К-Пакс

  • 3 088
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 В момента гледам този страхотен за мен филм. Може би за N-ти път....Страшно въздействащ и невероятно добре направен.

Колкото пъти и да го гледам, ме кара да настръхна и да се замисля за много неща....


Та..вие гледали ли сте го?

# 1
# 2
  • Мнения: 7 474

Не съм го гледала , ама ще го дръпна  Laughing

# 3
  • Мнения: 389
Гледала съм го веднъж. Не ми хареса. Лично мнение.

П.П. 'Екзорсизмът на Емили Роуз" ме накара да се замисля наскоро. Целият филм беше едни църковни ужасии за демони и силите на злото ... "и по истински случай"  Thinking

http://www.horrormagazine.it/imgbank/NEWS/exorcism-of-emily-rose-poster-1.jpg

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 16:46 от Рони Бонбони

# 4
# 5
  • Мнения: 4 806
да, гледала съм го. Хареса ми, но честно да си кажа, не чак да се захласвам по него. В смисъл, че не бих го гледала втори път, не ме предизвиква чак толкова.

# 6
  • Мнения: 5 622
да, гледала съм го. Хареса ми, но честно да си кажа, не чак да се захласвам по него. В смисъл, че не бих го гледала втори път, не ме предизвиква чак толкова.

Значи мен ме карат да се замисля други неща, не тези, които бих накарали вас. Това е от тези филми, които колкото повече гледаш, толкова повече детайли откриваш, които не си видял до сега....Толкова повече имаш възможност да се замислиш и да си дадеш сметка за някои неща. Всеки предполагам си дава сметка за различни....

# 7
  • Мнения: 4 806
съгласна съм, даже съм убедена, че е така. Имам познати, за които филмът си е направо култов. Гледат го много пъти. Както и още един филм "Смяна на платната". Виж него го гледах 2 пъти. Просто към края на първия се усетих, че точно тези детайли, за които пишеш, са ми останали скрити.

# 8
  • Мнения: 1 517
Много любим филм

# 9
  • Мнения: 5 622

Много впечатляващ.

Много си поплаках  Blush

# 10
  • Мнения: 2 161

 В момента гледам този страхотен за мен филм. Може би за N-ти път....Страшно въздействащ и невероятно добре направен.

Колкото пъти и да го гледам, ме кара да настръхна и да се замисля за много неща....


Та..вие гледали ли сте го?
Разбирам какво чувстваш,защото и аз бях в много особено настроение,когато изгледах филма.Мисля,че голяма "вина" за това има и Кевин Спейси.Има нещо в този човек,което те кара да се разревеш почти на всеки негов филм.

# 11
  • Мнения: 2 040

П.П. 'Екзорсизмът на Емили Роуз" ме накара да се замисля наскоро. Целият филм беше едни църковни ужасии за демони и силите на злото ... "и по истински случай"  Thinking

Аз довечера ще го гледам, току що го изтеглих ...  Peace

К-Пакс не съм го гледала .. какъв жанр е .. ако е фантастика няма и да го гледам  Grinning

# 12
  • Мнения: 389
Това е от тези филми, които колкото повече гледаш, толкова повече детайли откриваш, които не си видял до сега....

Точно същото казваше един приятел за "Две димящи дула"  Crazy

# 13
  • Мнения: 5 622

П.П. 'Екзорсизмът на Емили Роуз" ме накара да се замисля наскоро. Целият филм беше едни църковни ужасии за демони и силите на злото ... "и по истински случай"  Thinking

Аз довечера ще го гледам, току що го изтеглих ...  Peace

К-Пакс не съм го гледала .. какъв жанр е .. ако е фантастика няма и да го гледам  Grinning

Трудно може да се определи с точност жанрът. Бих казала, че има елемент на фантастика, но в никакъв случай целият филм не е такъв. Едва ли с думи мога да опиша какво чувствам като гледам К-Пакс и как ми въздейства....Но знам едно-ако си чувствителна натура ще ти хареса и трябва да го гледаш  Wink


И да,

.Мисля,че голяма "вина" за това има и Кевин Спейси.

# 14
  • Мнения: 5 299
Филма според мен е много шантав. Не ми хареса края. Иначе много си падам по Кевин Спейси Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 5 622
Филма според мен е много шантав. Не ми хареса края. Иначе много си падам по Кевин Спейси Heart Eyes

Защо да не ти хареса краят?

В същност това, което стана според мен е, че Прот си отиде за К-пакс, взе и Бес(една от отделението) със себе си, но остави Робърт Портър да се лекува в клиниката......Тоест помогнал е на Робърт(в чието тяло е бил до сега) да намери адекватна помощ и лечение...(ако изобщо е възможно прдвид какво е преживял  Confused)

Тялото накрая беше на Робърт, не на Прот. това е. Хубаво свърши според мен.....

# 16
  • Мнения: 5 299
Малко в повече ми дойде фантастиката. Не си падам по такива филми. Прекалено измислено е. Който обича, вероятно ще го хареса. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 425
Филма е невероятен  Peace

# 18
  • Мнения: 5 622
Прекалено измислено е.

Mислиш ли?  Wink ..........

# 19
  • Мнения: 37
Страхотен филм!
Оставя толкова много въпросителни...

# 20
  • София
  • Мнения: 1 244
Аз не мога да разбера, хайде не за жанра, ама някаква мистика ли е, какво е? Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 407
Да, харесва ми.

# 22
  • Мнения: 5 622
Аз не мога да разбера, хайде не за жанра, ама някаква мистика ли е, какво е? Rolling Eyes


Не, в никакъв случай не е мистика или подобно..Става дума за извънземен (звучи тъпо, но филма е много добре изпипан и не е просто за извънземни..), който попада в клиника за душевно болни. Със случая му се заема един от лекарите там, който се впечатлява от историте му и започва да му вярва, че е от К-Пакс. Търси доказателства за да обори или докаже твърденията си и тези на Прот.....


От мен само това, останалото вие ще си го набавите като инфо, ако гледате  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 244
Ясно, ще го потърся да го дръпна. Да разбирам, че въпреки, че е намесено "извънземно", по-скоро става въпрос за психология?
Много съм нахална... Rolling Eyes Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 622
Ясно, ще го потърся да го дръпна. Да разбирам, че въпреки, че е намесено "извънземно", по-скоро става въпрос за психология?
Много съм нахална... Rolling Eyes Mr. Green

Ами.....да, намесен е психотерапевт и психиатър... семейството му..всичко, което го заобикаля, нищо, че главен герой е Прот-извънземният.....

Хубав е филмът, много....Музиката към него е възможно най-подходящата също  Wink

# 25
  • Мнения: 3 371
Това е един от любимите ми филми ! Аз също съм го гледала няколко пъти , а Кевин Спейси е направо невероятен!  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледала съм го, много ми хареса, но не е от филмите, които бих гледала пак или може би евентуално ако изпадна в някакво странно настроение, а Кевин Спейси е страхотен  smile3521

# 27
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Много любим филм.Също и "Водно конче".Това са ми от филмите,които помня с години,а съм гледала само по веднъж.

# 28
  • Мнения: 5 622
Другият ми любим филм, който може да ме накара да се вълнувам, смея и плача в едно е "Да срещнеш Джо Бляк"  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 5 539
Страхотен филм!
Оставя толкова много въпросителни...
Съгласна съм с адашката.
Аз не мога да разбера, хайде не за жанра, ама някаква мистика ли е, какво е? Rolling Eyes


Не, в никакъв случай не е мистика или подобно..Става дума за извънземен (звучи тъпо, но филма е много добре изпипан и не е просто за извънземни..), който попада в клиника за душевно болни. Със случая му се заема един от лекарите там, който се впечатлява от историте му и започва да му вярва, че е от К-Пакс. Търси доказателства за да обори или докаже твърденията си и тези на Прот.....


От мен само това, останалото вие ще си го набавите като инфо, ако гледате Peace
И всичко това е поставено под въпрос във филма, така че човек сам избира на какво да вярва.
Филм за чудесата в нашия живот и за изключителните моменти, които го осмислят.

Преди време бях писала във форума за този филм, а един съфорумник беше дори с аватар на К. Спейси от филма Wink

# 30
  • Мнения: 5 622
Мда, права си.....След първият път, не знаех на какво да вярвам във филмът. Убеждението ми, че е "точно така", дойде едва след третият път.....

# 31
  • Варна
  • Мнения: 289
Чудесен филм, БУБА, един от най-любимите ми Peace

# 32
  • Мнения: 1 951
И на мен този филм страшно много ми хареса  Peace Както и повечето филми с Кевин Спейси

# 33
  • Мнения: 505
гледало сам го преди време..но още ми държи влага..найстина готино филмче..трябва пак да го изгледам...

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Само видях заглавието и настръхнах! не съм чела коментите.

Велик филм, велик Кевин, велик!
Невероятен,!
А Буба ме изненадва искрено!

# 35
  • в къщи
  • Мнения: 467
Другият ми любим филм, който може да ме накара да се вълнувам, смея и плача в едно е "Да срещнеш Джо Бляк"  Heart Eyes
Един от най-ЛЮбиМиТе ми филми!Браво Бубе!Артисти,музика,режисура...ВСИЧКО в този филм еnewsm74 Гледала съм го 5-6 пъти и не ми омръзва.Бооже,как играят тия хора! newsm10

# 36
  • Мнения: 5 622

 Радвам се, че намерих толкова много хора, на които филмът също им харесва. Имах нужда да споделя с някого емоциите от гледаното днес. В същност ние си купихме К-Пакс на ДВД...за 2.39 от Метро......Направо без пари за такъв страхотен филм!

Само видях заглавието и настръхнах! не съм чела коментите.

Велик филм, велик Кевин, велик!
Невероятен,!
А Буба ме изненадва искрено!

 newsm10 smile3503


Другият ми любим филм, който може да ме накара да се вълнувам, смея и плача в едно е "Да срещнеш Джо Бляк"  Heart Eyes
Един от най-ЛЮбиМиТе ми филми!Браво Бубе!Артисти,музика,режисура...ВСИЧКО в този филм еnewsm74 Гледала съм го 5-6 пъти и не ми омръзва.Бооже,как играят тия хора! newsm10


Така е. Имам малко, но много любими филми....точно тях мога да ги гледам пак и пак и пак....

# 37
  • Мнения: 13
Поздравления, БУБУ, за добрия вкус. Наскоро гледах Кевин Спейси в шоуто на Джей Лено и направо се смаях от чара и чувството за хумор на този човек. А филмът е страхотен!!!!!!

# 38
  • Мнения: 198
След като го гледах за първи път , само за него говорех  Peace Даже си изтеглих саундтрака , много ми е любим Grinning
Само дето хората не можеха да разберат кво толкова му харесвам, добре че сте вие , та да не се чудя на мен ли ми има нещо Joy

# 39
  • Варна
  • Мнения: 974
Да! Определено много ми харесва!
Благодаря че ми припомни за него, пак ще го гледам!
 Peace

# 40
  • Мнения: 2 863
Тъкмо  реших да ти изполвам темата и да кажа, че освен този, друг много любим филм ми е "Да срещнеш Джо Блек"... и ти ми го взе изпод клавиатурата:))
Даже честно, втория май ми е по-любим, но те просто по различен начин ми влияят..Мда, абе харесвам го аз тоя Кевин, един такъв небрежничък... сега се мъча да си спомня името на един друг негов филм дето го гледах на скоро... жена му го заряза с детето, той заби на един остров при някави свои роднини, играеше пълен неудачник....ама беше направо блестящ... ммм ще питам утре във видеотеката как му беше заглавието newsm78

# 41
  • Мнения: 1 002
хубав е този филм , да , въобще Кевин Спейси много го уважавам -Седем , Обичайните заподозрени , Поверително от Ел ЕЙ ,
оня - американска красота ли беше , нещо не ми бе много ясен

то и от този филм останах с друга идея - но нали затова е филма - автора го прави и всеки сам го разбира по свой начин ..

само един път съм го гледала , ще го гледам още веднъж

# 42
  • София
  • Мнения: 1 750
"К-Пакс" - мноооого, мнооооого любим!!!
Той е от онези филми, които оставят нещо в теб и не можеш да го забравиш. Обичам такива филми, които след края си, не свършват за теб и продължават да живеят в мислите ти.... Страхотен!

"Да срещнеш Джо Блек" - ето още един любим филм! А и Антъни Хопкинс ми е слабост, та е още един плюс за филма.

БУБА, май май вкусовете ни са доста близки....  Wink

# 43
  • Мнения: 5 622


БУБА, май май вкусовете ни са доста близки....  Wink


Да, може само да ме радва това  Wink

Без да обидя останалите, но ми се струва, че този филм се харесва на чувствителните хора, които виждат в него неща, които повечето не могат...Да виждаш и да усещаш....нещо такова, ако мога да се изразя....  Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 1 750
При нас май е от зодията - дева Wink

Не знам дали е до чувствителност или по-скоро до вяра в съществуването на необикновени неща, на нещо извън видимия свят, извън нашия човешки свят... мисля си...

# 45
  • Мнения: 7 091
При нас май е от зодията - дева Wink

Не знам дали е до чувствителност или по-скоро до вяра в съществуването на необикновени неща, на нещо извън видимия свят, извън нашия човешки свят... мисля си...

Хайде и аз като още една Дева да се включа. Е не издържах след като споменахте повечето ми любими филми. К-Пакс съм го гледала сигурно 20-30 пъти вече и всеки път нещо ново ми дава. Кевин Спейси...нямам думи просто...

# 46
  • Мнения: 2 257
Ми те Девите вървят в триада с Козирозите и Телците bowuu - та ясно що и на мен ми харесва тоя филм.....Ама връзка направих и аз....
Накратко К-пакс - уважавам, Кевин Спейси - още повече . Добър избор, да не кажа перфектен. Филмът се гледа с много чувство....и такова за хумор също. Много пъти. Peace

# 47
  • Мнения: 235
К-Пакс е супер филм , 5-6 пъти съм го гледала , Кевин Спейси пък е толкова обаятелен имя едно такова излъчване спокойно

# 48
  • Мнения: 2 040
Запалихте ме и мен ... отивам да го търся из сървърите ..  Peace
Как се пише: К-Paks ли или нещо друго ?????????  Embarassed

# 49
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Запалихте ме и мен ... отивам да го търся из сървърите ..  Peace
Как се пише: К-Paks ли или нещо друго ?????????  Embarassed

K-PAX

# 50
  • Мнения: 2 040
Запалихте ме и мен ... отивам да го търся из сървърите ..  Peace
Как се пише: К-Paks ли или нещо друго ?????????  Embarassed

K-PAX

  bouquet

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
На мен определено ми харесва и жаде плаках - много.  Embarassed

# 52
  • Мнения: 412

 В момента гледам този страхотен за мен филм. Може би за N-ти път....Страшно въздействащ и невероятно добре направен.

Колкото пъти и да го гледам, ме кара да настръхна и да се замисля за много неща....


Та..вие гледали ли сте го?
Разбирам какво чувстваш,защото и аз бях в много особено настроение,когато изгледах филма.Мисля,че голяма "вина" за това има и Кевин Спейси.Има нещо в този човек,което те кара да се разревеш почти на всеки негов филм.
филма е наистина велик,но без Кевин Спейси нямаше да е същия,със сигурност

# 53
  • Мнения: 544
Един от любимите ми филми!
"Джо Блек" също!
И "Изкуствен интелект" слагам в този списък. Има нещо общо между тях, което ме кара да настръхвам.

# 54
  • Мнения: 2 040
Малко бавничко, ама върви ... на 24% съм, ама само първото CD ... нямам търпение вече  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 002
Джо Блек ми дойде малко сладникав  ...

Изкуствен интелект е много добър , много ..само финала малко го направиха по холивудски , ама карай .

# 56
  • Мнения: 5 622
Малко бавничко, ама върви ... на 24% съм, ама само първото CD ... нямам търпение вече  Grinning

Като го гледаш, сподели после  Wink


На мен определено ми харесва и жаде плаках - много.  Embarassed

И аз плаках. Винаги плача, макар да знам къде са тези моменти и уж се стискам, пък и знам какво да очаквам, но уви..винаги успява да ме трогне със същата сила.....  Wink

# 57
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Този филм е един от любимите ми.Много е силен.Но този тип филми не се харесва на всеки...
Кевин Спейси е просто невероятен.Друг хубав филм с негово участие е "Обичайните заподозрени".Ееееее, вярвайте ми превъртах края няколко пъти и не можах да повярвам, че свършва така. Peace

# 58
  • Мнения: 3 371
Тъкмо  реших да ти изполвам темата и да кажа, че освен този, друг много любим филм ми е "Да срещнеш Джо Блек"... и ти ми го взе изпод клавиатурата:))
Даже честно, втория май ми е по-любим, но те просто по различен начин ми влияят..Мда, абе харесвам го аз тоя Кевин, един такъв небрежничък... сега се мъча да си спомня името на един друг негов филм дето го гледах на скоро... жена му го заряза с детето, той заби на един остров при някави свои роднини, играеше пълен неудачник....ама беше направо блестящ... ммм ще питам утре във видеотеката как му беше заглавието newsm78
Филмът се казва "Вечерни новини ", играе и Джулиан Мур- също страхотен филм , както и "Предай нататък" Пак с Кевин и Хелън Хънт!
А , , между другото - аз също съм дева !  bouquet

# 59
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Страхотен филм! Не съм гледала до сега друг филм, който така да ме грабне. Саундтрака също е супер! newsm10

# 60
  • София
  • Мнения: 1 244
Е, гледах го! Цял ден се пуля и мъдрувам, какво аджеба точно се случи в този филм?!  newsm78 Накрая питах и мъжа ми за неговата версия по въпроса..  Crazy
Прилича малко на приказките на Джани Родари - човекът ти предлага три края на разказа и ти си избираш, който ти хареса. И тук като че ли  - ако не ти допада едната версия за случилото се, си избираш другата. И в двата случая остават прекалено много въпроси  Thinking
Май пак ще се гледа, страхотен е, много отдавна не бях гледала такъв филм - да ме накара да мисля и да искам да го гледам пак, и пак...!  Peace

# 61
  • Мнения: 2 040
Немога да го изгледам тоя филм и тва си е ... по време на гостуването му у доктора и семейството му свършва СD1 и второто неиска да тръгне ... изтеглих го от друг сайт и пак 2-рия диск никакъв го няма ... явно не ми е писано да го гледам  Laughing
Иначе до там ми беше интересно, въпреки че отначало на няколко пъти ми идваше да го спра, но удържах и взе че ми привлече вниманието и точно когато ми стана най- интересно и КРАЙ ..  Sad
От къде го изтеглихте вие??????????

# 62
  • Мнения: 281
Не съм го гледала. Но се сещам други 2  филма, които много силно ми въздействаха- 
1."Ванила скай" с Том Крус (замисъла на филма и оплетения сюжет направо ме разбиха! Shocked)
2."На брега"- за края на света след взривяването на ядрени бомби от откачени политици и радиацията, избиваща всичко живо на планетата. След този филм не можах да спя 3 дни- ужасявам се от идеята колко е вероятно всичко това да се случи ooooh!
Относно К-Пакс- след толкова интересни отзиви определено ще го потърся....

# 63
  • Мнения: 7 091
А гледали ли сте  "Before Sunrise" и "Before Sunset" с Итън Хоук? Втория е продължение на първия след 10 години направен.

Общи условия

Активация на акаунт