Какъв цвят е портмонето ви?

  • 25 223
  • 429
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 221
маслено зелено и черно

# 76
  • Мнения: 1 999
Цвят бордо. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 5 317
Две кожени-кафяво и  зелено.

# 78
  • Мнения: 2 495
Червено с някакви цветчета и едно синьо-много си го харесвам Peace

# 79
  • Мнения: 5 647
Имам едно- черно. Сега ще го сменям и мисля да си взема някакво цветно или червено, или лилаво.

# 80
  • Мнения: 730
Тъмно синъо-на Ейвън Peace

# 81
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Кожено,черно.Но май вече плаче за смяна

# 82
  • Мнения: 338
Кожено с цвят кафяв,имам го от доста време и е като ново рядко го ползвам,че с тия кражби..........

# 83
  • Мнения: 2 035
Естествен набук - червено  Flutter

# 84
  • Мнения: 1 564
  Аз си имам само едно-кожено,кафяво на цвят- с много преградки Wink
=======================================================================
И аз. Peace

# 85
  • Мнения: 1 568
Розово  Wink Ново ми е. Предишното беше светлобежово, набук и доста се изцапа, но и аз го побърках от носене 3-4 години.

# 86
  • Мнения: 899
Имам - кафяво, ествествена кожа, черен мъжки портфейл - естествена кожа; малко-дамско, черно, естествена кожа; зелено от плат, с муцуна на мишка и уши; тайландско от плат; такова леко бабешко, с щракалка отгоре, червено; мъничко червено, от плат, слага се на колан; синьо, с кант и дантелени връзки, които го прегръщат - ръчна изработка.

Ако не е станало ясно - пристрастена съм  Laughing Но отдавна не съм си купувала, за мен е важно да е специално и оригинално. Преди 5 години ми откраднаха най-любимото портмоне и още страдам за него, а второ такова не се продава. След това си купих кафявото, от Мадрид и почти преживях загубата  Mr. Green. Основно ползвам него, но за съжаление е почнало да се нацепва.б

# 87
  • Мнения: 812
кафяво кожено на бенетон

# 88
  • Мнения: 4 733
Пристрастена съм към тъмно-кафявото и бордото Crazy

# 89
  • Мнения: 1 416
Моето е кожено, с цвят бордо. Купих го преди 3 години - адски много си го обичам. Постоянно заглеждам красиви пормонета,  но ми е жал да си го сменя...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт