За отношенията във форума

  • 4 699
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Усещали ли сте се като трън в нечии очи? Върви - струва, все ще намери с какво да те провокира или просто `хапне` - за такива хора питам. Как реагирате на подобно отношение и вземате ли отношение по въпроса било то с публична саморазправа, на ЛС или просто си правите пас?

Последна редакция: вт, 05 сеп 2006, 14:52 от strelche®

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Най-обичам теми за форумските отношения  Grinning

На моменти съм се усещала. Нищо не правя, наистина не ме боли от това  Grinning

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, усещала съм. Казвам си мнението, аргументирам се, защо съм на друго мнение, но се е случвало да ме нападат и обиждат, само защото не мисля като нея. Когато видя, че нещата отиват на зле, спирам, но ми се е случвало, дори след като аз съм спряла, другата да продължи да напада на ЛС. В този случай много добре ми действа опцията "Игнорирай потребител".

# 3
  • Мнения: 6 039
Усещали ли сте се като трън в нечии очи? Върви - струва, все ще намери с какво да те провокира или просто `хапне` - за такива хора питам. Как реагирате на подобно отношение и взеамате ли отношение по въпроса било то с публична саморазправа, на ЛС или просто си правите пас?


Да, трън съм на markrit в очите
никога не се разправям на лични, както не обичам и с мен да се разправят на лични,не се притеснявам от това което мисля и пиша.

# 4
  • София
  • Мнения: 478
Ами аз - не. И да е имало конкретно насочени подмятания към мен, то е било само в конкретна тема, не се преследваме из форума, даже по-скоро се избягваме или впоследствие отношението се подобрява. А ЛС според мен не са за разправии. Ако е толкова зле - по-добре по-умният да отстъпи  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 910
аз май съм от пряко обяснително-разяснителните  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 7 186
Мда, случвало се е. Или си трая или отвръщам на удара в друга тема, зависи на какъв кеф съм. Grinning
Но не ми пука чак толкова че да се занимавам с публична саморазправа или да пиша ЛС. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 155
Не съм се усещала като "трън в нечии очи" Simple Smile

# 8
  • Мнения: 899
Не, не ми е било за цел нито да стана трън, нито да не бъда такъв.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, но само в рамките на една тема. Не бих тръгнала да се обяснявам на лични.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами само с двама човека съм си позволявала да бъда груба и то не за друго, а защото оспорваха личният ми опит. Аз когато казвам, че съм изпробвала нещо и е подействало, значи на мен е подействало.

# 11
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Засега не но аз все още съм новак. Grinning

# 12
  • Мнения: 2 161
Да,сигурно съм трън в нечии очи.Но какво от това?На лични-абсурд да се разправям.Както и не бих си направила труда да отговоря на някое такова послание.Аз не приемам виртуалните отношения насериозно.За мен този форум е едно от забавленията ми и огромен източник на информация.Аз с тези,които са ми безкрайно симпатични не контактувам на лични,а какво остава за тези,които не ме понасят!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 828
Не съм усетила да съм нечий трън, ако съм - да ме извинява, не е било нарочно  Peace

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Слава богу не. Случвало се е да се захапем с някоя съфорумка в определена тема, но не е прераствало в цялостна вражда.

# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 458
Слава богу не. Случвало се е да се захапем с някоя съфорумка в определена тема, но не е прераствало в цялостна вражда.

И аз така си мисля, пък дано не се окаже, че на някого му "трънея" в очите  Hug

# 16
  • Мнения: 495
не съм от тънкообидните /цитат Кейси/   Laughing

# 17
  • Мнения: 46 553
Да.
Поне за две потребителки съм сигурна, но не им отвръщам със същото, за мен това са детски работи, да се забавляват, щом искат  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, сещам се за два пъти. Единият път си направих пас, другият път се опитах да игнорирам, но тъй като потребителката не миряса, й споделих какво мисля...Не се стигна до нападки на лични...Пък и дори да беше станало така, не бих отговорила на такова  предизвикателство. По принцип се стремя да избягвам конфликтните и агресивни потребители, защото в отношенията си хвърлям много жар и ентусиазъм и не ми се ще да се разпилявам по този начин...

# 19
  • Мнения: 7 914
Да усещала съм се...първо се направих на неразбрала, после и написах каквото и както го мисля и сложих "ПП", че вече сме извън темата , така че ако има какво да добавя да е на лични...
И това беше КРАЯ  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 474
Не съм имала някакви съществени пререкания с никой Praynig Но има теми ,в които умишлено не влизам, защото ако си кажа мнението ще ме изядат  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
Трън съм в очите на няколко потребителки - усещала съм го, когато след разменяне на нееднакви възгледи в някоя тема, безпричинно изливат чувствата си към мен в друга тема - без да съм ги провокирала.

Май с лекота трън-ея в доста очи, защото пиша и в теми, в които в последствие авторките ми заявяват, че е трябвало "да не пиша, като не ми харесва темата" - е, няма как да стане! Едно е да пишеш като не ти се пише, друго е да пишеш, защото нещо не ти харесва!

Има няколко потребителки, които ми боцкатв очите, но не винаги - просто на моменти превключват на дълги светлини, ама хич без да е жизнено важно!

На ЛС не съм нападала никого. Но, мале, как отвръщам аз на такива ЛС-та  Mr. Green Не избягвам конфликтите.

# 22
  • Мнения: 9 905
не съм се усещала трън в нечии очи, знам ли, може да им е неудобно на хората да ми го покажат  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 537
Май не. newsm78

# 24
  • Мнения: 490
Да си организираме един боксов мач викам аз ... box box

# 25
и аз като мама Пепи съм новачка и не съм попадала в спречкване, но мисля няма да е много нормално, ако в такъв широк форум няма сблъсък на мнения. По-важно е да се отсеят положиелните неща и не насърчаваме такива ситуации, а напротив с шега или просто отлив обезсърчим участниците:))))))

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Чак пък трън - не съм! И аз тръни в очите си нямам. Просто спазвам добрия тон.
А на боксов мач винаги е интересно, ама трябва желание и подготовка, пък и спаринг партньор от същата категория!  Wink

# 27
  • Мнения: 253
Засега мисля, че не съм трън в очите на никой, а и се надявам и за напред да не бъда Grinning

# 28
  • Мнения: 1 063
Май да или поне така ми се струва, но не ме интересува.

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 210
Нямам тръни в очите си Simple Smile
Не знам дали на някой аз съм трън Thinking Никой не ми се е "оплакал" на ЛС досега Simple Smile

# 30
  • Мнения: 7 837
Имам, имам, признавам си  Grinning

Не обръщам внимание, дали някой проявява постоянно резервирано отношение спрямо моята незначителна личност. Разтапям се, когато някой целенасочено ме гони из темите, за да ме репликира. Киса го правеше насила по едно време . Но, както казва поговорката - Насила, хубост не става  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 629
Аз - трън Naughty Цвете прелестно съм аз, моля.

ПП Стрелче, теб пък не мога да си те представя трънлива Laughing

# 32
  • Мнения: 23 087
Ами аз - не. И да е имало конкретно насочени подмятания към мен, то е било само в конкретна тема, не се преследваме из форума, даже по-скоро се избягваме или впоследствие отношението се подобрява. А ЛС според мен не са за разправии. Ако е толкова зле - по-добре по-умният да отстъпи  Laughing
Peace

# 33
  • Мнения: 5 539
Надявам се да съм Mr. Green /трън/
Щото много неприятно ще се получи, ако някой, когото не понасям, се окаже, че ме харесва Thinking

# 34
  • Мнения: 3 423
Не, не съм трън.
Всички ме обичат.
От трън, та на глог.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 901
Не, не съм трън.
Всички ме обичат.
От трън, та на глог.

 Joy Кацнал бръмбар на трънка и започнал да дрънка...

# 36
  • Мнения: 5 462
Усещали ли сте се като трън в нечии очи? Върви - струва, все ще намери с какво да те провокира или просто `хапне` - за такива хора питам. Как реагирате на подобно отношение и взеамате ли отношение по въпроса било то с публична саморазправа, на ЛС или просто си правите пас?

Да, трън съм на markrit в очите
никога не се разправям на лични, както не обичам и с мен да се разправят на лични,не се притеснявам от това което мисля и пиша.

Точно и аз си мислих за Малена .Трън в очите на Малена съм. Предполагам защото отвреме на време се е случвало да я настъпя по кокалчето и да и кажа неща които не и се иска  да ги чува и то  право в очите .Може би се дразни че не съм на нейното мнение ?????Но защо не разбирам ???То горе долу същото се отнася и за Монда .Нещо не понасят хора с различно мислене от тяхното ..

# 37
  • Мнения: 677
И понеже в Трън добиват злато..
За едни трън-за други злато  Twisted Evil
Но ми все тая..

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Да, чувствала съм се като трън в очите на две потребителки. Особено едната - мине се не мине и току захапе някой мой постинг. Така и не разбрах защо, но не съм си го слагала на сърцето де.

# 39
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, не съм забелязала такова нещо досега.
Иначе съм от трънливите в "живия живот".

# 40
# 41
  • Мнения: 2 161
Ех,цял ден се мъча да си спомня името на една девойка,която не че ми е трън,ами как да го кажа по-меко...не че е тъпа,ами просто е леко неинтелигентна.За жалост така или иначе не можах да се сетя за ника й,но това,което си спомням е,че има аватар на Дженифър Анистън.Разбира се,няма да й се извиня за това,което съм написала,защото първо-нали за това е темата.И второ,чувствам,че тя храни същите чувства към мен.

# 42
  • Мнения: 4 806
Шанел, за пореден път предизвикваш усмивка на умиление Simple Smile

Да, от известно време имам по - особено отношение към прдставителка на нашето сестринство (все пак сме дами, не иде да кажа братство, нали) Simple Smile Особеността всъщност е негативност.

# 43
  • Мнения: 1 547
Оу, и още как. Тръня, бода и пр. убождащи дейности. Но ми дреме на лявото ухо.

Адски ме изкефи ВалентинаHug "Като не ти харесва темата, не пиши в нея!". Я, вляво, ще отговоря аз.

Има страшно готини типки във форума, но има толкова повърхностни, елементарни, дори бездарни персони, че понякога се чудя тези за какво живеят и какво изобщо могат да правят в истинския живот, освен да киснат във форума  Outta Joint

И нещо около темата: за първи път преди няколко дни потребителки (да ги наречем условно) толкова ме подразниха, че много ми се искаше да са наблизо и да им плесна по шамарче. Защото границите ги бяха престъпили стократно. Не моите. И ми се прииска физическа саморазправа  Mr. Green, защото по никакъв друг начин тези (да ги наречем условно) дами, не биха забелязали безумната си...наглост (да не кажа тъпота).

# 44
  • София
  • Мнения: 2 381
Не съм забелязала на някого във форума да съм трън в очите, а и нямам лоши чувства и не съм спорила с никого. Тук трябва да си помагаме, да обменяме опит и да се забавляваме, а не да се караме и да изпростяваме.

# 45
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Трънливите хора правят живота интересен. Иначе би било толкова скучно и хлъзгаво.  Grinning

# 46
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, не съм забелязвала, но бих искала да знам, ако някой храни подобни чувства към мен. Наистина.

# 47
  • Мнения: 5 103
Ми не съм забелязала, ама не ми и пука ако съм трън в очите на някой Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 3 611
Мда, случвало се е. Или си трая или отвръщам на удара в друга тема, зависи на какъв кеф съм. Grinning
Но не ми пука чак толкова че да се занимавам с публична саморазправа или да пиша ЛС. Simple Smile


Е те тъй мисля и аз  Grinning с малката раzлика, че като (ако) отвърна, то го правя още в същата тема.

# 49
  • Sf
  • Мнения: 808
Интернет култура Simple Smile
А иначе за едни трън, за други треска, за трети греда Simple Smile Хора разни, по различен начин приемат нещата Simple Smile
Това е хубавото в този форум, че не съм виждала сблъсъци освен словесни такива, поднесени и развити доста интересно Simple Smile И винаги можеш да излезеш сух от доста мокри положения Simple Smile Много добър форум Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 753
Много рядко съм усещала подобно отоношение... Но когато се случва гледам даси правя пас. Понякога обаче съм доста зла. Навремето си спомням, че Лиорена ме дразнеше адски много с отношението си повечето хора тук и ме кефеше принципно да бъда зла с нея  Mr. Green Тъпа работа...  hahaha

# 51
  • Мнения: 7 186
Мда, случвало се е. Или си трая или отвръщам на удара в друга тема, зависи на какъв кеф съм. Grinning
Но не ми пука чак толкова че да се занимавам с публична саморазправа или да пиша ЛС. Simple Smile


Е те тъй мисля и аз  Grinning с малката раzлика, че като (ако) отвърна, то го правя още в същата тема.

Да де, и в същата може. Или пък и в същата, и в друга /-и/... Laughing

# 52
  • Мнения: 1 517
Само тук  може човек да се драчи безнаказано с когото  си иска   Laughing
Ако  на някой съм се забила като треска в пръста, моля да се жалва  bowuu
Ако пък сте се изкефили от мен нявга  newsm78 (съмнително малко), моля погъделичкайте самолюбието ми  Hug   bouquet  Hug   bouquet

# 53
  • Мнения: 677
Не, не съм забелязвала, но бих искала да знам, ако някой храни подобни чувства към мен. Наистина.
АЗ!
С този аватар на Анна си ми трън  Twisted Evil

# 54
  • София
  • Мнения: 2 623
Трън съм в очите на няколко потребителки - усещала съм го, когато след разменяне на нееднакви възгледи в някоя тема, безпричинно изливат чувствата си към мен в друга тема - без да съм ги провокирала.

Май с лекота трън-ея в доста очи, защото пиша и в теми, в които в последствие авторките ми заявяват, че е трябвало "да не пиша, като не ми харесва темата" - е, няма как да стане! Едно е да пишеш като не ти се пише, друго е да пишеш, защото нещо не ти харесва!

Има няколко потребителки, които ми боцкатв очите, но не винаги - просто на моменти превключват на дълги светлини, ама хич без да е жизнено важно!

На ЛС не съм нападала никого. Но, мале, как отвръщам аз на такива ЛС-та  Mr. Green Не избягвам конфликтите.

Валя го е казала прекрасно ! Няма какво да добавя. Това е и моето мнение. Ууууупс има всъщност - недоумявам как има хора в този форум, които влизат в темите само за да се заяждат с някого който не понасят - детинско, смешно и грозно, аааа и признак на ниска култура !

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
А aко си сложа този аватар на Анна? Wink

Всъщност това ми е любимия аватар ЕВЪР, но в Егмонт ми забраниха да го нося. "Издателство за детска литература, блаблабла, шефовете, блаблабла, ти си Модератор, блабла, пример, блабла...", и в същото време пуснаха брой на БРАВО с ей тая корица:

Laughing Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 7 716
Аз лично редовно съм трън в нечии очи, защото все не мога да си премълчавам простотии и несправедливости. Общо взето през няколко дни съм в конфликт с някой.
Обаче само в Проблемното и Искам бебе.
Тук нямам интереси, а и нямам време много да пиша. Laughing

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 797
Таман да питам как разбирате дали сте трън в очите на някои и Кейси-то ме е споменала.  Laughing Може пък параноята да ви гони.... newsm78



Имам, имам, признавам си  Grinning

Не обръщам внимание, дали някой проявява постоянно резервирано отношение спрямо моята незначителна личност. Разтапям се, когато някой целенасочено ме гони из темите, за да ме репликира. Киса го правеше насила по едно време . Но, както казва поговорката - Насила, хубост не става  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 5 370
Аз едно не мога да разбера.
Като стоим, стоим....та току каже някой на магарето ЧУШ.
СТРЕЛЧЕ-не го отчитай като персонална нападка, ама ти имаше честта тоя път да отвориш тема за всемирната и всефорумска любов/нелюбов.
Трън, бодил магарешки такъв, може и на роза боделчето да съм-зависи от човека насреща.
По-страшни са реалните бодли в другия Живот.

# 59
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Не знам защо, но има няколко личности, които ако пишат нещо след мен и все съм им в трън в очите. Не им обръщам внимание, защото се научих, че това пространство е по-различно от истинското ми общуване с хората. А и какво да се обяснявам с хора, които не ме познават дори.

# 60
  • Мнения: 2 768
Ех,цял ден се мъча да си спомня името на една девойка,която не че ми е трън,ами как да го кажа по-меко...не че е тъпа,ами просто е леко неинтелигентна.За жалост така или иначе не можах да се сетя за ника й,но това,което си спомням е,че има аватар на Дженифър Анистън.Разбира се,няма да й се извиня за това,което съм написала,защото първо-нали за това е темата.И второ,чувствам,че тя храни същите чувства към мен.
 

Помня... Laughing В темата за гадаенето по ник. Тогава не ти изказах искрените си чувства и възхищение, Шанел!  Heart Eyes Правя го сега!   bouquet

А по темата - попадам от време на време в спорове, но не съм забелязала да съм трън на някой в очите. Ако съм, да си признава!

# 61
  • Мнения: 2 006
Случвало ми се е , когато бях по активна-сега нямам много време за четене и писане и съответно ако нещо слуайно ме подразни просто го подминавам.

# 62
  • Мнения: 1 101
Не съм обърнала внимание  Thinking

# 63
  • София
  • Мнения: 4 423
Не бях забелязала, когато ме изписаха от родилния дом, съвсем случайно разбрах, че съм била повод за много приказки - не много ласкави, само съжалявам, че не можах да прочета темата, иначе знам кои са дамите Whistling

# 64
  • Мнения: 5 500
Мда, трън съм в очите на Шани и Дива.
Има и още доста, но за тях знам само от уста, не съвсем пряко писали във форума  hahaha hahaha hahaha

# 65
  • Мнения: 6 039
Усещали ли сте се като трън в нечии очи? Върви - струва, все ще намери с какво да те провокира или просто `хапне` - за такива хора питам. Как реагирате на подобно отношение и взеамате ли отношение по въпроса било то с публична саморазправа, на ЛС или просто си правите пас?

Да, трън съм на markrit в очите
никога не се разправям на лични, както не обичам и с мен да се разправят на лични,не се притеснявам от това което мисля и пиша.

Точно и аз си мислих за Малена .Трън в очите на Малена съм. Предполагам защото отвреме на време се е случвало да я настъпя по кокалчето и да и кажа неща които не и се иска  да ги чува и то  право в очите .Може би се дразни че не съм на нейното мнение ?????Но защо не разбирам ???То горе долу същото се отнася и за Монда .Нещо не понасят хора с различно мислене от тяхното ..



Както винаги се изказваш след мен.
Няма как да си по-компетентна от мен по професионални теми в сферата която работя. Съжалявам.

# 66
  • Мнения: 1 113
Трън не, но понякога съм се чувствала умишлено пренебрегната (поради тази причина вече спрях да пиша в една любима ми иначе тема Sad).

# 67
  • Мнения: 6 039
Трън не, но понякога съм се чувствала умишлено пренебрегната (поради тази причина вече спрях да пиша в една любима ми иначе тема Sad).

Коя тема? Не е хубаво да се чувстваш така. Какво ти пука, щом темата ти харесва- пиши си.
родена съм на датата на Лилия  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 629
Къде, Сафо? Кажи кой те пренебрегва, аз ще го напляскам.

# 69
  • Мнения: 2 925
не вярвам да дразня някой, поне не съм забелязала. Но има една потребителка ,която страшно ме дразни. Страшно та чак ужасно.Simple Smile Даже не сме си разменяли реплики с нея. Но имам чувство ,че като върви с носа си докосва тавана:) А бе,  страшен трън ми е,дразни ме и това си е Simple Smile

# 70
  • Мнения: 5 228
Трън не, но понякога съм се чувствала умишлено пренебрегната (поради тази причина вече спрях да пиша в една любима ми иначе тема Sad).

Абсолютно същото смятах да напиша за себе си.

# 71
  • Мнения: 2 839
А по темата - попадам от време на време в спорове, но не съм забелязала да съм трън на някой в очите. Ако съм, да си признава!
На мен си ми лъжица в окото  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 113
Ех, момичета, ако знаете колко мило ми стана ...  bouquet

# 73
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Има една потребителка, която ми е трън в очите. Ужасно ме дразни с интригите, които създава, и с това, че после се прави на "света вода ненапита". От своя страна, тя не пропуска да ме захапе, после да каже нещо, за да замаже положението и да пльосне ей-този емотикон  Blush след писанието си. Откакто веднъж "захапа" детето ми, тотално я игнорирам - всяка разменена дума с нея би означавала, че й падам до нивото.

Уф, че дълго писах! ooooh! Явно все още ме дразни... Outta Joint

# 74
  • Мнения: 1 014
Защо не посочвате конкретно имена? Интересна темичка, но да видим дали някой ще се осмели да посочи име Laughing

# 75
  • Мнения: 822
Откакто веднъж "захапа" детето ми, тотално я игнорирам ...
Това наистина е грозно-да се намесват и децата ни...  bouquet
Иначе по въпроса...Само на "тръни" не съм попадала.Дори да съм се "убола" някъде,после се е оказвало,че там има цвете (хайде да не е роза)-къде по-красиво,къде не чак толкова прекрасно,но цвете...

# 76
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мнооого пъти Confused
Хем ми е разбираемо, хем ми е било обидно. Но в повечето случаи сме се изяснявали и нещата са се оправяли някак си...
Всъщност има някои хора които съм хвърлила тотално в игнора въпреки извиненията, защото имаше една история касаеща мен и детето ми...мда- те ще се познаят. За съжаление я помня много добре.

# 77
  • Мнения: 2 674
ами.....не ме интересува особено Sunglasses не се задълбочавам трън ли съм или не Laughing

# 78
  • Мнения: 2 792
  Никога не съм се сблъсквала с подобно отношени към мен, тука влизам да се забавлявам.
   Нямам възможност да следя всичко случващо се и случайно, доста отдвна беше, изнесох конфиденциална информация,  без да знам, че е такава и без всякакъв умисъл, много кофти се почувствах когато разбрах, че съм прекрачила границата на лично споделеното, минала история, ама ми е тъпо като се сетя за нея  Confused

# 79
  • Мнения: 2 212
УеУе, то цяла сапунка в тоз форум, тръни, секретно инфо, интриги...остава сега тия дето са си тръни в очите да се окажат полу-братя и сестри, от различни майки, че и бащи  Mr. Green и идилията ще е пълна, а мама кенга и бу да са едно и също лице.... Laughing Laughing Laughing
Май се олях, ама честно казано, рядко в очите ми да се намерят тръни, еле пък от форума, както Кифлата е казала тук съм основно за забавление и оттам насетне nothing else matters  Sunglasses

# 80
  • Мнения: 107
ам то и аz май се усещам като иzолирана,и zатова ве4е непи6а никъде,ама пък ви 4ета много много редовно и си имам такива които много ме кефят, а мойе и да превуртам и да си въобраzявам 4е ме иzолират zнам ли?

# 81
  • Мнения: 565
Не съм усетила такова нещо засега, но ако се случи не бих се разправяла. Нямам навика да се карам, а да не говорим да пиша на личния по такъв повод. Нормално е да сме на различни мнения, не очаквам всички да мислят по същия начин като мен така че не се обиждам лесно. Всички ми харесват,чувствам се супер с вас  и ми е много приятно да влизам тук.   bouquet

# 82
  • Мнения: 429
Един път съм получила ЛС за нещо, което знам, че е така. Не се сърдя на подателката, както и не считам, че съм нечии трън - поне за сега.

# 83
  • Мнения: 3 405
Много рядко, около 2-3 пъти за определени постинги и толкова. Не се разправям по никакъв начин. Държа на мнението си, а ако сгреша си признавам bowuu
Като цяло, тук срещнах прекрасно отношение, много момичета са ми помагали, надявам се аз също  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 344
Усещали ли сте се като трън в нечии очи?

Всъщност не, не съм. Но за целта съвсем целенасочено избягвам конфликтите.
Първо - защото не съм конфликтна личност и въпреки че прекрасно съзнавам, че това си е виртуално пространство, при някое спречкване пак бих приела нещата лично и бих се вживяла, развълнувала и вбесила.
И второ - нямам време за подобни щуротии. Не че някога не ми се иска надълго и нашироко да убедя някого в моята теза, но откраднатите минути пред компютъра просто не стигат за пространни излияния и аргументирани спречквания. Но ако можех да прекарам поне няколко часа необезпокоявано във форума, можеше и да се включа в някоя битка...

# 85
  • Мнения: 2 925
Защо не посочвате конкретно имена? Интересна темичка, но да видим дали някой ще се осмели да посочи име Laughing
тук не става въпрос за осмеляване, както ти дефинираш действието ,а само за добро възпитание. Това, че някой ме дразни , абсолютно невинно и несъзнателно- с поведение или каквото и да е не ми дава право да го хвана за ухото и да го изправя тук за назидание и развлечение на местните кибици:)

# 86
  • София
  • Мнения: 1 105
Незнам, със сигурност на някой, но като цяло не ми пука особено!

# 87
  • Мнения: 1 629
Ех, Хипатия, кибиците и те хора, бе!  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 793
За момента не съм, ама знае ли човек, пък и толкова често пиша, че потребителите не ме познават Grinning

# 89
  • Мнения: 8 917
Усещали ли сте се като трън в нечии очи? Върви - струва, все ще намери с какво да те провокира или просто `хапне` - за такива хора питам. Как реагирате на подобно отношение и вземате ли отношение по въпроса било то с публична саморазправа, на ЛС или просто си правите пас?


Не съм усещала Peace Но като се знам що за проклетия съм няма да си "оставя магарето в калта" ако усетя нещо подобно - ако съм виновна ще се опитам да се изясним като хора цивилизовано без хапливи забележки, но ако си е просто отношение - тогава отивам към тънката ирония Mr. Green Така или иначе, не бих изполвала обидни думи Peace

# 90
  • Мнения: 817
Не, но все пак съм нова тук, знам ли, след време.......

# 91
  • Мнения: 2 925
Ех, Хипатия, кибиците и те хора, бе!  Mr. Green
хора ,де.  Нека си кибичат пък дано  им стане  и интересно:)

# 92
  • Мнения: 326
Не знам дали съм "трън в очите" на някой от форума, но съм забелязала, че има една "групичка", която винаги е мнооооого компетентна, хаплива и меко казано злобничка. Преди време едно момиче беше писало някаква интересна тема в Клюкарника, изложи свое мнение, а като те го "захапаха" първо едната дама, после и останалите три.
Абе, честно казано, експерти  по всички въпроси не бях виждала, но някои от съфорумките явно са. А, иначе има много приятни мами, които са отзивчиви и мили. Точно заради тях не обръщам внимание на първите. Hug

# 93
  • Мнения: 489
Нова съм общо взето и не съм забелязала за тръни нещо....
Но за компетенцията и игнорирането има го  newsm78
А по принцип съм човек приветлив и учтив,настроен на позитивна честота  Mr. Green
Та тук ми харесва и упорито продължавам.... Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 2 697
Да, чувствала съм се като "трън в нечии очи", за щастие само веднъж и не си го слагам много на сърцето. Wink
Що се отнася до пренебрегване, свръхкомпетентност - има ги понякога. Това е нормално, доколкото има потребители, които са тук от самото създаване на форумите, познават се, логично е да са по-близки и да са изградили някакъв си свой вид общност. Идеята е обаче и новите потребители да се чувстват приети, а ми е правело неведнъж впечатление как мнения на новите изобщо не се четат, а ако се четат, се правят хапливи забележки. Това в никакъв случай не действа ентусиазиращо, още повече, че форумите не принадлежат на никой - освен на създателите им.  Naughty

# 95
  • Мнения: 8 917
ми е правело неведнъж впечатление как мнения на новите изобщо не се четат, а ако се четат, се правят хапливи забележки. Това в никакъв случай не действа ентусиазиращо, още повече, че форумите не принадлежат на никой - освен на създателите им.  Naughty

А какво имаш под предвид "нови"? Има доста момичета, които са от много време във форумите, дори може и да са от самото начало и броят мнения е двуцифрено или трицифрено число - явно повече обичат да четат или нямат време за "излишни" мнения. Искам да кажа, че ако бр.мнения е критерият за "нов", то е много субективно Peace Както казваш за създателите - след като те нямат нищо против, се чувствай като у дома си - не чакай покана Simple Smile Peace

# 96
  • Мнения: 1 002
Тази тема върви редом с  другата - "Кой ви е любим ?" Grinning
двете теми са като скачени съдове -
 кой ви е любим - кой не ви е любим ( тук с вариация - кому сте нелюбим )

Стрелче , предполагам защо я пишеш  Laughing

# 97
  • Мнения: 4 473
Тази тема върви редом с  другата - "Кой ви е любим ?" Grinning
двете теми са като скачени съдове -
 кой ви е любим - кой не ви е любим ( тук с вариация - кому сте нелюбим )

Стрелче , предполагам защо я пишеш  Laughing



Естествено е да правиш такава асоциация, но не - пуснах темата провокирана от личен случай. Wink Въздържах се да призова аудиторията да цитира имена, именно защото не искам да се превръща в дъщерна тема на "Кого не харесвате?" Peace

# 98
  • Мнения: 1 002
е , да , ама то без имена не е интересно  Grinning

# 99
  • Мнения: 4 473
е , да , ама то без имена не е интересно  Grinning

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре де, кАжи си какво ти тежи, няма да ти се карам. Joy

# 100
  • София
  • Мнения: 3 421
Не съм забелязала да съм трън в очите на някой/но пък е възможно и да има, знам ли newsm78/. Не си спомням да съм се карала с някой. Обикновено докато напиша някое мнение, когато съм ядосана от някой и то вече ми е минал яда и решавам, че няма смисъл да се заяждам и да "хапя".
И в реалният живот не мога да се сърдя повече от 5 минути, за сега имам късмет, че хората не злоупотребяват много с това.

Но пък си имам потребителки, които на мен са ми трън в очите - абсолютен"въздух под налягане"/почти никога не казват нещо съществено/ и не мога да разбера как много народ даже им се възхищава.

