Как се изтрива татуировка?

  • 1 931
  • 20
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моят младеж има страст към татуировките и се е налепил до ушите. Като тираджия е.  Mr. Green
Добре, нека лепи, но картинките остаряват, пообелват се и на нищо не приличат. Как да смъкна поне една част от украсата на моя папуас?

# 1
  • Мнения: 194
Може да пробваш със спирт,но не гарантирам100 процента успеваемост...

# 2
  • Мнения: 1 937
С лакочистител. Не е добра идея, но работи. Всъщност, не мисля, че е чак толкова опасно!

# 3
  • Мнения: 446
С тривка и сапун. После малко ще червенее, но е най-безопасно.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
С обикновена мокра кърпичка.  Grinning

# 5
  • Мнения: 6 323
Аз ги трия с моя тоник за почистване на лице.

# 6
  • Мнения: 545
С тривка и сапун. После малко ще червенее, но е най-безопасно.

И аз така ги смъквам на моя, докато го къпя. Всъщност ползвам не тривка, а от онези кръглите мрежести гъби.

# 7
  • Мнения: 356
На някои от татуировките пише че се отстраняват с бебешко олио.Ако нямаш предполоагам че и олиото за готвене може да помогне. newsm78
Успех в премахването  Peace

# 8
  • Мнения: 3 271
Аз ги трия с моя тоник за почистване на лице.


И аз така! Преди това действах с гъба, но се закача в косъмчетата и става кошмар  ooooh!
Добре, че отдавна не му е хрумвало да си лепи пак  Sunglasses

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще опитам всички методи, благодаря! Hug
Само тривката ще пропусна, че му е една кожата - бяла, нежна - въобще не ползваме тривка, че ще го обезкожим. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 39 761
Дияна сама си ги сваля, в банята. Лепи татуировката, решава, че не й харесва, и почва да чопли.

# 11
  • Мнения: 4 965
С обикновена мокра кърпичка.  Grinning

И аз така действам.
 Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 6 559
Бебешко олио ( за тези от Пом беар действа частично). Иначе със сапун и гъба от тези, дето се надуват при мокрене.
п.с. а откъде купувате самостоятелно тату-та , защото ние само от Мечетата сме си лепили, ама там е тука има тука нема, а не искам да привикват да ги ядат само заради пустите ваденки. Naughty

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Още нямаме мераци за татуировки.  Whistling

Вчера едно комшийче каза, че лесно си ги изтривала с татковия одеколон или лосион за след бръснене, нещо такова беше.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Помберските много трудно се махат - с какво ли не ги мазах, все трябва да ги "остържа" - само се поразмекват.

Общи условия

Активация на акаунт