Маркови дрешки шити в БГ

  • 4 646
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 768
Аз съм чувала ,че зареждат от Хасково .....ама никакви подробности не знам Sad
Това за спирането на продажбите незнам дали ще стане....в Кипър има такива магазинчета, където се продават фирмени стоки ,които са по-евтини от тези във фирмените магазини Peace
е да но кипър  не е в ЕС. но дано не съм права

# 31
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Абе стига бе - зара ,мара и незнам си още кой шие тук.Икеа си правят мебелите, пък Гап били недоволни.Кой знае как ще им надуят цените с оправданието за ЕС #Cussing out
Те всички продавачки с това си оправдават повишаването на цените тази есен на детските дрешки, но всъщност -детските дрешки ,които си поръчах да ми купят от Франция на H&M и C&A излизат на доста по-добра цена в сравнение с цените в България на подобни марки, че дори и същите.
Използват какви ли не начини , за да си вдигнат цените в България . #Cussing out
Всеки спекулира с каквото му падне #Cussing out
Абсолютно по евтини са.Аз също съм пазарувала от Франция и колкото и смешно да звучи ,там някои от нещата са по-евтини............егати къде живеем #2gunfire

# 32
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Аз съм чувала ,че зареждат от Хасково .....ама никакви подробности не знам Sad
Това за спирането на продажбите незнам дали ще стане....в Кипър има такива магазинчета, където се продават фирмени стоки ,които са по-евтини от тези във фирмените магазини Peace
е да но кипър  не е в ЕС. но дано не съм права
В ЕС е Mr. Green

# 33
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Не мисля,че спират да ги продават защото GAP спират да шият в България.Миналата седмиа като ходих до Ариет разбрах,че те спират да зареждат от тези,които ги шият и ще продават вече 2-3 нови марки също ишлемета.Обяснението беше,че цените са по-добри.Дрехите със сигурност се вземат от Хасково,защото на етикета пише фирмата производител.Според мен всички тези дрехи имат някакъв супер минимален дефект като отклонение на шева с 1-1,5 мм, което за чужденците е фатално пък за нас не!
А знаеш ли името на тази фирма?

# 34
  • Мнения: 934
В коя част на пазара в Димитровград се намират тези сергии? В неделя май ще ходя до там, та да зная долу, горе къде да търся.

като влезнеш откъм автогарата, едната сергия се намира на редица, перпендикулярно на основните три, в дясно.
Другата е на на линията, която е най-близо и успоредно на жп линията.
Евентуално обаче трябва да знаеш горе-долу какво търсиш, за да не ги подминеш. 90% десени на райета или ситни цветя и блузки с тъмно син етикет- това е сергията на Гап.



А имаш ли инфо от колко отваря пазара, защото чух, че отваря много рано и затваря рано.
За хора, които никога не са ходили в Димитрирград трудно ли се намира пазара?
Благодаря предварително!  bouquet

# 35
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Eлате в Димитровград и аз ще ви заведа да си напазарите. WinkПазара е отворен в петък,събота и неделя.Ако някой идва да пише на лични.

# 36
  • Мнения: 391
Пазара в Димитровград  се намира лесно.Всеки ще ви упъти.Не зная дали цеха,в който шият дрешките на Геп е в Хасково.Бях чувала,че е в Кърджали и зареждат от там.В Хасково и на пазара в Димитровград има и детски дрехи на H & M  и на Бенетон ,като в Хасково съм виждала блузки  на цени от  4  до 7лв. ,а на пазара в Димитровград продават  и одеалца, бебешки комплекти ,чорапогащници  и т.н. на същите фирми  ,но не помня цените ,защото купих много неща за подаръци.Общата сума,обаче, не беше голяма.

# 37
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А нещо за по - големи деца има ли в Димитровград -за 11-12 г .?

# 38
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
От тези марки,за които питаш,мисля че няма за по-големи деца. Sad

# 39
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
А някой може ли да ме ориентира къде точно на пазара в Димитровград продават H&M и Бенетон?

# 40
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
От тези марки,за които питаш,мисля че няма за по-големи деца. Sad
Ех жалко......днес след като премерихме целия гардероб със зимните дрехи и се оказа ,че на големия му стават само 2 чифта панталони и 3 пуловера........направо съм бясна Laughing...напълних 3 чувала с дрехи ,които са умалели #2gunfire.....и естествено сега трябва да пазарувам...дайте съвети Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 11 707
Мисля,че в Планет Кидс /локалното на Цар Борис 3/ има блузки уж шити на ишлеме з момченца! Аз купих през пролетта на сина ми блуза от там /от теиз с рязаните етикети/ и не беше лоша! Дори днес е с нея на училище!

# 42
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Мисля,че в Планет Кидс /локалното на Цар Борис 3/ има блузки уж шити на ишлеме з момченца! Аз купих през пролетта на сина ми блуза от там /от теиз с рязаните етикети/ и не беше лоша! Дори днес е с нея на училище!
А на какви цени са newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 11 707
Ами конкретната блуза беше 15 лева /не е скъпа според мен,като в останалите магазини/. Интересен модел е,материята е плътен памук /не е ватирана/ като за днес например и не съм я виждала в друг магазин!Пиша толкова подробно за да се ориентираш по-добре в цената!Като цяло цените не бяха много по-различни от нормалното,но не беше и по-евтино!

# 44
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Благодаря ти АлиМели. Ще ходя да го чекна тоя магазин Hug

Общи условия

Активация на акаунт