Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 600
  • 748
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2
някой знае ли нещо за доктор Мария Ангелова

# 181
  • Мнения: 15
Здравей mama dimi,

Д-р Пиперкова дава часове в 3-та поликлиника - на гърба на Св. Иван Рилски. Мога да ти дам телефона на рецепцията и да си запазиш час - 042/988 999; 042/988 998.

Предполагам, че има и частен кабинет, но аз лично си запазих час в 3-та поликлиника.

# 182
  • Мнения: 24
За д-р Цонева може да се говори много-лично аз не бих я препоръчала и на най-големия си враг.Моя приятелка миналата година отиде при нея след положителен тест за бременност на 8-мия ден от закъснението си.Тя и казала"Честито,ще ставаш мама"като и каза дори дата на термина без дори да е видяла сърдечен ритъм.Проблема е,че момичето беше вземало "Ескапеле"и и е казало,но Цонева казала че това не е никакъв проблем.Щастлива и разплакана моята приятелка реши че явно му е било писано на бебето да оцелее-да ама не-на другата сутрин направи спонтанен аборт.Лекарката,която и е направила кюртажа и е заявила,че Цонева е трябвало да и каже да направи аборт още щом е чула за приема на лекарството.
Чувала съм за още много такива и подобни случаи свързани с въпросната"докторка",но много мами още и се доверяват,което за мен си остава една загадка...
Относно добрите гинеколози,аз лично съм много доволна от Тодоров,но той не работи със ЗК и сега ЖК ми я води Пиперкова.Тя също според мен е професионалист,но напоследък има явно много пациенти и времето което им отделя е доста по-малко от преди-просто графика и е запълнен постоянно,но когато имам нужда от допълнително разяснение не ме отпраща.За раждане при нея ще мога да споделя след няколко месеца.

# 183
доктор Ния Кирчева е най-некадърната,тя освен да ти умори детето друго няма какво ДА НАПРАВИ,а мисля че ти няма да искаш

# 184
Някой може ли да ми даде координатите на д-р Дянкова? Благодаря предварително

# 185
  • Мнения: X
И аз се чудя кой лекар да избера сега. Открай време ходя при Кирчева за контролни пргледи или ако възникне някакъв проблем.Последният път й обясних, че правим опити за бебе, до момента неуспешни. Тя ми каза, че забелязва следи от овулация и веднага след това ми препоръча лапароскопия, да съм си прегледала тръбите като ми обясни че по здравна каса не мога да мина и че от цветна снимка нямало смисъл, защото не били сполучливи. Слушам, че на други жени им правят фоликуметрия и разни други изследвания свързани с овулацията и ми се ще да открия лекар, който да ми отдели нужното внимание, някой , който е специалист по проблемно забременяване, но май само си фантазирам. Ако не е така, ще се радвам да ме опровергаете, но някак не ми се струва редно още от първия преглед да ме препращат на  скъпа процедура в София, макар да знам, че всички я хвалят много... Знам, че прегледите струват пари, но напоследък оставам с усещането, че като че ли веднага се преминава към цитирането на суми и те пращат съответно в най-дълбоките води,без да са огледани отвсякъде нещата. Confused

# 186
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
В Стара Загора няма доктор за проблемно забременяване. Д-р Киречва ми водеше бременноста..вярвам и много..но за бременност.

# 187
  • Мнения: X
Съвсем ме отчая, Хера. Все пак благодаря за отговора.

# 188
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Съвсем ме отчая, Хера. Все пак благодаря за отговора.
Няма място за отчаяние....важно е да намериш твоя доктор. Wink Но не търси в Стара Загора..ще си загубиш времето /съвет от приятел/

# 189
  • Мнения: X
Значи нещата съвсем опират до клиниките за стерилитет. Само че и те не са малко  Laughing
Благодаря ти , Хера, да се надяваме, че ще успея да спестя ако не време, то поне нерви.

# 190
Здравейте!Да е включа и аз.Преди повече от 10г.родих секцио по ред причини при д-р Кадирева.За мен тя е човека,когато има проблемна бременност.За това я потърсих и при втората си бременност.Родих отново секцио при нея преди 3 месеца.На нея поверих живота си и живота на двете си деца!Мога да кажа само БЛАГОДАРЯ ВИ Д-Р КАДИРЕВА!

# 191
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
А има ли добър гинеколог в Ст.Загора,който да извършва фетална морфология?

# 192
Препоръчвам горещо д-р Бузалов!
Раждах при него преди 2 години - изключително внимателен !
Скоро бях при него на гинекологична операция - отново без забележки.
А когато в един момент се оказа , че имам проблем ( тъй като не спазвах стриктно указанията му) - той се погрижи за мен , независимо , че беше в отпуск.

# 193
  • Мнения: 5
здравейте.преди 2 месеца родих в иван рилски при доктор янев и доктор минчев.много съм доволна,защото се наложи секцио,защото бебето се роди 4040гр..те изобщо не с е поколебаха.прие ме доктор саркисян от когото също съм много доволна и накрая ме видя и доктор пиперкова.вярно че си плащаш,но това няма цена.а иначе бременността ми я следи доктор главчев,защото болницата не беше открита.

# 194
  • Мнения: 188
здравейте, майчета!
знам, че ще чуя противоречиви мнения от вас, но все пак дали някоя може да ме посъветва къде ще е по-добре да си направя фоликулометрията - при др Цонева или при Др Тодоров?
Мнения всякакви, знам - но мен ме интересува като специалист кой по добре ще разгадае моите овулации Simple Smile дето ги няма Simple Smile
поздрави ххх

Общи условия

Активация на акаунт