Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 590
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11
Искам да попитам някой знае ли нещо за доктор Кадирева (акушер-гинеколог).

Цитат
iskam da popitam niakoi znae li ne6to za doktor Kadireva aku6er ginekolog



-------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 12:38 от Mamma

# 196
  • Мнения: 188
с др кадирева говорих вчера за фоликулометрия, но излиза в отпуск тя.
освен това не работи с здр.каса.
тел на който се свързах с нея...625193,
а някой има ли тел на др Кирчева?

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
iskam da popitam niakoi znae li ne6to za doktor Kadireva aku6er ginekolog
Лично аз не съм и била никога пациентка но съм чувала само хубави неща за нея. Имам добри впучатления от нея от престоя си в Патологията /20 дена/
alexsb не е нужно да пишеш едни и същи неща в две теми. Писах ти в тази в Проблемното забременяване

# 198
  • Мнения: 7
Въпреки всички отрицателни мнения за д-р Цонева аз съм безкрайно доволна от нея-благодарение на нея преди девет месеца на бял свят се появи моето малко слънчице.Изключително отношение и професионализъм.А относно това кой е корумпиран и кой не е-секунди след като родих акушерката няколко пъти ми "напомни"да не забравя и нея с почерпката.В крайна сметка всеки решава сам за себе си.Успех и леко раждане на всички бъдещи мами Hug

# 199
  • Мнения: 1
Искам да попитам някой знае ли нещо за др.Начева.

# 200
  • Мнения: 838
Споделете впечатления за д-р Цонева.

# 201
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Споделете впечатления за д-р Цонева.
Чети, чети и чети. Ако прочетеш темата ще видиш мненията за д-р Цонева

# 202
  • Мнения: 11
Аз мисля, че не сгреших като ходя на прегледи при доктор Кадирева. За сега се държи много добре. Всичко ми обяснява и мисля, че ако има нещо на бебо ще го види...все пак е завеждащ патологична бременнст.


az mislia 4e ne sgre6ih kato hodia na pregledi pri doktor Kadireva zasega se durji mnogo dobre vsi4ko mi obiasniava i mislia 4e ako ima ne6to na bebo 6te go vidi .......vse pak e zavejdfa6t patologi4na bremennost



П.П пиши на кирилица!!!

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 14:34 от Хера

# 203
  • Мнения: 838
Изчетох написаното за д-р Цонева... Интересно, защото Цонева ми я препоръча горещо Коновалова от София- http://www.ivf-bg.com/index.php?n=medic&id=56 - която е невероятна, и тя каза, че Цонева се учила при тях и била много добра. Коновалова ми препоръча хидротрубация, от която още ме е страх, но каза, че и  цонева може да ми я направи, за да не се разкарвам до  софия един вид. А хидротрубация май само Цонева правила...

# 204
  • Мнения: 15
kolibka, какво по-точно е това хидротрубация...  newsm78

Аз също съм чувала много негативни мнения за д-р Цонева, но познавам и жени, които са много доволни от нея. Въпроса е, че при нормална бременност всичко е ок, но то ще си е ок при всеки лекар, но ако има проблем...

# 205
  • Мнения: 838
изследване за проходимост на тръбите

# 206
  • Мнения: 337
Здравейте!
Относно д-р Цонева - преди пет дни благодарение на нея се роди моето прекрасно слънчице! Страшно съм и благодарна и много доволна от отношението, което има към мен. Някъде четох, че искала пари и други такива - аз лично родих в Иван Рилски и платих само таксите за болницата, дори я попитах какво и дължа, а тя ми отговори нищо!
Няма да разказвам за бременността си, но мога да кажа, че през цялото време когато имах трудности се обръщах към нея по всяко време на денонощието и получавах страхотно внимание и отзивчивост. Дори и сега след като мина всичко - тя пак ми се обажда и аз също за всеки въпрос който ми изникне и ми обръща същото голямо внимание.

# 207
  • Мнения: 7
Аз също съм раждала при др.Цонева и съм много доволна от отношението и към мен и не мога да се оплача от нищо , а за мненията че при проблемна бременност не ти обръща внимание не съм съгласна никой друг лекар не ми обърна толкова внимание бях 11 дена в патология и там също бях посещавана от нея ,а за доктор Кадирева не мога да дам добро мнение толкова грубо отношение към пациентите съм виждала само от др.Узунова ако не си нейна пациентка по добре да не се паднеш да раждаш при нея .Късмет на всички бъдещи майки

# 208
  • Мнения: 3
здравейте!искам да се включа към  темата.аз съм от бургас,но съм истински разочарована от гинеколозите в бургас и след като ми казаха дори че най вероятно имам рак и цитонамазката беше 3б се запътих към стара загора,където посетих д-р Янев в мц 3 поликлиника.Много съм доволна от лечението и компетентността му.изключителен специалист, благодаря от все сърце,колпоскопа му е направо бижу,а знаете ли че в бургас почти никой не разполага с такава апаратура,айде после ходи раждай в бургас........

# 209
Аз раждах преди 2 години и в моита стая имаше едно момиче което беше ходила 10 пъти на консултация при Цонева която и беше казала че всичко и е наред.Накрая и направи секцио а детето беше БЕЗ РЪЦЕ И БЕЗ КРАКА!!!Горката много рева и искаше да се самоубива.За мен Цонева не е никакаква специалистка,само лъже и маже,а голямата и "слава" идва от ниските цени на които работи.Ама то каквито цените-такова и качеството.
По-далеч от тази никаквица!!!

Общи условия

Активация на акаунт