любовница или приятелка???????

  • 6 495
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 948
Приятелството между мъж и жена  е такова,само защото единият от двамата не иска  да е нещо повече. Винаги, ама винаги има привличане от едната страна. Затова и  като искаш да разкараш някой, му казваш- чувствам те като приятел.

А, много точно казано! Съгласна съм напълно!   bouquet
Подкрепям с две ръце. Peace

# 46
  • Мнения: 1 564
От снощи седя и се чудя, кое е по-кофти newsm78Сега съм убедена, че предпочитам да ходи и да ч.ка някаква, отколкото да си споделя и най-пикантните неща, от семейната ни кухня, пък и не само за семейството.Ч.кането е до време(все някога ще му клюмне), а приятелството си остава до края.
=======================================================================
Напълно съм съгласна.

# 47
  • Мнения: 2 047
   Не виждам нищо опасно в приятелството. В тази тема много се смесват нещата, явно някои никога не сте имали мъже приятели. Не става дума за някакво привличане от едната страна и да се лъжете, че сте "приятели".  Друг е въпросът, че такова истинско приятелство се намира трудно, напр. на мен са ми още от ученическите години.  Никога не е ставало и дума за някакво сексуално привличане, защото всички сме си имали гаджета извън тази компания.

   Явно в тази тема любовница и приятелка носят едно и също значение, и двете се отхвърлят защото любовница значи секс, а думата "приятелка" за повечето явно носи завоалиран сексуален контекст или е някаква досадница, която се меси в личния живот на семейството и се нуждае от разкарване.

# 48
  • Мнения: 1 753
Нямам нищо против човека да разнообрази с някое маце, само да не разбирам  Twisted Evil
Иначе аз НЕ ПОЗВОЛЯВАМ, да не кажа, че забранявам съществуването на "приятелки" - кви приятелки бееее, кви 5 ле`а бееееее.....  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil Няма такъв филм като приятелство м/у мъж и жена - вариатните са 2 - или има секс или няма секс. Друго нещо с друга жена, освен с мен, НЕ СЪЩЕСТВУВА.  Crossing Arms

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Приятелката според мен. Нали уж собствената му жена трябва да му е най-добрата приятелка.

# 50
  • Мнения: 686
И двата варианта са много опасни - за мен границата между двете е много малка!

# 51
  • Мнения: 78
И ДВЕТЕ СА ОПАСНИ И СТРУВА МИ СЕ ПРИЯТЕЛКАТА Е ДОСТА РИСКОВ МОМЕНТ.МЪЖЕТЕ ТРУДНО УСТОЯВАТ ЗАДЪЛГО ЗАД ГРАНИЦАТА МЕЖДУ ПРИЯТЕЛСТВО И .......ОЩЕ НЕЩО.

# 52
  • Мнения: 166
Някой направи ли си труда да отскочи до адреса, даден от "госта"? На мен ми хареса и картинката май точно така изглежда. Никой не отрича истинското приятелство между мъж и жена. НО. Изводът, който се налага е, че приятелката е толкова по-истинска, колкото е по-грозничка. hahaha Никой не искам да обидя, аз също смея да твърдя, че съм имала мъже-приятели, както и в момента имам такъв. Обаче смея и да твърдя, че изглеждам доста прилично, та сега се чудя и мая... Laughing
Сериозно по въпроса - мразя привлекателни жени да се въртят около съпруга ми под каквато и да е форма. Любовницата е опасна, защото мъжете не само мислят, ами и чувстват със знаем кое си... Приятелката е опасна, защото само тя си знае на коя стълбичка е мъжлето ти. А пък когато нещо се случва между мъж и жена, определено за това е виновна жената... Thinking

# 53
  • Мнения: 377
  Не виждам нищо опасно в приятелството. В тази тема много се смесват нещата, явно някои никога не сте имали мъже приятели. Не става дума за някакво привличане от едната страна и да се лъжете, че сте "приятели".  Друг е въпросът, че такова истинско приятелство се намира трудно, напр. на мен са ми още от ученическите години.  Никога не е ставало и дума за някакво сексуално привличане, защото всички сме си имали гаджета извън тази компания.

   Явно в тази тема любовница и приятелка носят едно и също значение, и двете се отхвърлят защото любовница значи секс, а думата "приятелка" за повечето явно носи завоалиран сексуален контекст или е някаква досадница, която се меси в личния живот на семейството и се нуждае от разкарване.

Абсолютно съм съгласна. Повечето ми приятели са мъже и от ученическите и от студентските години и не виждам нищо ненормално. Много неща сме преживели заедно и за това ни е лесно да си споделяме и да си говорим на всякакви теми.
Единственото, което за мен лично е ненормално е да споделяш с приятел/ка неща, които не би могъл да споделиш със собствения си мъж.  Rolling Eyes
А и моите приятели никога не са си позволявали да дават тон на личния ми живот, както и аз на техните.  Peace

# 54
  • Мнения: 422
Ако е само приятелка, невиждам нищо лошо в това. GrinningАз имам 3-ма приятели мъже и никога не сме минавали границата и нямам и такова намерение, нито пък те!Докато любовница... #Cussing out  Twisted Evil

# 55
  • Мнения: 69
Двата вариянта са кофти. Бях много щастлива , че имам мъж приятел и много съм му помагала със съвети. От моя страна нямаше абсолютно никакви чувства , просто не го приемах като мъж , но след време ми призна , че той има чувства и явно е било от самото начало . После ми се случи с още един така . Не съм ги игнорирала , продължаваме да се виждаме , но винаги имам едно на ум и гледам да не ги провокирам с нещо . Стана ми кофти , дадох си сметка , че приятелство м/у мъж и жена е невъзможно , само ако не са съпрузи естествено. А любовницата - без коментар...

# 56
  • Мнения: 4 555
Защо да е лошо, злина и т.н. това, че човекът имал приятелка!?
Едва наскоро се замислих по тези въпроси и ми направи впечатление, че моите приятели са все мъже, а на мъжа ми - все жени. Аз неговите не мога да ги понасям и когато някоя от тях ни покани на гости, го пращам сам.
На него пък моите приятели са му безинтересни и предпочита да не присъства на срещите ми с тях.
Е, имаме и общи приятели, разбира се.
Ама човек има нужда от приятели, аз не разбирам защо това да е злина. Може да е защото съм зодия близнаци, но не мога да издържа да съм в компанията само на един човек непрекъснато. Имам толкова много интереси и хобита и непрекъсната нужда да приказвам с някой, който се интересува от същите неща. Не понасям ограниченията. И гледам да не ги налагам.
И пак мисля, че един мъж ако ще изневерява, и да го вържеш с белезници за парното и качулка на главата, няма да помогне. А от излишна ревност няма нужда.

# 57
  • Мнения: 3 268
Приятелката,защото е потенциална любовница ,а любовницата не винаги е приятелка и не винаги застрашава съпругата пряко.Но една приятелка,дето може да стане любовница си е направо атомна бомба.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 067
Май и двете е лошо...

Макар, че мъжът ми има приятелки, с които преди се виждаше сам, ама напоследък ги опознах и ме кефят и мен...
Преди много е споделял с тях, но откакто сме заедно, аз съм му най-добрата приятелка Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 13:06 от Фъстъчка

# 59
  • Мнения: 3 271
Приятелството между мъж и жена  е такова,само защото единият от двамата не иска  да е нещо повече. Винаги, ама винаги има привличане от едната страна. Затова и  като искаш да разкараш някой, му казваш- чувствам те като приятел.

Никога не съм го разбирала това, а често се коментира тук. Имала съм няколко близки приятели мъже, единият от доста време. Не съм си и помисляла, че е нещо различно от добър приятел, не по-добър от съпруга ми, разбира се, но това го приемам за факт по презумпция, нали затова сме създали семейство. Не знам защо винаги се очаква да има сексуален подтекст в приятелството само защото хората са от различен пол  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт