Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Здравейте, от скоро разглеждам форума и вчера най-накрая се реших да се регистрирам.
Ние планираме с мъжа ми да започнем опити за бебеправене в най-скоро време.Бих искала ако има бъдещи и настоящи мами от Варна да си направим своеобразен клуб и да обменяме информация за лекари, болници, изследвания и какво ли още не Very Happy.
Цитирай
smile3501 `Чудесна идея! Пиши ме вътре!!!
Цитирай
Радвам се, че вече имам съмишленик в идеята и дано скоро станем повечко и да дискутираме това, което много ни вълнува! Smile
Цитирай

Варна

И аз съм ЗА Smile
Цитирай

Относно лекарите и болниците - има цял форум Здравен справочник.
Относно изследванията - еднакви са в цяла България Laughing
Ако искате да питате нещо - питате или в седмичната тема, или в нова (ако въпроса изисква по-голяма дискусия), но не смятам за нужно да има тема специално на "Варненки". Между другото има отчетен форум по градове, където има тема за Варна.
Цитирай
Ivon от форумите разбирам, че и вие като нас планирате бебче, дано скоро идвете да се похвалим, но аз определено съм новак. Не съм си правила никакви изследвания и не зная кои са добрите специалисти във Варна.От форумите виждам, че има много положителни мнения за майчин дом, дано само не е платена реклама. Ти имаш ли някаква предства какви изследвания трябва да си направим преди забременяването и кои са добрите специалисти за това.
Цитирай
Светли виждам че и ти се присъеди към малкия ни клуб. При теб как са нещата. Пиши ни!!! Party
Цитирай

Танита, ти изобщо прочети какво написах?
Цитирай

Варна

А, аз се замислям за трето бебче, но мисля да е след около 5г., тогава ще съм на 32, дали няма да е късно??????? newsm78
Цитирай
Браво,добре си се справила!!! Съвсем нормално ми се струва трето детенце на 32  bouquet
Цитирай
Наскоро го решихме с мъжа ми.Но батковците /6г. и 3г./ са много диви   newsm68 newsm44 smile3515, иска ми се да исчакам, но дали няма да изкарам тежка бременност, или да има проблеми с бебчето, дали ще имам нерви?
Цитирай

гр.Варна

Записвам се и аз в клуба  Very Happy
Цитирай

Варна

Мога да дам съвет за лекар, раждане или забременяване, ако някой иска?
Цитирай

Варна

Наскоро го решихме с мъжа ми.Но батковците /6г. и 3г./ са много диви   newsm68 newsm44 smile3515, иска ми се да изчакам, но дали няма да изкарам тежка бременност, или да има проблеми с бебчето, дали ще имам нерви?
Цитирай
Никак няма да е късно! Не се притеснявай мисля, че това си е много добра възраст, особенно за трето раждане. Аз съм на 28 и още не съм раждала, а все пак имам надежди - така че не се притеснявай. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора