Бебчо в коремчето ни шава, ЯНУАРИ с усмивка то ще ни дарява.

  • 13 644
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 419
Здравейте!И аз се нервирам много,като ми казват "не се нервирай!".Какво да правиш,пове4ето хора не са психолози и не разбират, 4е най-добре е да отвле4еш внимание на този,който се нервира,за да се успокои,а не да го концентрираш върху нервите му.
  Моя съвет към бъдещите май4ета:гледайте пове4е хубави филми,най-добре комедии.Страхотно влияят на настроение  Laughing,може би ,правят и беб4ета ни по-весели Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 1 289
Добро утро и от мен.Ним,честито за хубавите вести-само дето се шашкаше.А пък аз да ви кажа тая нощ зая втори път сънувах,че съм родила и пак беше мъж.Ама бях толкова непохватна мама-не можах да му сменя памперса даже.Сега хапваме плодчета с бебо-ето,като писах за него и се размърда.Ей,ама си ми е умничко Hug
desi_cover браво и на теб за добрите новини около бебо,а и за брака ви. Grinning То не останало,а?Мъжа ми снощи ми вика "госпожо......",а аз даже и не се обърнах.Още не съм свикнала с новата си ТИТЛА SunglassesАйде засега лек ден и от мен.
Ще излизам да търся подарък на скъпоценното ми братче,че днес  има ден ден -милия ми той става само на 21 Party

# 32
  • София
  • Мнения: 6 803
Добро утро!
Черпя кафе, ако пиете де...
Ним, браво за хубавите вести! Hug
Tcveta, не се нервирай на мъж ти /ако той те нервира/, мъжете хич ги няма да се съобразяват...иди им обясни, че жената като е бременна е разичен човек...хич не вдяват повечето.

# 33
  • Мнения: 1 289
Добро утро!
Черпя кафе, ако пиете де...
Ним, браво за хубавите вести! Hug
Tcveta, не се нервирай на мъж ти /ако той те нервира/, мъжете хич ги няма да се съобразяват...иди им обясни, че жената като е бременна е разичен човек...хич не вдяват повечето.


Позната история.Като се чдосам за нещо мъжа ми ми дига нервите още повече като ми вика "как може да си такава,тва са глупости,ти ся на ква ще ми се правиши т.н."Трудно ми е да му обясня,че е по-добре да замълчи и да ме остави сама.
И аз много бързо паля-но ме дразни и мен някой като ми каже не се ядосвай и т.н.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 803
Честно да ви кажа, мене най-много ме успокоява шопинг терапията...обаче колко пари хвърчат за моето успокоение, не е истина... Embarassed Embarassed Embarassed Ужас...уж се въздържам, ама като ми накипи за нещо давам всичко, което е в мен до последната стотинка.... Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 289
Честно да ви кажа, мене най-много ме успокоява шопинг терапията...обаче колко пари хвърчат за моето успокоение, не е истина... Embarassed Embarassed Embarassed Ужас...уж се въздържам, ама като ми накипи за нещо давам всичко, което е в мен до последната стотинка.... Mr. Green



 и аз такаа newsm71

# 36
  • Мнения: 7 419
Имам въпрос към май4ета,които ве4е са раждали. newsm78
  Разбрах,4е след като родиш тялото ти се променя.Нещо е ставало със костите на ханша.Верно ли е това?Какви са другите промени?Има ли такива?Любопитно ми е! Embarassed
  Сигурно изглежда прекалено суетно,да мислиш за това,след като вътре в теб ве4е се усеща един нов живот,който е едно ВЕЛИКО 4УДО и трябва да отметне вси4ки останали ни4тожни суетни мисли,но все пак..... Rolling Eyes
    Благодаря предварително на вси4ки отговорили  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 6 803
Ами...за таза мисля, че при 99% от жените се възстановява. Т.е. през бременността се разширява самия таз с 1-1,5 см / костната структура, не ханша, ханша може и с 20см да ти се разшири, зависи колко хапваш/. Лично при мене, таза се възстанови дързо, 1 година след раждането хнша ми беше с 6см по-тесен, от преди да забременея. променят се гърдите, но не при всички. От уголемяването през време на бременността и сед това кърмене ...и акто отслабнеш и ти намаее обиколката все пак гравитацията си оказва влияние и става леко /или не съвсем леко/ по-увиснал. Ако си получила стрии, нямат 100% махане...и така.

# 38
  • Мнения: 333
Добро утро! Малко късно станах, но се излежавах. И ние хапваме плодове. Гледах "Бате Енчо" - любимото ми детско предаване, почти всяка събота ги гледам, а откакто съм бременна направо си представям бебо как е голям и пее. И аз сънувах, че кърмя. breastfeeding Може би защото ме сърбяха гърдите преди да заспя. Вас сърбяли ли са ви? Може да е от жегата, а пък и доста напрежение има в тях.  bombs
Клеми, и аз така се лекувам. Ама моя мъж явно затова гледа по-рядко да ме ядосва.  Laughing
Цвета, не се ядосвай! Излез малко се поразходи и се успокой и като се върнеш си прегърни половинката. kiss Това са нормални неща във взаимоотношенията в семейството и не трябва да се стига до крайности. И аз колко пъти съм искала да си събирам багажа, но като се замисля не съм била трезво мислеща.

# 39
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Да ама не. Свекървата демонстративно рева цяла сутрин и сега си замина като ми каза едно Мерси за всичко. Незнам какво да правя........ събрала съм си багажа и чакам да се върне  "милото" уфффф кво ли ви занимавам с моите глупости

# 40
  • Мнения: 100
Добро утро на всички!
Ох, то май вече не е утро де, ама... Иска ми се да ви питам за сравнение колко горе-долу струва 3D в България, че тука е ЛЕЛЕЕЕЕЕЕ  #Crazy Пак и който се е решил на това преживяване да каже заслужава ли си толкова да похарчиш толкова пари при условие, че може да се купи нещо полезно за бебето......да знам дали да бъркам така здраво в семейния бюджет.

Мерси предварително и ви пожелавам страхотен ден!   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 6 803
 Shocked
Със свеки ли се сдърпа? И заради нея ще си събираш багажа? Я стига! тегли и енда майна...Какво токова не можахте да разделите? Да не се скарахте за името?

# 42
  • Мнения: 7 419
И мен ме интересуват цените на 3Д?След 2 седмици имам фетална морфология при доцент ТОМОВА.Някой има ли представа каква е цената при нея?Може ли да се направи някякъв вид запис на 3Д-то?DVD ili видео?И........добра ли е доцентката?

# 43
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Там е въпроса не съм се карала с нея. Тя обича да му говори на уше против мене и после изкарват мене виновна. На нея нищо не съм казала, а с еоказа че съм я обидила дулбоко. С кво- идея нямам. Бе тъпа работа. Знам че до утре ще е забравено ама ми писна всеки път като идва мъж ми да става друг човек. Все едно го подменят с някакво негово злобно копие.

# 44
  • Мнения: 100
Лелеее, ей това вече е най-старата тема на света...как се променят мъжете като стане въпрос за МАМА!!! Сигурна съм, че всяка една от нас има какво да каже по въпроса. Аз отдавна си замълчавам тактично когато стане въпрос за мама му на мъжа ми и се съгласявам за всички дреболии привидно с нея пък си правя каквото искам. Балансирам яко за да поддържам мира! Защото, вярвай ми, tsveta, битката със свекървата е много древна но спечелилите я снахи са изклучително малко.  Laughing Горе главата, винаги им минава ако не задълбочиш конфликта!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт