Обличате ли децата с по-големи дрешки?

  • 2 921
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 289
Случва се  Heart Eyes.

# 46
  • софия
  • Мнения: 555
обличам им, но не много по-големи. сега се поотпускам и понякога му копувам и точно по мярка, защото ще има кой да износва Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 526
Не, гледам да са им точно, може да са малко по- свободни в смисъл широки, но малко. Мен са ме обличали в големи и знам, че хич не е удобно.

# 48
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Малкия не ми се налага защото има страино много дрехи за износване от големия, подходящи за всяка възраст. Освен това аз купувам като ми хареса нещо а и близките ни все му подаряват. Големия обаче е размер М а пък носи XXXXXXL сигурно защото крачола му е набран още от коляното, късия ръкав на блузата му седи като дълъг а самата блуза е дълга колкото шлифер. Но този начин на обличане е негов избор, не мой.

# 49
  • Мнения: 1 858
Аз днес пазарувах за Светли дрехи за детската градина. Ми купих му панталонки с един размер по-големи блузите също. Иначе не мога да смогна два пъти за сезон гардероба да му сменям. Не всички дрехи си позволявам да купувам по-големи! Има дрехи, които ако подвие я ръкав, я крачол изглеждат грозно.

# 50
  • Мнения: 1 263
Как ги нацелвате тези дрехи "точно по мярка"? Ходите с децата на пазар и мерите ли? Thinking
Аз винаги купувам без малката, защото с нея е просто невъзможно. Ще ме разори - тя иска всичко, без значение става ли й или не.
Само за обувки няма как и я взимам, та благодарение на това имаме едни ужасни розови сандалки Laughing
И така: дънките са й широки - свличат се и ги "закрепяме" с тиранти.. Летните панталонки подгъвах в началото на лятото - сега са точно по мярка.
Блузки също предпочитам да взимам по-широки, отколкото да взема нещо, което си мисля, че е по мярка, а да вземе да се окаже, че й се опъва по тялото.  Но някой дрехи взимам с уговорка да ги върна, ако не й стават точно. Зависи от дрехата все пак. Спортините дрехи може да са по-широки, но например скоро й купих една много сладка блузка с малка дантела по края на ръкавчето.... ами не върви да се подгъва Confused

# 51
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И моят е тъничък и все са ни широки гащите и се свличат, като рапър ходи.  Rolling Eyes С тиранти пробвах, но е неудобно. С колан също.
Иначе дрехи му купувам по мярка, но ако много, много ми хареса някоя дрешка, а няма неговия размер, взимам и по-голяма.

Това е и моят отговор. Само дето аз още се боря с тирантите. Савата много си ги обича(за мой ужас), защото приличал на Карлсон с тях Joy. С това телосложение....

# 52
  • Мнения: 3 042
Почти винаги купувам такива дрехи Mr. Green. Но да не са прекалено и смешно големи.

# 53
  • Мнения: 356
   Купувам дрешки с един номер по-големи за да ги носи още един сезон. Ако купя дреха точно по мярка може да не я носи до края на сезона, че както расте ... Да е жив и здрав. Hug

# 54
  • Мнения: 509
Нейните дрехи винаги купуваме заедно,избираме,пробваме-винаги по мярка.Никога не съм я обличала в по-големи дрехи.

# 55
  • Мнения: 3 164
Най-много с един размер по-големи, защото харесвам дрехата да е свободна, а не по-тялото:(все пак са момчета) Stop

# 56
  • Мнения: 1 734
Обикновено пазарубам един сезон по-рано. Тогава дрехата задължително стои по-голяма. Но когато настъпи сезона вече всичко му е съвсем малко по-голямо и не си личи, в края на сезона дрешките са му окъсели. Така пазарувам аз, обичам всичко да ми е предварително подготвено, да няма изненади и най-вече да не си губя времето

# 57
  • Мнения: 781
Не. Преди да родя купих дрехи за бебето, които още носи. Роди се малка и всичко й беше голямо. Обикалях къде ли не за дрехи под 22 номер, но нямаше. 5-6м. детето ходи като торбалан. Мисля, че са й достатъчни. Сега купувам всичко по мярка. Само якетата с 1 номер по-големи.

# 58
  • Мнения: 3 034
Случва ми се, да. Но гледам да не и е неудобно от това / най-вече да може да си играе, без да се налага да си загъва крачолите, напр./.Иначе Марена също е много слаба и повечето панталони и се смъкват, ползваме тиранти, шев и кройка... изобщо всичко, което може да реши проблема. Laughing

# 59
Винаги пазарувам с мисълта да ги носи поне 2 години.
Иначе не знам къде ще му излезе края. Защото свикнах да има голям асортимент в гардероба, за да не се налага да пера през ден, а да пера когато се напълни пералня. Така че... навивам, подгъвам, стоят по-големки, но тя е с едър кокал и не й стоят провиснали, макар и да са дълги.  Wink

Що се отнася за обувките, също взимам по-големи, защото предпочитам да й купя скъпи, но здрави и удобни обувки, и да ги носи 2 години, отколкото всяка година да купувам евтини, които за 1 месец ще са в коша. А не мога да си позволя 100-150 лв за обувки всеки сезон.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт