Какво ще ме посъвтвате (27 г.с. и пътуване 260 км)?

  • 2 461
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 323
Щом се чувстваш добре - отивай! Лекаря ще ти каже - не , но това са превантивни мерки. Все пак бъди готова да родиш и в Свищов ( джапанките в сака....). После с бебето ще ти е по трудно за пътуване изпити и т.н.

# 31
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз в началото на 9 месец пребродих страната с кола, минахме през Айтоския проход, който не е път, а е направо трагично разбита черна пътечка и нищо не ми се случи  #Crazy. С Нош па в джоба бях и дори и контракцийка не ми се появи, но това си е строго индивидуално. Може да се посъветваш с наблюдаващия те лекар, той най-добре може да прецени дали може да пътуваш.

# 32
Благодария Ви!!!!Наистина много ми помогнахте- взех решение да си изтегля изпита малко по- рано и естествено ще се консултирам с доки!!!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 405
Пътувах непрекъснато по време на бременността.  bouquet

# 34
  • Мнения: 329
В средата на осмия месец ходих на море сама със синът ми, пътувах с влак цяла нощ, но морето си е море и почивка , не е като изпит. А имайки предвид как се явявах аз по изпити, не бих се наела, не заради пътуването , а заради напрежението и нервите, които хвърлях там, до последно и които в момент, като твоя най-малко си заслужават.

# 35
  • Мнения: 2 427
Аз не разбрах нещо...в 27 седмица или в 9-ти месец?
Моят лекар каза че след 24 седмица не препоръчва на бременните да пътуват,особенно с кола.Може и нищо да не стане ,ама може и да стане,голям риск е.Аз лично не бих мислила за изпита,а за бебо.Ако си в 27 г.с точно за изпита,защо да рискуваш да го раждаш по рано,милото... Rolling Eyesвсе пак знаеш че органи като белите дробове се развиват до края на 40 тата седмица.А пътя с кола е доста опасен за бременните като нас,особенно при пътните настилки в БГ и с друскането по дупките Tired!
Аз в 24 седмица се върнах от морето,хем пътувах със самолет,че е все пак много по щадящо от автомобила,хем накрая на пътуването изпитвах такава тежест в корема че имах чувството че бебето се беше смъкнало и със свичка сила се натискаше надолу.Не беше никак приятно.И ме беше шубе непрекъснато.А не забравяй че и изпита сам по себе си е доста стресиращ момент. Peace

# 36
  • Мнения: 301
Моят термин е също тогава и също се чувствам отлично, но 5-ти .. не е ли късничко за пътуване, пък и за изпит ... Термина на приятелката ми беше на 19-ти, а тя на 8-ми вечерта вече беше в родилното и на 9-ти роди едно сладко момченце. По-добре вземи акушерката с теб Simple Smile)) Самото притеснение около изпита и дали може да се случи нещо, може да те побърка ..

# 37
  • Мнения: 4 362
6 дни преди да родя пропътувах 600км.

Аз също  и даже през цялата бременност шофирах  Peace

# 38
  • Мнения: 1 353
Аз пътувах на 250км. в 34г.с., така че ти си решаваш

Общи условия

Активация на акаунт