polzwate li pomosht pri gledaneto na bebeta bliznaci

  • 13 841
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 640
ама с тях става на приципа бод зад игла   Laughing носиш едното 10тина крачки, оставяш го, връщаш се за другото и така, а не двете едновременно. Портбебетата май-по-трудно се оставят на земята newsm78

# 121
  • Мнения: 7 803
аz иzбягва доколкото е въzможно да ги оставям портбебетата на zемята

# 122
Аз си мислех, че ще трябва на земята да оставям порт-бебето, ама сега се сетих че ми подариха едни мушамени подложки с вата вътре, така че май ще слагам подложката, върху нея порт-бебето и така.....Най-интересното е обаче какво ще правя порт-бебето по време на разходка. Моята е на HAUCK, но втора употреба и нямам идея кои порт-бебета стават.....

# 123
ne stava supros za specialno obrazovanie, a za niakakuv elementaren opit pone. Akusherkata mi iznese straхotna 20 min lekcia kak da uvelicha laktaciata naprimer, NO ne moja da mi pokaje nito edin nachin po koito da sloja dve bebeta ednovremenno za kurmene!?! Ili pak na vaprosa kak da se spravia s chervenoto petno na vratleto na ednoto bebe, me popita dali ne sum chuvala istoriata za shturkelite deto noseli bebetata  Shocked
Kum rodilnia dom zabelejka niamam, samo che mi se vidia ubiistvenno da kuurmia tu ednoto bebe,tu drugoto non stop, sled kato ne e tolkova nevuzmojno za se kurmi ednovremenno naprimer  #Crazy

# 124
  • Мнения: 3 336
ne stava supros za specialno obrazovanie, a za niakakuv elementaren opit pone. Akusherkata mi iznese straхotna 20 min lekcia kak da uvelicha laktaciata naprimer, NO ne moja da mi pokaje nito edin nachin po koito da sloja dve bebeta ednovremenno za kurmene!?! Ili pak na vaprosa kak da se spravia s chervenoto petno na vratleto na ednoto bebe, me popita dali ne sum chuvala istoriata za shturkelite deto noseli bebetata  Shocked
Kum rodilnia dom zabelejka niamam, samo che mi se vidia ubiistvenno da kuurmia tu ednoto bebe,tu drugoto non stop, sled kato ne e tolkova nevuzmojno za se kurmi ednovremenno naprimer  #Crazy


И аз като кажа, че ги кърмя едновременно ме гледат като луда #Crazy
Особено доктори newsm78
Моите и двете имат петна на вратлетата и Ели на челцето има индийска точка, доктора каза че било родилно петно и се махало с времето. Кажи на оная кукувица да поздрави щъркелите от мен hahaha

# 125
  • Мнения: 331
да бе
а колко тежи само едната кошница  newsm78
не мерси аz вчера ги носих 1 етаж в кошниците zа кола и капнах  Tired

ами колко тежат? по 4-5 кила е едната и бебето да е 10 - по 15 в една ръка. аз всеки път слизам 1 етаж до асансьора с двете в ръка. като ги качам, го правя една по една, вярно, но на слизане се мобилизирам и ги свалям двете. до деветия месец съм го правила. и всеки път съм се чудила откъде имам сили за това. явно се намират сили за всичко.
това е и една от причините да стоя навън по 5-6 часа, само и само да отложа качването до 6 етаж...
кураж на всички.

Общи условия

Активация на акаунт