добър ендокринолог - Варна

  • 434 655
  • 824
  •   1
Отговори
# 120
За мен най-добрият ендокринолог Др. Милена Томова-преди 4год тя откри,че имам рак на щитовидната жлеза и диабет ,ьпреди това съм ходила на няколко ендокринолога ,който ми казаха ,че съм здрава.Сега тя замина да работи в Англия и аз си търся ендокринолог препоръчаха ми Др. Николай Райков .моля за ваш номентар .

# 121
  • Мнения: 348
Аз съм пациентка на д-р Райков,но от скоро и не мога да изразя категорично мнение.Но в темата за Хашимото има момичета,които ходят при него от години и са много доволни.

# 122
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 845
д-р Райков е най-добрият избор, който можеш да направиш!

# 123
  • Мнения: 0
Здравейте! Simple Smile Понеже мненията по тази тема са отпреди 2 месеца ще може ли някой да ми даде малко по-актуална информация по въпроса за добър ендокринолог във Варна? Проблемът ми не е много сложен по мои наблюдения, но все пак.. Става въпрос за нередовния цикъл. На 19 съм и това е от около година насам така. Направила съм си необходимите изследвания и генекологът ми препоръча да отида на ендокринолог за всеки случай. Предложиха ми д-р Маркова, но не срещнах мнения за нея в темата.. Ще съм ви много благодарна, ако можете да ми дадете информация за нея или който и да е друг добър ендокринолог във Варна.. Благодаря много предварително Simple Smile

# 124
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Аз ходих при Оля Сарджева и съм доволна от отношението. Избрах си я в следствие на прочетеното за нея от форумите и не съжалявам. За радост нямам диагноза, но ако се наложи пак нея бих посетила.  Peace

# 125
  • Мнения: 0
Много ти благодаря Simple Smile

# 126
  • Мнения: 950
д–р Райков лекува ли диабет ?

# 127
  • Мнения: 0
За мен най-добрият ендокринолог Др. Милена Томова-преди 4год тя откри,че имам рак на щитовидната жлеза и диабет ,ьпреди това съм ходила на няколко ендокринолога ,който ми казаха ,че съм здрава.Сега тя замина да работи в Англия и аз си търся ендокринолог препоръчаха ми Др. Николай Райков .моля за ваш номентар .

Скоро бях на преглед при д-р Николай Райков. Честно казано не съм доволна, почти нищо не ми обясни, бях с направление, но въпреки това ми поиска пари за ехографа. Веднага искаше да ме оперира, въпреки че през летния сезон изобщо не е препоръчително да се правят такива операции. Искам да поясня, че съм с хипертериотоксикоза и Хашимото от 6 години. На метизол съм 2 по 2, TSX ми е мн ниско около 0.01, а ANTI-TPO около 200. Била съм и при проф. Коева, която беше успяла да стабилизира състоянието ми, но в момента щитовидната ми жлеза е отново увеличена, имам силно сърцебиене и потене. <оля ви давайте съвети!!

# 128
  • Мнения: 314
Ами той Райков не си пада по обясненията. Мен това най ме изнервяше при прегледите, думите с ченгел да му вадиш. Ехографа мисля не се поема от касата. Ако искаш подробни обяснения и по човешко отношение отиди при Сарджева.

# 129
  • Мнения: 348
Аз ходя при др.Райков и също смятам,че изобщо не обяснява.Но пък чета само хубави отзиви за него като специалист.И сега се чудя дали да не отида и при др.Сарджева.

# 130
  • Мнения: 8
И аз да се включа тук с въпросче - имате ли някакви отзиви за д-р Лозанова от МЦ Младост или д-р Герджикова от Окръжна болница. Не успях да открия нещо повече за тях, та ако имате някакво мнение ... дайте съвет.

# 131
  • Мнения: 0
избирам между д-р христова (аспарухово) и д-р сарджева (брегалница) - при коя бихте ме посъветвали да отида, не съм ходила при ендокринолог във варна до сега. имам направление и искам по-скоро профилактичен преглед, имам видими проблеми с косата и теглото.

# 132
  • Мнения: 472
Д-р Христова е ученичка на Проф.Коева HugЗасега съм чувала положителни отзиви Peace

# 133
  • Мнения: 0
При д-р Сарджева скоро няма свободни часове, а направлението ми изтича. Личната ми лекарка ми каза пак да отида при Райков, но тъй като изобщо не съм доволна, не искам, дори не погледна как са ми антителата. Аз съм с хашимото, но при мен жлезата винаги е била в хиперфункция. Той веднага базедова болест. Моля кажете ми при кого да отида във Варна, за да мога да си използвам направлението! Очаквам съвети!

# 134
  • Мнения: 2 259
Д-р Клюкова в МЦ "Сириус" е също много добра.

Общи условия

Активация на акаунт