Отговори
  • Мнения: 2 641
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

# 1
  • Мнения: 8 917
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.

# 2
  • Мнения: 3 447
Преди ми беше 7 дни, сега с все влаченето го докарва по 8-9 ooooh! А е и много по-обилен Tired Добре поне, че престана да ме боли.

# 3
  • Мнения: 7 803
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
и при мен така и почти не ме боли

# 4
  • Мнения: 1 866
Престана да ме боли, но продължителността е май същата. Затова пък стана още по-обилен от преди. Сега след второто ще видим какъв ще бъде, но ако е още по-обилен, то тогава по време на мензис въобще няма да мога вече да излизам от къщи.  Confused

# 5
  • Мнения: 9 905
същата работа, влача се по 7 дни. Никаква промяна, само дето ме изненадва, няма предварителни болки.

# 6
  • Мнения: 5 790
Абсолютно същия е като продължителност, само в началото е малко по-слаб.

# 7
  • София
  • Мнения: 626
При  мен няма промяна.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Няма промяна. Все така си ме боли, продължителността е същата.

# 9
  • Мнения: 2 663
След като родих (нормално)  се надявах ,че нещата ще се променят към добро или по-точно така ми бяха казали, но уви...преди цикъла ми траеше 3-4 дни макс ,а сега е поне 5.Беше с адски болки ,а сега още повече ме боли и ходя като дрогирана от обезболяващите

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.
Също

# 11
  • Мнения: 1 448
И аз като тити - по-продължителен и безболезнен  Laughing

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
По-продължителен и по-обилен стана при мен,а зацапването е около 3-4 дни Whistling

# 13
  • Мнения: 5 393
Не, същият си е.

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Само първия е по-продължителен и нестандартен, после нещата се нормализират!

# 15
  • Мнения: 2 309
Никаква промяна в моя!

# 16
  • Мнения: 10 664
Изчезнаха напрежението в гърдите и усещанията - леко болезнени- по време на овулация. Идва на около 26 дни, а преди беше на повече, струва ми се по-обилен, а последния път имах общо 9дни, от които последните 2-3 само зацапване. Гадна работа, преди свършваше за 5 дни, като само 2 и 3 беше обилен. А казват, че като родиш всичко се нормализирало!? Sad. На всичкото отгоре се прояви и предменструалния синдром - раздразнителна съм.... да няма хора около мен...

# 17
  • Мнения: 2 000
След първото секцио, цикълът ми беше както и преди раждането - по 5-6 дни. А сега, след второто, все още нямам цикъл.

# 18
  • Мнения: 959
Определено стана по-дълъг.

# 19
  • Мнения: 992
И изобщо настъпи ли някаква промяна? за колко дена ви свършва и влачи ли се след това с леко зацапване само???

При мен стана по-краткотраен Party За 3, максимум 4 дни съм готова Peace Преди се влачеше по 6-7.

оо щастливка, на мен си ми е по 7 дни толко колкото си беше и преди да забременея, само първия път беше 10 дни

# 20
  • Мнения: 113
ами моят стана по-дълъг и обилен...нямам болки поне

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Не както и преди - 7 дни, но вече не е болезнен.  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Зависи от овулиращият яйчиник- един месец ми е три дни цикълът, следващия поне седем+три зацапване Twisted Evil. Преди секциото имах продължителен цикъл неизменно...

# 23
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз съм раждала секцио-цикъла е 3-4дни максимум,(това значи че е намалял) HugОтносно болките са на моменти,някой месец хич ги няма,ама следващия е кошмарен-болки до умиране и гадене с повръщане

# 24
  • Мнения: 4 629
Беше ми станъл по кратък, а сега си ми е както беше и преди раждането

# 25
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 889
Цикълът ми стана по-кратък и по-безболезнен,но в замяна на това по-обилен.

# 26
  • Мнения: 1 101
Няма промяна.

# 27
  • Мнения: 2 897
Същият като продължителност-5-6 дни,но без гадните,досадни болки

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Не, същия си е. Малко се нормализира периодичността.

# 29
  • Мнения: 161
Не,същият е-болезнен и дълъг/7дни/,но стана доста по-обилен.Мога да кажа,че стана по-редовен-преди си идваше когато иска Joy

# 30
  • Мнения: 432
И аз като тити и бейлис- по-продължителен и безболезнен.И същите гадни пъпки по лицето,като на тиинейджър. 

# 31
  • София
  • Мнения: 36 017
Не   - никаква промяна

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
След първото секцио - намаля доста като времетраене.
Сега след второто се увеличи  newsm78

# 33
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 426
Почти няма промяна - малко по-обилен е през първите 1-2 дни.

# 34
  • Мнения: 1 655
Продалжителността е същата само че по обилен и болезнен

# 35
  • софия
  • Мнения: 495
Да,стана малко по-продължителен,но за сметка на това без болка Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 938
да, стана по-продължителен и по-обилен. Ама не знам дали е от секциото или от спиралата

# 37
  • Мнения: 2 079
И преди и след секциото цикълът ми е 4 дни без почти никакви болки.

# 38
  • Мнения: 429
До преди месец - много обилен /до кръвоизливи/ и продължителен 8-9 дни, в последния  - нормален кръвоток, но пак по-дълъг от обичайното /преди беше 5-6 дни/. Като цяло - не толкова болезнен, но ПМС остана

# 39
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Още го чакам  Grinning

# 40
  • Мнения: 119
Не, колкото си беше преди толкова е и сега

# 41
  • Мнения: 137
НЕ ,колкото и преди по продължителност.
Но сега до третия ден  е по-обилен и без болка Hug

# 42
  • Мнения: 229
При мен спадна от 7 на 5 дни и не ме боли толкова..само първия ден....

# 43
  • Мнения: 2 126
Както и преди си е продължителността - 5-6дни,обаче стана доста по-обилен Cry

# 44
  • Мнения: 36 014
непроменен

# 45
  • Мнения: 2 567
Никаква промяна нямам. 3 дни беше и си е  Peace

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, стана по-продължителен. Не знам обаче дали е заради операцията или просто след бременността.  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 878
След първото ми секцио спряха ужасните болки, които имах преди по време на цикъл, след второто секцио обаче ми стана адски обилен първите 2-3 дни  Crazy после отшумява бързо (до 6 дни макс.)

# 48
  • Мнения: 4 978
По продължителен - не, защото и преди си беше по 6-7 дни, но пък сега ми идва понякога през 2 седмици.

# 49
  • Мнения: 2 641
10ь мами на мен ми беше 7-8 дни преди, но сега се влачи до 15-18 дни !!! дали не е хормонално нещо или от стрес и умора ? пак по лекари ще се ходи

# 50
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
При мен няма промяна.Все така обилен и ме държи поедна седмица.Май само не ме боли толкова

# 51
  • Мнения: 5 103
Никаква промяна.

# 52
  • Мнения: 1 233
При мен стана по-кратък като време 4-5 дни, но по-обилен. За болката - и преди ме болеше, и сега също.

# 53
  • Мнения: 2 427
Не,но след първота ми бременност стана невероятно болезнен

# 54
  • Мнения: 409
След първото ми секцио спряха ужасните болки, които имах преди по време на цикъл, след второто секцио обаче ми стана адски обилен първите 2-3 дни  Crazy после отшумява бързо (до 6 дни макс.)
И при мен е така.  Peace

# 55
  • Мнения: 995
Няма промяна при мен.

# 56
  • Мнения: 3 089
не, напротив. нещата се успокоиха. даже е в пъти по-безболезнен.

# 57
  • Мнения: 2 641
е мен никога не ме е боляло, освен в пубертета малко - лек за това е спорта, колкото повече тичаш, плуваш или нещо друго, толкова по малко боли, даже изобщо не боли

# 58
  • Мнения: 458
По продължителност и обилност си е същият. Единствената промяна е, че стана по-редовен. Дори учудващо редовен - всеки месец на една и съща дата

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 537
Като продължителност - същия 7-8 дни, като сила - 2-рия - 3-тия ден АД Sick болки и по 5 пъти на ден се преобличам, а сутрин пера чаршафите. wash

# 60
  • Мнения: 11 013
А защо трябва да си променя продължителността след секцио? Има ли връзка, стана ми интересно  Wink

# 61
  • Мнения: 8 769
А защо трябва да си променя продължителността след секцио? Има ли връзка, стана ми интересно  Wink
Честно казано и аз не виждам връзка. Два пъти раждах секцио-ми не се промени особено. Съмнявам се,че операцията има някаква връзка,обаче.

# 62
  • Мнения: 1 294
Не се е променил като времетраене, но за сега не ми е болезнен, а преди секциото беше нещо ужасно първите дни ooooh!

# 63
  • Мнения: 46 552
При мен няма промяна  Peace

# 64
След първото раждане ми стана 3-4 дни.

# 65
като продължителност е същия, но много по обилен.после зацапва няколко дни,но лекарката каза ,че това е от въстановяването и с времето ще се оправи

# 66
  • Мнения: 796
Цикълът ми стана по-кратък и безболезнен Peace

# 67
  • Мнения: 1 858
Преди секциото цикъла ми беше по 5 дни. След това стана около 8. По едно време (преди няколко месеца) беше 3 дни. След един кръвоизлив това лято цикъла ми пак е 5 дни.

Преди да родя определено имах мнооого болезнен цикъл, сега всичко е ок.

# 68
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че се е променил, но аз пия противозачатъчни, който го регулират.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт