А колко често се храните?

  • 4 179
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 050
честичко-когато съм гладна, но не винаги успявам-или съм в лекции или нещо друго smile3515

# 76
  • Мнения: 949
Веднъж на ден.

# 77
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
5 опция

# 78
  • Мнения: 745
Два пъти на ден ( като не включвам закуската от кафе и плод)  Simple Smile

# 79
# 80
  • Мнения: 5 622
Не се храня никак здравословно или по определен режим. Когато съм гладна- тогава. Това включва  даже и хранене по-късно вечерта....  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 2 936
Не се храня никак здравословно или по определен режим. Когато съм гладна- тогава. Това включва  даже и хранене по-късно вечерта....  Rolling Eyes

 smile3521 ,но при мен има случаи дори и да съм гладна,да не ям по-цял ден....(липса на време-все нещо да се направи докато спи детето и най-важното мразя да се храня сама  Mr. Green )
най-много огладнявам към 23-24 ч.

# 82
  • Мнения: 2 019
2 пъти на ден и между другото все нагъвам разни неща

# 83
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не се храня никак здравословно или по определен режим. Когато съм гладна- тогава. Това включва  даже и хранене по-късно вечерта....  Rolling Eyes

За съжаление и аз съм така! Tired

# 84
  • Мнения: 803
Ям по два пъти на ден  - сутрин и вечер, нещо не мога да ги докарам до 3 пъти Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 286
най-често  по един път Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 679
По-често, отколкото е необходимо  Embarassed

# 87
  • Мнения: 1 424
Гласувях за опция 2  Peace
Но много зависи...има дни в които ям по цял ден,други в които не се и сещам за храна  Rolling Eyes но общо казано ям 3 пъти на ден  Ако съм на диета гледам да съм стритна, изобщо нямам изградени хранителни навици  Confused Лошо,но факт

# 88
  • Мнения: 361
ям по 3 пъти на ден ,но обичам да гризкам разни неща когато съм пред телевизора или чета  Rolling Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 35 943
Изградила съм си навик и ям в точно определени часове Peace по 5-6 пъти на ден.
Понякога пропускам хранене, но се старая да си спазвам режима.
Като едно ядене - може да е 1 ябълка.
Часовете са: 8,10,12,15,17,19

Общи условия

Активация на акаунт