# 101
  • Мнения: 1 002
е , да , ама то без имена не е интересно  Grinning

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Добре де, кАжи си какво ти тежи, няма да ти се карам. Joy
не не , нямам трън в очите , 80- 90 % от никовете са ми непознати вече , само няколко човека следя ( в положителен аспект ги следя )

но много хора си казват - абе имам , ама няма да кажа , и само възбуждат любопитството  Simple Smile

# 102
  • Мнения: 2 697

А какво имаш под предвид "нови"? Има доста момичета, които са от много време във форумите, дори може и да са от самото начало и броят мнения е двуцифрено или трицифрено число - явно повече обичат да четат или нямат време за "излишни" мнения. Искам да кажа, че ако бр.мнения е критерият за "нов", то е много субективно Peace Както казваш за създателите - след като те нямат нищо против, се чувствай като у дома си - не чакай покана Simple Smile Peace

Heart Eyes Права си, много хора не пишат, а са тук отдавна...но аз под "стари" имах предвид тези, които са от доста време тук и са активно пишещи Wink
А иначе, за себе си, не чувствам необходимост да ме канят  Hug Hug Hug (от доста време вися по всякакви форуми, а и все смятам, че има какво да кажа  Mr. Green), но забелязвам, че доста от по-скоро регистрираните и плахи потребители ги отблъскват някои малко по-резките коментари на вече познаващите се. Това ми беше и идеята в предния пост.  Grinning

# 103
  • Мнения: 326
Не съм забелязала да съм трън в очите на някой/но пък е възможно и да има, знам ли newsm78/. Не си спомням да съм се карала с някой. Обикновено докато напиша някое мнение, когато съм ядосана от някой и то вече ми е минал яда и решавам, че няма смисъл да се заяждам и да "хапя".
И в реалният живот не мога да се сърдя повече от 5 минути, за сега имам късмет, че хората не злоупотребяват много с това.

Но пък си имам потребителки, които на мен са ми трън в очите - абсолютен"въздух под налягане"/почти никога не казват нещо съществено/ и не мога да разбера как много народ даже им се възхищава.

  202uu

# 104
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Трън съм ....... магарешки

# 105
  • Мнения: 3 042
Не съм усетила такова нещо. Hug

# 106
  • Мнения: 2 784
Има потребителки, които са ми трън в очите без да го знаят, сигурно има и такива на които и аз съм трън в очите. Само веднъж съм се разправяла с някого на ЛС- тя започна първа... Twisted Evil

# 107
  • Мнения: 1 052
А на мен всички, които не са безумно влюбени в моята прекрасна, умна и обаятелна особа, не ме следят с възхищение и затаен дъх, и не потреперват с клепки, докато ме четат, за ми огромен трън в очите и лявата пета.

# 108
  • Мнения: 14 498
ами.....не ме интересува особено Sunglasses не се задълбочавам трън ли съм или не Laughing

и аз тъй.  Wink и без това всичко е твърде виртуално и нереално.

# 109
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мда, трън съм в очите на Шани...

...не се ласкай да мислиш, че изпитвам подобни чувства към теб. Живота е твърде кратък, за да си тровя душата с подобни емоции, особено към твоята особа.
Леко ти раждане и късмет и здраве на всеки юзър от мен! Peace

# 110
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Защо не посочвате конкретно имена? Интересна темичка, но да видим дали някой ще се осмели да посочи име Laughing
тук не става въпрос за осмеляване, както ти дефинираш действието ,а само за добро възпитание. Това, че някой ме дразни , абсолютно невинно и несъзнателно- с поведение или каквото и да е не ми дава право да го хвана за ухото и да го изправя тук за назидание и развлечение на местните кибици:)

Бих искала ако несъзнателно съм станала трън в очите на някого да зная за да си изясним отношенията. Нямам против да си прочета името тук.

# 111
  • Мнения: 2 952
Стига Уе , мАмИ!Какви са тези какви са тези въпросителноразяснителнообвинителни въпросоОтговори.Я по една татуировка на БГ мама на челото както вече предложих , ама до нея да има и броя зВеЗдиЧки за елит   Joy

# 112
  • Мнения: 5 500
Мда, трън съм в очите на Шани...

...не се ласкай да мислиш, че изпитвам подобни чувства към теб. Живота е твърде кратък, за да си тровя душата с подобни емоции, особено към твоята особа.
Леко ти раждане и късмет и здраве на всеки юзър от мен! Peace
Благодаря ти много за пожеланието, но самия факт, че ми отговаряш говори друго  Mr. Green

# 113
  • Мнения: 6 206
Не вярвам.
Ама и да съм, хич не си го слагам на сърцето...
Пък и вече нямам възможност да пиша толкова, че чак и да трънчосвам на някой.

Общи условия

Активация на акаунт