Разширени вени

  • 339 088
  • 527
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
Здравейте, доцент Княжев! Много се радвам, че намерих начин да се свържа с Вас. Въпросът ми е има ли лечение при оток на ръката след мамектомия и премахнати лимфни възли и как мога да си запиша час за преглед при Вас? Благодаря!

# 61
  • Мнения: 27
Здравейте, доцент Княжев! Много се радвам, че намерих начин да се свържа с Вас. Въпросът ми е има ли лечение при оток на ръката след мамектомия и премахнати лимфни възли и как мога да си запиша час за преглед при Вас? Благодаря!
===============================================
Здравейте.
Разбира се, че има лечение.И все пак без да Ви видя ще съм затруднен да предложа някаква последователност и схема на лечение.
Обадете ми се на:  0898 377 404
Преглеждам във вторник след обяд и в събота от 10-до 12.

# 62

ИМАМ РАЗШИРЕНИ ВАРИКОЗНИ ВЕНИЫ БОЛКИ И ПАРЕНЕЛ ИСКАМ ДА СЕ ПОДЛОЖА НА
ЛАЗЕРНА АБЛАЦИЯ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е И КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА ТАЗИ НАМЕСА

# 63
  • Мнения: 14
idete pri d-r golemanov v oksikom burgas i si napravete lazerna ablacia-az si napravih i sam opisala podrobno vsi4ko idete na moite publikacii i gi pro4etete

# 64
Imam nujda ot savet molia vi da mi dadete savet pri koi sadov xirurg da otida imam straxotni bolki i temperatura i vsi4ko tova e ot krakatas ve4e niakolko paTI lejax v bolnicata no naposledak niamam nikakav efekt

# 65
  • Мнения: 27
Тези, които желаят да видят какво представлява лазерна аблация могат да отворят следните линкове.
След няколко дни ще се постарая да представя на вашето внимание и още данни относно този нов метод.
И още. Който иска да получи пълноценна и точна информация относно най-различни проблеми в тази област най-добре е да прибегне към мнението на специалиста. Ние сме около 50 съдови хирурзи в България и всеки от нас ще удовлетвори вашата любознателност.
Доц.В.Княжев, Варна

# 66
# 67
  • Мнения: 27
Уважаеми Дами и Господа,
влезте в следния сайт чрез линк:


http://www.surgeryserver.com/index.php?option=com_content&ta … D0%B8%D0%BD%D0%BA

Вие ще видите нашата публикация в международния бюлетин, който публикува материали на руски или английски език. По-интересното е, че ще можете да видите снимките  на няколко пациента преди и след лазерна аблация.
Доц.В.Княжев, Варна

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 22:18 от knyaz

# 68
Уважаеми Д-р доц. Княжев, моля да ми дадете информация дали Ви е известно прилагания от Вас метод за лечение на варикозни вени да се прилага от Ваши колеги в гр. Пловдив?Мога ли евентуално да се лекувам в Света Анна при горепосочената цена?Благодаря Ви предварително.

ПП От доста време отлагам този свой здравословен проблем , но напоследък сериозно се изостри.Препратката към форума бе една от малкото в Гуугл.  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 27
Уважаеми Г-не,
Тъй като получих съобщението Ви на личния ми ел. адрес отговорих Ви на същия.

# 70
  • Мнения: 27
На вниманието на Мариана.
Получих съобщението Ви на личната ми ел.поща и ви отговорих, но разбрах, че лимита на входящите Ви съобщения е изчерпан и няма как моят отговор да стигне до Вас.
С уважение,
Доц.В.Княжев

# 71
  • Мнения: 42
Уважаеми Д-р доц. Княжев, моля да ми дадете информация дали след лазерна аблация е възможно да се получат твърди участъци и за какъв период от време се разсейват?

# 72
  • Мнения: 27
Уважаеми Д-р доц. Княжев, моля да ми дадете информация дали след лазерна аблация е възможно да се получат твърди участъци и за какъв период от време се разсейват?
-----------------------------------------------------------------------------
Ако имате пред вид уплътнението по хода на вената подложена на лазерна аблация, обикновенно до 3 мес.

# 73
доц. Княжев, преди 2 месеца лежах в болница заради тромбофлебит на дълбока вена, бихте ли ми отговорили разполагате ли с апарат за проследяване на големината на тромба, тъй като в моя град има  само обикновенни доплерови апарати, а  София ми е далече. Много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.

# 74
  • Мнения: 27
Да, отговорът на този въпрос се дава посредством дуплекс-доплерово изследване, което още наричат дуплекс-сканиране. Удобните дни за това изследване в нашата клиника са сряда в 14.00 и петък в интервал 11-12.30 часа.

Общи условия

Активация на акаунт