Въпрос за люлинска градина

  • 485
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 035
Майчета, кой е номерът на детската градина в Люлин - 2, тази, която е над 90то училище. Знаете ли кога се подават документи за градината и изобщо какви са впечатленията ви от тази детска градина?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Зад 90-то у-ще има 2 градини.Едната е 22 ОДЗ, а другата - 31 ОДЗ.
Големият ми син ходеше в 22-ро , и много съм доволна. Директорката е много свястна, а колкото до документите по приемане- на място ще ти кажат най-добре. Скоро говорих с една госпожа от въпросната градина и тя каза, че сега е ремонтирана, и всичко си е ОК /мойте наблюдения са от преди 3 г./. За другата - не мога да кажа нищо.
 Ако ви приемат в 22-ро, няма да съжалявате.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
 За 22 ОДЗ знам със сигурност, че е добра. Наши приятели бяха си дали там момченцето и бяха много доволни - само се хвалеха.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 035
Благодаря ви, момичета.  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 353
  Бъни, извинявай, че използвам темата ти  bouquet
  22-ра тази в розовата сграда ли е? Като застанеш с лице към входа на училището се пада отляво?

# 5
  • София
  • Мнения: 7 035
Не зная, аз питам за тази, която като застанеш с лице към централният вход на училището се пада зад гърба ти, малко на ляво.

# 6
  • Мнения: 2 353
Да, и аз имах предвид нея. Ние сме там от 04.09. Моля се на Калина да й хареса Praynig

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
  Бъни, извинявай, че използвам темата ти  bouquet
  22-ра тази в розовата сграда ли е? Като застанеш с лице към входа на училището се пада отляво?
Да, тя е , от лявата страна. Другата е от страната на поликлиниката. Е, браво, няма да съжалявате.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 035
Да, и аз имах предвид нея. Ние сме там от 04.09. Моля се на Калина да й хареса Praynig
Извинявай, че те питам, но кога се записахте и колко време се чака. Аз чувам само перфектни отзиви за тази градина, искам детето ми да тръгне там чак като навърши 3 годинки, но разбрах, че много се чака и за това питам толкова рано, знаеш ли дали ще ми разрешат сега да го запиша като "чакащ"? Желая успех на твоето детенце, дано да нямате никакви проблеми и да му хареса, ти не се притеснявай, имам две приятелки, на които децата са им там (записаха ги чрез познат) и двете са много доволни и от учителките и от оборудването,а също важно е, че не допускат дечицата да ходят на градина, когато са болни.

# 9
  • Мнения: 2 353
  Не помня точно кога - може би е било през май, защото беше топло. Не сме имали връзки, аз в този квартал не познавам почти никой, не са ни искали подкуп Sunglasses Просто отидох и подадох молба.  Най-добре направо иди на място и си пусни молба, вземи си бележка с входящ номер и готово. Мисля, че можеш да го запишеш, но догодина ще трябва до потвърдиш искането. Най-добре ще ти кажат на място, като че ли във всяка градина правилата са различни.
  Успех!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 035
Много ти благодаря, чак сега видях, че си ми писала. Като тръгнете на градината ще чакам отзивите ти, стискам палци всичко да е наред.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт