Вие бихте ли казали?

  • 1 922
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
не, не бих казала
това е интрига отвсякъде.

така докараха една мама в чужбинския, защото някой си беше позволил
да каже нещо за нея неодобрително там.
жената дойде,подкокоросана явно от услужлива потребителка,
разписа се и не се видя повече, а не трябваше.
защото  останалите я харесват и тн. стана тъпо с 2 думи.

# 16
  • Мнения: 4 733
Ако познавам лично въпросната жена бих и казала, да. Ако я " познавам " само като nick от форума, не мисля че е моя работа и бих премълчала.

# 17
  • Мнения: 2 924
не бих казала. Той кой ли не одумва някой друг , обикновено близък човек, когато си мисли, че ще остане без последствия. Simple SmileЕ, имам начини на клюкарстване и някои те карат да се чувстваш окаляна. Но заплетеш ли се в подобна перипетия - да кажеш на одумваната какво си чула ще си не само окаляна ,но и до гуша в л....а:)) В крайна сметка нямаш и доказателства- не  е написано, а дори и да имаш, защо да разваляш настроение на някой, който ще разбере какво мисли за него друг някой?Simple Smile)
Нали незнанието в случая не би нарушило щастието на нашата съфорумка?

# 18
  • Мнения: 730
Ако познавам лично въпросната жена бих и казала, да. Ако я " познавам " само като nick от форума, не мисля че е моя работа и бих премълчала.

Това е и моя отговор Peace

# 19
  • Мнения: 8 917
Ако познавам лично въпросната жена бих и казала, да. Ако я " познавам " само като nick от форума, не мисля че е моя работа и бих премълчала.

Подкрепям Peace

# 20
  • Мнения: 1 113
Не, не бих казала. Всеки има право да има мнение за останалите, пък било то и негативно.

# 21
  • Мнения: 281
Не, не бих казала. Всеки има право да има мнение за останалите, пък било то и негативно.
Едно е да имаш мнение и да го запазиш за себе си, друго е да оплюваш хората пред трети! Peace         
По темата- ако ми е близка съфорумката задължително бих й казала, ако не- не бих се намесила в ситуацията.
Ти прецени, Рени!   bouquet
:

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, не бих казала. Всеки има право да има мнение за останалите, пък било то и негативно.
Така е. Но да използа епитети като "проста" и "тъпа" защото е избрала изключително кърмене до 6 м. възраст на детето си е нещо повече от негативно мнение... Просто не разбирам такава злоба  Rolling Eyes

Ами не ми е работа да им се бъркам в отношенията, още повече, че не се познавам с тази майка. Би ми било приятно да се запознаем, но май няма да ходи на срещата.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Така е. Но да използа епитети като "проста" и "тъпа" защото е избрала изключително кърмене до 6 м. възраст на детето си е нещо повече от негативно мнение... Просто не разбирам такава злоба  Rolling Eyes

На тая логика аз трябва да съм била супер проста и тъпа, че съм кърмила изключително Калина до 8 м.  doh

Ако я познавам, дори само от форума - бих й казала. Само, ако е тотално непозната, може би бих си премълчала  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз не бих.......но бих посъветвала този, който я плюе да и го каже в очите, а не да я обсъжда по форумите.......

И аз така!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 13 206
Не, не бих казала. Всеки има право да има мнение за останалите, пък било то и негативно.
Така е. Но да използа епитети като "проста" и "тъпа" защото е избрала изключително кърмене до 6 м. възраст на детето си е нещо повече от негативно мнение... Просто не разбирам такава злоба  Rolling Eyes

Ами не ми е работа да им се бъркам в отношенията, още повече, че не се познавам с тази майка. Би ми било приятно да се запознаем, но май няма да ходи на срещата.

Уф, успокоих се, че не съм аз въпросната мама... свитичко ми беше сърцето... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 4 555
Но да използа епитети като "проста" и "тъпа" защото е избрала изключително кърмене до 6 м. възраст на детето си е нещо повече от негативно мнение... Просто не разбирам такава злоба  Rolling Eyes
Ами да, чиста злоба си е. Преди като каза за продължителното кърмене и късно захранване си помислих, че едва ли не кърми детето си до 2 годишна възраст и затова е станала обект на присмех. Но 6м е несериозно, това си е злоба.
Да не говорим, че никой няма право да казва на една майка колко да си кърми детето и как точно да го гледа.

Все пак не мисля, че трябва да се намесваш.

# 27
  • Мнения: 3 405
Не.
Досега винаги, когато съм се намесвала между двама, са обвинявали после мен. Предпочитам да не го правя.
Всъщност, само с много близки мои приятелки не са ставали проблеми. Тогава бих казала.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Особено пък кърмачките са много чувствителни за хората, които не одобряват методите им  Peace
ДА бе... Точно през маргаритката ми е кой какво мисли за методите ми Laughing Ако някой иска да ми зяпа в деколтето какво точно си правя с наличностите, моля да се разбере с мъжа ми преди това Mr. Green
По темата - аз бих си затраяла. Да се оправят...

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, успокоих се, че не съм аз въпросната мама... свитичко ми беше сърцето... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Laughing
Тц, тя въобще не влиза в Клюкарника.
И под секрет- от многодетните мами е.

Общи условия

Активация на акаунт