Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

София

http://www.tiabg.com/?c=n&id=213&p=0

Чак се замислих, дали наистина, ама наистина харесвам къмпингуването (професията ми не е изброена) или само наистина...ако е второто да се готвя за развод Thinking
Цитирай

Naughty Не го харесвам това къмпингуване! newsm41
Цитирай

sofia

И  ние.
Цитирай

Много обичам, обаче никой не ме пита Crazy Все пак тазгодишните походи до плажа и дългите ми конски може и да са дали посявка. В крайна сметка цялата лудница по приготвяне за плаж е загуба на ценно време! Аз това дете не го водя на море, за да тичаме към плажа, а за да се лигавим блажено на самия плаж Cool
Цитирай

пред компютъра

Naughty Не го харесвам това къмпингуване! newsm41

Peace
 и аз.  Hug
Цитирай

Дубай, ОАЕ

При мен се получава едно странно такова - хем имам проблем с участието в организирани дейности, хем пък ми харесва на палатка. Вълнуващо е. И момента на завръщане в цивилизацията след това също го обичам.
Цитирай

Това е едно от нещата, които мразя най-много  Tired
Цитирай

В светлината на слънцето

А-а-а-а, без баня с плочки и топла вода - не!  Naughty
Цитирай

Ние не посещаваме такива места.
Няма ли удобно легло, течаща топла вода, канализация - не ме търсете  Laughing
Цитирай

тази статия е толкова тенденциозно написана и прилича на абсолютна измислица. дори ме подразни леко
на палатка мога да издържа ден, най-много 2, ако отиваме някъде за по-дълго си искам опредени удобства
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Oбожвам да къмпингувам в.... нас на двора  Mr. Green
Цитирай

Abu Dhabi

Хора, на които не им харесва лагеруването често имат проблем да участват в организирани дейности от какъвто и да било характер. По-късно в живота именно много от тези хора има вероятност да станат престъпници или социопати. Най-почтените сред този вид често стават журналисти. Ако са изключително интелигентни и творчески натури, може да станат писатели, учени или хора на изкуството.

но още не съм станала престъпник, само лек социопат  Mr. Green твърде почтена и интелигентна съм за това.
Цитирай

Аз съм престъпник.
Имам един свит нож!
Цитирай

Springfield, VA

Аз съм престъпник.
Имам един свит нож!

Туй по какъв повод го пишеш?  newsm78
Цитирай

Аз съм престъпник.
Имам един свит нож!

Туй по какъв повод го пишеш?  newsm78

По повод текста-италик на тити, че хората необичащи да ходят на къмпинг има вероятност да станат или престъпници, или социопати.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора