Добър гинеколог в Стара Загора

  • 349 771
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 15
Spicydidka, съгласна съм с теб. Аз също ходя на консултации в трета поликлиника в Стара Загора и съм много доволна. А за апаратурата няма какво изобщо да си говорим - знам, че е най-модерната на Балканския п-в. Екипа е много добър - хората си разбират от работата и това си е. Сигурно има и недоволни, но това си е в реда на нещата - всеки си има мнение и приема нещата по свой си начин...
niki9000, чувала съм както добри, така и лоши отзиви за д-р Цонева, но чак пък бебчето да се роди без ръце и крака - това направо ме изуми  newsm78 Възможно ли е изобщо... Все пак е лекар от доста години. Да не дава Господ да се случват такива неща!

# 211
  • Мнения: 6
Здравейте!За добрите и лошите лекари може да се говори до безкрай.Относно Д-р Цонева искам да кажа,че работя с нея и е един прекрасен човек и специалист.Искрено съжалявам за жените, които са пострадали от един или друг лекар,имат правото на мнение да са ядосани и т.н.Изказвания от рода на комшийката Пенка и познатата ми Драганка,деца родени без крака и ръце(случай който аз не помня да е имало), за спонтанни аборти,на кой му пречели ръцета,че дайте да  ги отрежем,че Цонева не била допускана в аг(което не е било никога в цялата и практика)и т.н.не правят чест на никого,нямат моралното право да петнят с такива грозни думи който и да било.Желая успех на всички,дано откриете правилния лекар за Вас.

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 22:11 от ekaterina sz

# 212
  • Мнения: 270
Олее, аз съм потресена от всичко което прочетох за д-р Цонева. Как може да пишете такива неща? Не само, че си работи в АГ-то, но и има опашки пред кабинета й.

Всъщност какво ли се изненадвам. Толкова злоба има в Бг. А на тези които искат да подронят авторитета й...само ще кажа, че всичко се връща в този живот...по един или друг начин. Simple Smile

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Олее, аз съм потресена от всичко което прочетох за д-р Цонева. Как може да пишете такива неща? Не само, че си работи в АГ-то, но и има опашки пред кабинета й.


През 2006г. тя нямаше право да влиза в родилна зала. Мога да заложа главата си за този факт. Освен в родилна зала тя няма къде другаде да работи. Това първо...и второ..няма кабинет в АГ-то Цонева.
Ако пред часния и кабинет се вият опашки...ок.....но в болницата тя няма кабинет.
Моето не е злоба а възмущение.

# 214
  • Мнения: 15
Момичета,

С две ръце мога да ви препоръчам и Д-р Иван Тодоров - във вторник бях при него на преглед, тъй като моята лекарка отсъстваше и останах много доволна от вниманието, което ни отдели. Бях чувала само добри отзиви за него и затова решихме да отидем точно там.
Знам също, че се занимава с проблемни бременности, а в чакалнята е пълно със снимки на бебчета, появили се на бял свят благодарение именно на него   bouquet

# 215
  • Мнения: 128
Може ли да ми дадете някакви координати на Д-р Гидикова и дали работи по Здравна каса?

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Може ли да ми дадете някакви координати на Д-р Гидикова и дали работи по Здравна каса?
Пиши на mini_79....тя ще ти ги даде....Сладка хапка също мисля.

# 217
  • Мнения: 340
Искам да попитам Хера - лично ти ходила ли си някога при д-р Цонева? Не го приемай като заяждане, но не съм чела цялата тема, а виждам че имаш доста негативно мнение към нея. Имам приятелки, които се отказаха преди време да раждат при нея и сега съжаляват. На мен също доста познати ми казваха как избра Цонева, тя таково, тя онакова, но тя ми вдъхна такова спокойствие, когато отидох да раждам, че нямам думи. Що се отнася до АГ - д-р Цонева изражда във всички клиники - АГ-то, Иван Рилски и Ния мед. Да, няма кабинет в АГ, но има частен такъв и пред него винаги има опашки от хора. Лично аз съм страшно доволна от нея. Най - малкото би ли посочила лекар, който можеш да откриеш по всяко време на денонощието и той да бъде отзивчив и да ти дава отговори дори и на глупави въпроси?

# 218
  • Мнения: 15
Изчетох почти всичко във форума.Имам напоследък доста проблемна  (обилна) менструация.Предлагат ми кюртаж или   хистероскопия(Оглед на маточната кухина .Кой от всичките гинеколози е подходящ според Вас.Ако някой е преминал подобно нещо, и е останал доволен от определен лекар, моля да ми пише.

# 219
  • Мнения: 375
Родиола, аз бих ти препоръчала др.Иван Тодоров Peace

# 220
  • Мнения: 1 186
Искам да попитам Хера - лично ти ходила ли си някога при д-р Цонева? Не го приемай като заяждане, но не съм чела цялата тема, а виждам че имаш доста негативно мнение към нея. Имам приятелки, които се отказаха преди време да раждат при нея и сега съжаляват. На мен също доста познати ми казваха как избра Цонева, тя таково, тя онакова, но тя ми вдъхна такова спокойствие, когато отидох да раждам, че нямам думи. Що се отнася до АГ - д-р Цонева изражда във всички клиники - АГ-то, Иван Рилски и Ния мед. Да, няма кабинет в АГ, но има частен такъв и пред него винаги има опашки от хора. Лично аз съм страшно доволна от нея. Най - малкото би ли посочила лекар, който можеш да откриеш по всяко време на денонощието и той да бъде отзивчив и да ти дава отговори дори и на глупави въпроси?
Подкрепям изказването Peace....Раждала съм при нея и останах много доволна Peace

# 221
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Desy_Stz както съм писала и по напред в темата /вземи я прочети/ ще видиш, че никога не съм ходила при нея...и няма и да ида дори да остане единствения лекар в града Crazy Мога да ти посоча не един а няколко лекари, които ще са ти на разположение 24ч. но ще го направя ако желаеш на ЛС.
Цонева я познавам.....познавам и много нейни пациенти и мога да ти кажа и напиша такива безумия казани и направени от нея...а наглото и искане на пари надвишава всякакви норми. А лигавото и държане с бременните ако ви прави спокойни...добре. Аз не съм тази, която ще казва кой при кого да ходи. Но предпочитам сериозен доктор и отличини познания...отколкото лигавене и некомпетентност Wink Да ме нарича "миличка" и разни други мен не ме успокоява.
Та така. Доволна си от нея...харесваш я...ок. Няма лошо..и тя има право на доволни бременни Wink Но никога не я препоръчвам на мои приятели.
Та такива работи.  Hug

# 222
  • Мнения: 340
Desy_Stz както съм писала и по напред в темата /вземи я прочети/ ще видиш, че никога не съм ходила при нея...и няма и да ида дори да остане единствения лекар в града Crazy Мога да ти посоча не един а няколко лекари, които ще са ти на разположение 24ч. но ще го направя ако желаеш на ЛС.
Цонева я познавам.....познавам и много нейни пациенти и мога да ти кажа и напиша такива безумия казани и направени от нея...а наглото и искане на пари надвишава всякакви норми. А лигавото и държане с бременните ако ви прави спокойни...добре. Аз не съм тази, която ще казва кой при кого да ходи. Но предпочитам сериозен доктор и отличини познания...отколкото лигавене и некомпетентност Wink Да ме нарича "миличка" и разни други мен не ме успокоява.
Та така. Доволна си от нея...харесваш я...ок. Няма лошо..и тя има право на доволни бременни Wink Но никога не я препоръчвам на мои приятели.
Та такива работи.  Hug
Това е основния проблем - че голяма част от хората са като теб - никога не са ходили при нея, но в същото време правят коментари. Това според мен е глупаво - аз считам, че човек трябва да си изгражда собствено мнение от собствен опит, а не да преекспонира мнения на други хора. Ще ти дам пример с изказването ти за парите - на мен не ми е поискала и стотинка за раждането, дори след като я попитах няколко пъти.
Всеки има право на мнение, но искам да помоля всички да пишат коментари от собствен опит, а не от казали и чули от някой друг. Така ще бъде много по-реална оценка за всеки един лекар и ще има по-малко подведени хора, които четат тук.
Аз предлагам да се направи анкета с най - обсъжданите имена на гинеколози в града и да се гласува по шестобалната система за тях и така да има една обобщена оценка за всеки лекар. Но да се гласува само от личен опит, а не от чули от някой друг. Така всеки, който се интересува от един поглед ще може да си направи първоначален извод.

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 19:14 от Desy_Stz

# 223
  • Мнения: 15
Благодаря Roksi 77!
Бих помолила  Хера да каже своето мнение, ако има проблем при кого би отишла.Кой от гинеколозите би бил достатъчно внимателен по всяко време на денонощието!
Благодаря предварително!

# 224
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Що се отнася до д-р Цонева, искам да кажа, че е срахотен специалист. Тя ми следи бременноста от самото начало и съм много доволна от нея. По въпроса за парите не е вярно , че си иска. Аз лично съм я питала и тя просто остана възмутена, а оттогава колкото пъти я потърсих никога не ми е отказвала да дойде дори сама ме вика без да плащам абсолютно нищо. Живот и здраве до края на следващата седмица трябва да родя при нея и се надявам всичко да е ок. Тези които имат лошо мнение за нея дано са го добили от личен опит, защото "този" казал на "онзи", а той на мен не е начина да изградиш мнение за човек когото изобщо не си виждал.

Общи условия

Активация на акаунт