпросът дали изобщо бих го направила, но едно инфо, никога не е излишно  Wink


А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused

Оня беше Сердев. Simple Smile

П.П. Ох, оспамихме темата. Embarassed

# 32
  • Мнения: 5 622
А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused

Стига, бе, Бубе, Ники Скерлев е сценарист  Joy

За лекар не съм чувала. Май обърнахме темата като за Клюкарника  Embarassed

Ама нали виждаш, че оперира ма! Къв сценарист ще да е тогава  hahaha


И аз не съм. Имам желание, обаче. Друг е въпросът дали изобщо бих го направила, но едно инфо, никога не е излишно  Wink


А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused



П.П. Ох, оспамихме темата. Embarassed

Стига с тая масова психоза относно спаменето  Wink

# 33
  • Мнения: 5 622

 Сега видях Ивана по Тв и се загледах в устните и. Верно, че и тя вече има намеса там. Харесва ми, макар като имат пълнители в устните си, да ги държат по-особено  Crazy

Дали им причинява някакъв дискомфорт? Как мислите?

А кой знае самата процедура колко е болезнена  Confused

# 34
  • Мнения: 7 186
А тоя Скерлев, не беше ли някакъв менташки лекар или го бъркам с някой друг? Дето бил окепазил гърдите на доста жени  Confused

Стига, бе, Бубе, Ники Скерлев е сценарист  Joy

За лекар не съм чувала. Май обърнахме темата като за Клюкарника  Embarassed

Ама нали виждаш, че оперира ма! Къв сценарист ще да е тогава  hahaha


Има и д- р Михаил Скерлев, пластичен хирург- София. Simple Smile
А този Сердев имаше проблем с пациентки. При някои се беше стигнало до ампутация на гърдите. Confused

# 35
  • Мнения: 5 622

Има и д- р Михаил Скерлев, пластичен хирург- София. Simple Smile
А този Сердев имаше проблем с пациентки. При някои се беше стигнало до ампутация на гърдите. Confused

Да, да уточнихме недоразумението  Peace

Кажете сега това дето питах по-горе  Thinking

# 36
  • Мнения: 6 417
 Аз само съм гледала как запълват бръчки или както там е термина. На мястото на вкарването на разтвора остава малка капка кръв, като след инжекция, но казват, че болката е търпима.

# 37
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ето тук http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3453  е обяснено какво се слага в устните.
А в самия форум има отзиви разни и за тоя и оня хирург, както и за неудобни последици от слагането на силикон.

Общи условия

Активация на акаунт