Вярвате ли на баячки ?

  • 8 119
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
 
Има разлика между баячка и гледачка Naughty
  Нц, един дол дренки са. Врачки ,баячки, астролози, екстрасенси, ходжи, гадатели,чародеи, шамани и пр.
  И какво ако някои познават, то нали това е идеята?Да се хванеш на кукичката като сладка рибка.Да ти олекне и да си кажеш: "Брей, стана работата!" .А да сте забелязали , че пак и пак и пак, и...пак ви урочасват? Ами така ще е, дявола не е с рога и опашка- той предлага отровата си захаросана/ олеква ти/ и шаренка/заобиколени са с икони ,свещи и др. такива за престиж/.За маркетинг му пиша 6+.Пък хората си ближат сладката глазура на отровните дражета и всеки път близват неусетно и по малко отровица.Днес така , утре така, докато стане късно.Целта му е те да те отклонят максимално от Бога, да вярваш във всякакви врели-не кипели и душата ти да остане неспасена.Толкова е лесно- отиваш, баят ти и хоп ! Няма нужда да живееш праведно, да отговаряш за постъпките си , всички сме добри и за какво ни е Бог newsm78.
   Да отидеш при такива е = на безумие.Това е като да ти гори къщата ,а ти да си поканиш дизайнер да ти подреди мебелите, наместо да звъниш в пожарната.
  Хубаво де,  моето дете никога не го урочасват/ нас също/, макар че аз забранявам да го поплюват. Постоянно и се радват,защото е веселушка и много общителна.Показвам я на цигани , синеоки, зеленооки и вс. набедени там за урочасващи.Никога не съм и връзвала червен конец, не слагам мартеници и въобще не сме суеверни у дома.Точно обратното- вярваме в Бога и сме я представили в църква / да се молят за нея/  когато беше на 4 месеца.НО, не е кръстена / това не помага-за тез които се заблуждават в обратното/, това е лично решение и тя ще го вземе когато му дойде времето.
   Веднъж, мнооого отдавна ме бяха помъкнали на екстрасенска, която била излекувала доста хора.Съгласих се , защото ми писна да обяснявам, че на мен няма да ми подейства. Та седнах аз и се помолих...Е, не можа женицата.Каза ,че някаква по-голяма сила я спирала и не можела да работи с мен.Затуй пък Бог ме излекува от 7годишната мигрена от която страдах и нищо вече не ми помагаше. Ей, тъй  на от раз.И нищо не Го спря...От тогава минаха 12 години и какво е главоболие си спомням само в изключително редки случаи.Факт...
Пък на вас ако не ви пука за душите ви, моля, баячки под път и над път.Само не забравяйте, че тия работи касаят и поколенията след нас baby_neutral, а за тях мисля, че на всеки му пука. Peace


 

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
И аз не вярвах, но ще ви дам два примера.
Първият. Преди няколко години, преди 8 да съм по точна водим с малкия ми син, тогава на 2 годинки баткото на училище. В това време фората си разхождат кучетата. Едно спря до малкия и му излая много дружелюбно в лицето. Но за съжаление беше три пъти по-голямо от него. И детето се изплаши. Ревна и едва го успокоих. И след това в момента в който забележеше куче изпадаше в някаква истерия. Дори кучето да беше на 100 метра от нас. Мъжът ми тогава беше на село - имаха работа и помагаше на свекитата и на другия ден му се обадих - да отиват със свекито някъде да му леят куршум ако трябва, просто се бях видяла в чудо и бях готова да се захвана за каквото и да е(които са го правили може би знаят, че куршум се лее не само като си там лично, но и на дреха). И след обяд излизаме на разходка, едно куче преминава точно до нас и Васко изобщо не реагира, само го погледна и си продължи да върви. След това попитах мъжа ми кога са ходили и той ми каза около половин час преди да се случи това. Не мога да си го обясня, това дори не е и внушение, защото не се случва на мен, а на едно 2 годишно дете.

Вторият случай, пак с Васко. Напикаваше ми се до 5 годишен нощем като спи. Една приятелка, която е комшийка на баячката ми каза, че ходели да се лее куршум и за това. И тъй като човек понякога се захваща и за сламка отидох. Трябваше да нося яйце. Жената му ля куршум, прави разни неща, не помня вече какви, защото беше много отдавна  и ми каза, че е изплашен, защото е падал от люлка с лицето надолу и затова се напикава. Аз не помнех да е падал, но след това майка ми каза, че като са били на вилата до Бургас през лятото е паднал предната година. Баячката ми каза да смеся жълтъка от яйцето със иистинста дъвка и май  мед, просто беше отдавна и не  помня, това да го давам по една лъжичка преди ядене една седмица. И не знам дали ще ми повярвате, но от този ден моят Васко се е напикал само два пъти и то като беше болен. Трябваше да ходя още два пъти да му лее куршум, защото бил много изплашен. Естествено отидох.

Все още не ми се вярва на такива неща, но наистина не мога да си ги обясня.

# 47
Доста скептична съм.

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...............
Вторият случай, пак с Васко. Напикаваше ми се до 5 годишен нощем като спи. Една приятелка, която е комшийка на баячката ми каза, че ходели да се лее куршум и за това. И тъй като човек понякога се захваща и за сламка отидох. Трябваше да нося яйце. Жената му ля куршум, прави разни неща, не помня вече какви, защото беше много отдавна  и ми каза, че е изплашен, защото е падал от люлка с лицето надолу и затова се напикава. Аз не помнех да е падал, но след това майка ми каза, че като са били на вилата до Бургас през лятото е паднал предната година. Баячката ми каза да смеся жълтъка от яйцето със иистинста дъвка и май  мед, просто беше отдавна и не  помня, това да го давам по една лъжичка преди ядене една седмица. И не знам дали ще ми повярвате, но от този ден моят Васко се е напикал само два пъти и то като беше болен. Трябваше да ходя още два пъти да му лее куршум, защото бил много изплашен. Естествено отидох.

Все още не ми се вярва на такива неща, но наистина не мога да си ги обясня.

Моят син също нощно време се изпускаше до петата си година. Пробвала съм много неща - да не пие течности преди сън, да го вдигам посред нощ да се изчурква. Нищо не помагаше, личната ни обясни, че просто си има по-дълбок сън и да не го будя, защото това пък от друга гледна точка не е на добре. Никога не съм си мислила за леене на куршум, макар че и такива подхвърляния от разни баби имах. Знаете ли какво направих - заведох го на уролог. Няма до описвам лечението, но имаше резултат и то веднага. Относно падането, всички деца падат и то много и от люлки.
Зарекла съм се някой ден, да отида при такива жени и да се ползвам от услугите им за някакъв проблем, за да има да разказвам как на мен не са ми помогнали и как мамят в буквалния смисъл на думата.

# 49
  • Мнения: 138
Еххх момичета вярвате илине но днес съм направо друг човек.Вчера следобяд отидох при една баба каза че съм изплашена и ми бая за стрес така че не съжалявам.Добре че отидох.

# 50
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Самовнушението понякога може много да помогне Simple Smile

И аз не вярвах, но ще ви дам два примера.
Първият. Преди няколко години, преди 8 да съм по точна водим с малкия ми син, тогава на 2 годинки баткото на училище. В това време фората си разхождат кучетата. Едно спря до малкия и му излая много дружелюбно в лицето. Но за съжаление беше три пъти по-голямо от него. И детето се изплаши. Ревна и едва го успокоих. И след това в момента в който забележеше куче изпадаше в някаква истерия. Дори кучето да беше на 100 метра от нас. Мъжът ми тогава беше на село - имаха работа и помагаше на свекитата и на другия ден му се обадих - да отиват със свекито някъде да му леят куршум ако трябва, просто се бях видяла в чудо и бях готова да се захвана за каквото и да е(които са го правили може би знаят, че куршум се лее не само като си там лично, но и на дреха). И след обяд излизаме на разходка, едно куче преминава точно до нас и Васко изобщо не реагира, само го погледна и си продължи да върви. След това попитах мъжа ми кога са ходили и той ми каза около половин час преди да се случи това. Не мога да си го обясня, това дори не е и внушение, защото не се случва на мен, а на едно 2 годишно дете.
...

По същата причина свекървата завела големия ми син преди известно време да му леят куршум. Разбрах за това, когато ме попита дали Ради все още има страх от кучета. Все още го има, понякога се разтреперва чак от доближаването на някое куче. На посещение при неподходяща баячка ли да го отдам Thinking

Мен са ме водили два пъти, като малка, да ми леят куршум поради панически страх от пожар. Все още си го имам и като идем в гората на пикник, постоянно мърморя по отношение обезопасяването на огъня Confused

Не вярвам и съм скептична по отношение на всякакви такива гледачки, баячки... Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 4 966
Еххх момичета вярвате илине но днес съм направо друг човек.Вчера следобяд отидох при една баба каза че съм изплашена и ми бая за стрес така че не съжалявам.Добре че отидох.
това е важното.да си добре

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Еххх момичета вярвате илине но днес съм направо друг човек.Вчера следобяд отидох при една баба каза че съм изплашена и ми бая за стрес така че не съжалявам.Добре че отидох.
Ето това е единствената полза от баячките - да те успокоят и да ти внушат, че ще се оправиш.
За съжаление на мен не биха ми помогнали, тъй като не им вярвам и няма как да ми внушат и успокоят. Само аз мога да си помогна.

# 53
  • Мнения: 1 493
Радвам се, че си по-добре !

# 54
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не знам какво ми е (изписаха ми антидепресанти), но не вярвам на баячки.
Бих се подложила на регресивна хипноза (или там каквото се нарича), но не знам къде.


http://bah.hit.bg/index.htm

На мен ей тоз човек ми е преподавал....мисля, че е най- добрият в България

http://www.hypnoza.hit.bg/

# 55
  • Мнения: 3 388
Чувала съм, че много хора са ходили при такива баячки за добро, а то става по-лошо

И аз съм чувала и виждала много такива случаи  Naughty

# 56
  • Мнения: 227
Аз познавам много хора на които са им помогнали разни баби ,не сам ходила и дано не се налага,но твърдо съм ЗА Peace

# 57
  • Мнения: 473
Никита,кажи къде ходиш на баячки?
Момичета,това за което говорите ми прилича на случая с моя мъж.
Депресия,отпуснатост,напрежение,раздразнителност от най-малкото,световъртежи,сърцебиене,пребледняване,кръвно...Един омагьосан кръг,от който няма излизане.Обиколихме всевъзможни лекари,пихме билки,сега пак ги пием...подобрение има,но минимално.А той просто не е човека от преди 1 година насам дори.Диагнозата беше полиневропатия,т.е. нерви!Които много трудно и бавно се лекуват,а ако не се лекуват навреме се стига до симптомите,които ви писах.
С две ръце ви съветвам да ходите на баячки,на знахарки или на каквото там щете,ако мислите,че това може да ви успокои.Вярно,че много от тях са шарлатани,затова и питам някой знае ли добър такъв!!!!
Вземете мерки навреме,всички тук сме млади жени  и майки,на които им предстои мно-о-о-о-о-го трудни или неприятни неща в този живот!трябва да имаме много сили за в бъдеще!
УСПЕХ Heart Eyes


Леле, леле чета и невярвам.Ти наистина ли ги съветваш да ходят на баячки,врачки и знахари?Знаеш ли докъде може да те доведе това?Не знаеш предполагам,аз ще ти кажа мен докъде ме доведе понеже ми бяха казали каква магия ми е направена за смърт на мен и детето ми(аз имах същите симптоми 1 към 1).Обиколих вси4ки възможни такива гадатели в БГ и ме доведоха до превъртане  Rage.И знаеш ли къде се оправих в Църквата като ходех слушах пасажи от Библията и ме обграждаха хора заредени с положителна енергия и любов Two Hearts.Както казват хората "не питай старило и питай патило".  bouquet

# 58
  • Мнения: 473
 
Има разлика между баячка и гледачка Naughty
  Нц, един дол дренки са. Врачки ,баячки, астролози, екстрасенси, ходжи, гадатели,чародеи, шамани и пр.
  И какво ако някои познават, то нали това е идеята?Да се хванеш на кукичката като сладка рибка.Да ти олекне и да си кажеш: "Брей, стана работата!" .А да сте забелязали , че пак и пак и пак, и...пак ви урочасват? Ами така ще е, дявола не е с рога и опашка- той предлага отровата си захаросана/ олеква ти/ и шаренка/заобиколени са с икони ,свещи и др. такива за престиж/.За маркетинг му пиша 6+.Пък хората си ближат сладката глазура на отровните дражета и всеки път близват неусетно и по малко отровица.Днес така , утре така, докато стане късно.Целта му е те да те отклонят максимално от Бога, да вярваш във всякакви врели-не кипели и душата ти да остане неспасена.Толкова е лесно- отиваш, баят ти и хоп ! Няма нужда да живееш праведно, да отговаряш за постъпките си , всички сме добри и за какво ни е Бог newsm78.
   Да отидеш при такива е = на безумие.Това е като да ти гори къщата ,а ти да си поканиш дизайнер да ти подреди мебелите, наместо да звъниш в пожарната.
  Хубаво де,  моето дете никога не го урочасват/ нас също/, макар че аз забранявам да го поплюват. Постоянно и се радват,защото е веселушка и много общителна.Показвам я на цигани , синеоки, зеленооки и вс. набедени там за урочасващи.Никога не съм и връзвала червен конец, не слагам мартеници и въобще не сме суеверни у дома.Точно обратното- вярваме в Бога и сме я представили в църква / да се молят за нея/  когато беше на 4 месеца.НО, не е кръстена / това не помага-за тез които се заблуждават в обратното/, това е лично решение и тя ще го вземе когато му дойде времето.
   Веднъж, мнооого отдавна ме бяха помъкнали на екстрасенска, която била излекувала доста хора.Съгласих се , защото ми писна да обяснявам, че на мен няма да ми подейства. Та седнах аз и се помолих...Е, не можа женицата.Каза ,че някаква по-голяма сила я спирала и не можела да работи с мен.Затуй пък Бог ме излекува от 7годишната мигрена от която страдах и нищо вече не ми помагаше. Ей, тъй  на от раз.И нищо не Го спря...От тогава минаха 12 години и какво е главоболие си спомням само в изключително редки случаи.Факт...
Пък на вас ако не ви пука за душите ви, моля, баячки под път и над път.Само не забравяйте, че тия работи касаят и поколенията след нас baby_neutral, а за тях мисля, че на всеки му пука. Peace


 


Ти да не си Протестантка?  bouquet

# 59
  • Мнения: 3 550
Отиди. Ако не ти помогне няма и да ти навреди. Аз ходя.
Нищо чудно и да навреди.

Общи условия

Активация на акаунт