Кога се избира педиатър-преди или след раждането?

  • 2 380
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 869
 newsm78 Досега никога не съм си поставяла този въпрос,но сега ме трвожи?Кажете настоящи мами????????

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз си избрах след като родих. Когато ни изписаха от болницата се обадих на тази, която ми препоръчаха. Тя дойде на следващия ден - записа ни, показа ми какво и как да правя, прегледа бебчо и така...

# 2
  • Мнения: 495
и двата варианта са възможни
ние избрахме преди

# 3
  • Мнения: 869
А дали някой може да ми препоръча някой педиатър.Или градска или окръжна болница?мерси предварително... Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 869
забравих да кажа че съм от Варна Joy

# 5
  • Мнения: 731
Преди раждането би имала повече време да проучиш и да се огледаш, защото като се приберете с бебето у дома, педиатърът трябва да дойде до 48 часа. Добре е педиатърът да е в географска близост до вас и да е на разположение - да може да се отзовава при нужда, а не вие с бебчето да прекосявате половината град при всякакви метеорологични условия. Помисли и за това.

# 6
  • Мнения: 3 478
Предварително е по-добре, но не и задължително. Тук ни искаха да си изберем преди раждането, мисля че така  е по-лесно.

# 7
  • Мнения: 657
 След ражденето избрахме педиатър

# 8
  • Мнения: 811
предварително бях разпитала,записахме се след раждането

# 9
  • Мнения: 962
Нащо джипи е педиатър и записахме бебо при нея.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Преди раждането. Момичетата, които бяха от Варна ги питаха кой педиатър са си избрали - мен не, защото съм от Бургас.

# 11
  • Мнения: 2 047
  Знаех кой ще е педиатърът преди да родя, но му се обадих чак при свършен факт. Grinning

   Трябва да му се обадите веднага след изписването за да ви посети през първите дни у дома.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
  Знаех кой ще е педиатърът преди да родя, но му се обадих чак при свършен факт. Grinning

   Трябва да му се обадите веднага след изписването за да ви посети през първите дни у дома.


И аз така  Peace

# 13
  • Мнения: 992
аз ходих при нея преди да родя и като родих и ни изписаха дойде на същата вечер да види беба

# 14
  • Мнения: 869
Тук няма ли мами от Варна?

# 15
  • София
  • Мнения: 3 390
Тук няма ли мами от Варна?
Виж в Отчетни-По градове

# 16
  • Мнения: 3 760
Ние си избрахме преди. Единственото, което ни интересуваше беше да е максимално близо до дома ни.

# 17
  • Мнения: 5 391
Аз също избрах педиатърката преди да родя и след като ни изписаха на другият ден ни посети.

# 18
  • Мнения: 2 950
Преди раждането

# 19
  • Мнения: 2 672
ами нашето джи пи си е педиатър по принцип и като се роди детето тя си го пое  Grinning

# 20
  • Мнения: 8 917
newsm78 Досега никога не съм си поставяла този въпрос,но сега ме трвожи?Кажете настоящи мами????????
Както можеш и както решиш. Ние си избрахме след раждането, докато бяхме още в родилното Peace

# 21
  • Мнения: 269
и мен ме мъчи този въпрос Thinking Сега живеем в Лагера и изобщо не съм наясно дали има поликлиника с педиатър. Ако някой с бебче живее на близо-да помогне, моля Praynig Иначе личния ми лекар е във Военна болница, мъжът ми ако се наложи, може да ходи във ВМА...

# 22
  • Мнения: 1 104
Можеш преди да се роди бебето, но може и след това.Зависи от това кога ще ти е по-удобно.

# 23
  • Мнения: 6 039
когато ме изписваха от болницата ми казаха, че в следващите 24 часа трябва да ни посети педиатър у дома, т.е. да сме си избрали вече педиатър. Нищо не пречи и да го направиш този избор предварително

# 24
  • Мнения: 695
ние избрахме педиатър след като родих Peace както решиш

# 25
  • Мнения: 2 897
Нашия го избрахме докато бях в болницата.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
След като родих, докато с бебо бяхме още в болницата майка ми е отишла и ни е записала при препоръчаната ни педиатърка и така, доволна съм! Peace

# 27
  • Мнения: 79
аз си бях избрала педиатър преди да родя а записахме бебо след като ни изписаха Laughing

# 28
  • Мнения: 339
и мен ме мъчи този въпрос Thinking Сега живеем в Лагера и изобщо не съм наясно дали има поликлиника с педиатър. Ако някой с бебче живее на близо-да помогне, моля Praynig Иначе личния ми лекар е във Военна болница, мъжът ми ако се наложи, може да ходи във ВМА...

И аз съм в Лагера.Избрах си вече педиатър-от 20-та поликлиника в Борово. Иначе има педиатри и във ВМА-виж белите списъци, има препоръчани педиатри. Peace

# 29
  • Мнения: 5 026
Аз избрах преди да родя.

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
След като родих.В болницата ме насочиха -доволна съм.

# 31
  • Мнения: 2 849
Бях си избрала педиатър преди да родя .След като родих му се обадихме и се записахме при него .

# 32
  • Мнения: 346
и аз си  избрах преди.когато се роди бебо няма да имаш време за всичко така,че което моеш да свършиш преди раждането не го отлагай, а си помогни.Леко раждане Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 135
аз избрах педиатър преди раждането;след раждането го записахме и тя доиде на другия ден

# 34
  • Мнения: 742
Изобщо не ми беше хрумвало да си избирам- чак след като родих трябваше да посоча лекуващ лекар на малката...избрах единствената "свясна" в нашия град. Моят съвет е много внимателно избирай, че после да не си късаш нервите като мен...
Успех в избора!

Леко бременеене!  bouquet

# 35
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз съм си избрала вече педиатър, въпрос на преценка, може да си избереш и след като родиш!! Hug

# 36
  • Мнения: 4 621
и двата варианта са възможни
ние избрахме преди
Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 508
Най добре е преди, иначе няма да имаш много време да проучваш  Wink

# 38
  • Мнения: 8 505
Преди,след-както ти е удобно.Мъжът ми ходи да я запише при педиатър след като родих.

# 39
  • Мнения: 559
Аз избрах след като родих Simple Smile

# 40
  • Мнения: 241
Най добре е преди, иначе няма да имаш много време да проучваш  Wink
Peace

# 41
  • Мнения: 2 381
Преди да родя.

# 42
  • Мнения: 3 334
Преди раждането по препоръки си я избрах,но след раждането се регистрирахме при нея!

# 43
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Преди раждането я избрах по препоръки на майки от Кърмаческия, срещнах се с нея 2 седмици преди термина да се запознаем и уговорим. След раждането й се обадих и тя дойде вкъщи. Записването става чак когато детето има издаден акт за раждане.

Общи условия

Активация на акаунт