Мъжът ви дразни ли се от това, че постоянно сте пред компютъра?

  • 2 891
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 408
И да се дразни-не го показва явно. Бих го разбрала, защото той хал-хабер си няма от компютри, ама и не иска да се научи. Просто работата му не е свързана с такава техника. За мен остана зора, че когато трябва да се купува нещо такова фино като комп, цифров фотоапарат-сама си правя проучването и консултациите, ама за два дена съм готова с покупката. А него не мога да го накарам да избере един хладилник вече 2 седмици Sick

# 61
  • Мнения: 2 657
Реших да проверя дали всички мъже се дразнят от това или е само нашия тати...  Rolling Eyes

Преди се дразнеше Mr. GreenАма сега не,защото после знае,4е ще му направя нещо вкусни4ко от форума,а и знае,4е трябва да си на4ешам крастата-щот ина4е съм като болна Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 886
Не никога не се дразни,даже понякога идва за проверка на еврофутбол.Но никога не ми е казал нищо когато ии да е било има ми  доверие Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes hahaha Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 3 679
Той не- ама аз все му натяквам ако той седне Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
По -принцип работата му е свързана с това,ама не работи в къщи,но пък все пред него стои и зяпа неговите си форуми-а мен ме дразни че не ми обръща внимание- а то не е така- той сяда като аз се занимавам с нещо-ама и аз съм една.... Embarassed Embarassed Embarassed
Но по въпроса- никога не ми е натяквал- а се е случвало и с часове да стоя пред компютъра....

# 64
  • Мнения: 600
не, аз не седя много. но той седи непрекъснато и аз съм #Cussing out

# 65
По принцип не съм постоянно  пред ПиЦито ( чак толкова не се  мразя Joy ) , но понякога се получават  повечко часове и  той  избеснява  , особено , ако  съм позабравила нещо ooooh! Joy  Преди  няколко  дни се  закани , че  ще  реже кабели  Outta Joint
няма  накъде Joy

# 66
  • Мнения: 577
Единственото раздразнение при нас е когато оспорвам някое негово мнение и кажа: Виж във форума...ей тогава какво ми чуват ушите не е истина.

# 67
  • Мнения: 3 248
Не, по-скоро понякога аз се дразя, че не мога да го изместя от форума. hahaha

# 68
  • Мнения: 7 474
Не, но аз се дразня като ми заеме мястото  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 569

 
   Не особено, но аз се дразня когато той е пред компютъра и ми иде да....  comp03

# 70
  • София
  • Мнения: 2 381
Току-що излезе ядосан, понеже ми говореше нещо, а аз си пишех тук и не му обръщах внимание, докато не повиши тон. Иначе не му пречи висенето ми пред компютъра.

# 71
  • Мнения: 5 140
Какво има да се дразни, като той виси пред компа много повече от мен.

# 72
  • Мнения: 115
Ами дразни се, защото и той иска да го ползва. Не, че нямаме три компютъра, но само един е свързан с нета и точно той е ябълката на раздора.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 511
Когато съпругът ми си е вкъщи не стоя пред компютъра...стараем се да запълваме времето си максимално един с друг,защото после заминава за Варна и следва седмица на самота и тогава идва ред на компютъра.

# 74
  • Мнения: 2 258
Даааааааааааа,нерви се,въпреки че вече не ми остава време да седя пред компа.Няколко дни нямах нет и той беше видимо много спокоен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт