Отговори
# 45
  • Мнения: 2 567
Никаква промяна нямам. 3 дни беше и си е  Peace

# 46
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, стана по-продължителен. Не знам обаче дали е заради операцията или просто след бременността.  newsm78

# 47
  • Мнения: 1 878
След първото ми секцио спряха ужасните болки, които имах преди по време на цикъл, след второто секцио обаче ми стана адски обилен първите 2-3 дни  Crazy после отшумява бързо (до 6 дни макс.)

# 48
  • Мнения: 4 978
По продължителен - не, защото и преди си беше по 6-7 дни, но пък сега ми идва понякога през 2 седмици.

# 49
  • Мнения: 2 641
10ь мами на мен ми беше 7-8 дни преди, но сега се влачи до 15-18 дни !!! дали не е хормонално нещо или от стрес и умора ? пак по лекари ще се ходи

# 50
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
При мен няма промяна.Все така обилен и ме държи поедна седмица.Май само не ме боли толкова

# 51
  • Мнения: 5 103
Никаква промяна.

# 52
  • Мнения: 1 233
При мен стана по-кратък като време 4-5 дни, но по-обилен. За болката - и преди ме болеше, и сега също.

# 53
  • Мнения: 2 427
Не,но след първота ми бременност стана невероятно болезнен

# 54
  • Мнения: 409
След първото ми секцио спряха ужасните болки, които имах преди по време на цикъл, след второто секцио обаче ми стана адски обилен първите 2-3 дни  Crazy после отшумява бързо (до 6 дни макс.)
И при мен е така.  Peace

# 55
  • Мнения: 995
Няма промяна при мен.

# 56
  • Мнения: 3 089
не, напротив. нещата се успокоиха. даже е в пъти по-безболезнен.

# 57
  • Мнения: 2 641
е мен никога не ме е боляло, освен в пубертета малко - лек за това е спорта, колкото повече тичаш, плуваш или нещо друго, толкова по малко боли, даже изобщо не боли

# 58
  • Мнения: 458
По продължителност и обилност си е същият. Единствената промяна е, че стана по-редовен. Дори учудващо редовен - всеки месец на една и съща дата

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 537
Като продължителност - същия 7-8 дни, като сила - 2-рия - 3-тия ден АД Sick болки и по 5 пъти на ден се преобличам, а сутрин пера чаршафите. wash

Общи условия

Активация на акаунт