От колко време опитвате за бебче?

  • 141 578
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 122
Мен ми приеха веднага, мисля, че няма значение кога ще си ги направиш. Единствено, трябва да е в работното време на лабораторията. Взимат ти кръв за минутка, дават ти едно талонче, плащаш си и си заминаваш.

Съжалявам за спама, но разговорът се разви тук. Нещата са свързани общо взето. Чакаме за бебче и се чудим как да си помогнем, за да дойде по-бързо. Simple Smile  bouquet

# 1 396
  • Мнения: 683
Момичета здравейте!Искам да изкажа своята подкрепа към вас да не се отчайвате!Аз съм в 11г.с. нашето бебче стана от третият път август месец тази година искам да добавя че януари месец ходих на лекар да ме прегледа защото имам силно бяло течение съответно това означаваше че имам инфекция и понеже нашето бебче беше планувано исках да няма никакви проблеми предварително и освен това прокървявах по никое време преди М.Пих антибиотик и дуфастон промивах се и ми каза че имам раничка започна да я маже с нещо но тогава все още не бях осигурена и доки ми вземаше много пари освен това и пътните ми също бяха по 20лв.защото съм от малък град и така спрях да ходя недоизлекувана!Въпреки всичко не отложихме плановете и започнахме да правим опити и така вече съм в края на 3-ти м. при три опита.Все си мисля че бебето стана след един наш жесток скандал с мъжът ми но нали знаете секса за здобряване е повече от хубав някакси се отпуснах можеби и той и за първи път откакто правихме опити на мен за секунда не ми мина през акъла за бебе просто  това си беше секс за здобряване.Така че отпускането е много важно!Е това не означава че трябва да се карате като нас разбира се но някакси трябва да намерите вашата обща хармония.Дори ние и на почивка ходихме но нищо!Може пък при вас да стане!
На тези които имат проблем ще кажа че няма нищо страшно да пробват инвитро например а в краен случай и осиновяване това са хубави неща.Животът ни е страшно напрегнат и просто трябва да вкараме малко цват с едно или две дечица независимо по какъв начин придобити.
И последен съвет интернет е много вреден за тия неща!Малко се ограничавайте да четете!Нещата ще се получат Господ винаги помага за такива неща молете се и отидете да запалите по една свещичка!
ПОЗДРАВИ!!!

# 1 397
  • Мнения: 70
Здравейте аз съм нова тук....с моя пркятел сме заедно от десет години и вече реших е че е дошъл момента за бебче...той е на 32 а аз на 27 години от два месдца сежа започва е трети правим опити и нищл малко се отчаях все си мислих че нещата са станали и като доиде менструацията сълзи надявам сд скоро да получа мечтаните две чартички пожелавам го и на вас

# 1 398
  • Sofia
  • Мнения: 247
Теди, рано е още за притеснения и сълзи. След като мине 1 година може да се притесняваш. Дано не чакате толкова. Успех  Hug

# 1 399
  • Мнения: 70
Знам че е рано просто се надявах че нещата стават чо бързо от години мечтая да имаме дете и ето че най накрая когато вече и двамата го искаме все още няма положителен резултат надявам се да стане по скоро благодаря и пожелавам на всички успехи в начинанието за бебенце

# 1 400
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен и аз съм нова в този форум...с мля пркятел пробваме вече от почти три месеца...двата от които бяха неуспешни сега от третия започнах да меря БТ да следя ЦС  овулацията ми наближава и започнахме отново с бебеправенето започнах да пия фолиева киселина и витамин е...всичко това ми се струва много стресиращо...желанието ми да имаме бебе е толкова голямо че имам чувството че почнах да се вманиачавам...дори сни приятеля ми мк се скара че прекалено много се впрягам и само се стресирам да съм спряла да го мисля и то щяло да си стане...и така стискам палци на всички скоро да видите двете чартичкк надявам се и аз този месец нещата да се случат....успех от мен


Общи условия

Активация на акаунт