Пазете децата си в АВТОБУСИТЕ!!!!!!

  • 2 167
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
Апропо-и аз съм падала с дете на ръце, но слизайки от празен рейс, защото се страхувах да не ме затисне пак, та бързах.Би трябвало шофьора да ме е видял в огледалата, но пак подърза да потегли и гумите минаха на сантиметри от краката ми... SadКъсемт, че мина една жена да ми подаде ръка да стана, а детето, понеже го държах пред мен, стъпи на крака, а не го затиснах...

# 16
  • Мнения: 3 098
Когато бях 5 годишна останах сама във влака за Бургас.
Баба ми е от Бургас и по цяло лято изкарвахме там.Този път трябваше да слезем в Айтос май,там Щяхме да погостуваме на нейна братов4едка.На гарата,когато влака спря,баба слезна,свали 4антите,протегна ръце за мен и....вратите се затвориха(автомати4ни бяха),как не й прерязаха ръцете,незнам.Аз останах сама,много се уплаших,влака тръгна и направо изпаднах в истерия.
Хората ско4иха,взеха да ме разпитват,аз им казах вси4ко,което се слу4и,имената на баба ми,адреса й в Бургас.Намери се една добра жена(ей какви времена на доверие са били тогава),която обеЩа да ме заведе у нас при баба.
Слу4ката поне завърши Щастливо,ама машиниста бил изправен на кътни зъби,Щото баба ми звъняла къде ли не,аз от тоя слу4ай нататък от влак ска4ам много бързо,Щото ми остана уплаха.Баба ми,горката,след като се намерихме пък беше ни жива,ни умряла.

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Задължително жалбата заведена със входящ номер при тяхната секретарка,и после се говори,но и ти да имаш номера на жалбата си.Ще си я изкараш в няколко екземпляра жалбата предварително,иди и до редакцията на някой от вестниците,до М-сат...
Моят син и той е фен на градският транспорт,като се приберем във Варна направо ме побърква с това обикаляне с автобусите Sick

# 18
  • Мнения: 1 425
Здравейте отново,тази сутрин на път за работа се отбих във въпросната фирма превозвач и като по чудо в 8,30ч. сутринта там имаше една много мила секретарка,която след като чу разказа ми сигорно 100 пъти ми се извини за нещо ,което тя нямаше нищо общо.Тя лично попълни жалбата,взех си входящия номер ,разписах се и ми каза че в рамките на тази седмица,писменно ще ме оведомят за решението.Та се замислих,може би още същия ден ако шофьора беше проявил интерес  и човещина и беше се извинил сигорно нямаше да се стигне до тук.В крайна сметка всички сме хора,всички грешим,но важното е да можем да признаем грешките си и да поискаме прошка.Е в нашия случай не стана така,и ще видим как ще се развият нещата,но това е че сина ми,ми заяви ,че никога повече няма да се качи на автобус. Sad

# 19
  • Мнения: 1 263
Браво! Много добре си постъпила thumbsup Аз скоро бях набрала на един таксиджия, но така и не отидох до фирмата, а само се обадих по телефона. Сега ме е яд. На нахалника най-вероятно и забележка не са му направили.

# 20
  • Мнения: 2 237
Съжалявам за случилото се ,приеми една прегръдка от мен,макар и виртуалана ! Hug Ти си много права.Всеки греши.Ако въпросния господин поне се беше уплашил,стреснал и извинил нямаше да се чувстваш така.Щеше да знаеш че не е искал и съжалява,а той.....Нямам думи.Дано молбата ти не е поредния глас в пустиня..... Praynig

# 21
  • Мнения: 1 734
Изчетох темата до край и ми настръхнаха косите. Нямам думи от безочливо и НЕчовешко отношение!!!! Зверове сме и туй то!
От редките ми пъти, когато съм се качвала на автобус с детето съм гледала да се качвам и слизам само от първата врата Naughty до шофьора, да не стават гафове а и да ме вижда, че съм с дете и да е по-внимателен.


Та така, мацки, аз вече не ставам. Ни на дъртак, ни на бременна, ни на майка с дете. Каквото повикало - такова се обадило.
Когато бях беменна, ставаха да ми правят място само жени. Един мъж не се усети да се вдигне от седалката! Аз ставам САМО на бременни и на майки с деца  Crossing Arms

# 22
  • София
  • Мнения: 2 356

Когато бях беменна, ставаха да ми правят място само жени. Един мъж не се усети да се вдигне от седалката! Аз ставам САМО на бременни и на майки с деца  Crossing Arms

Точно така беше и при мен.

# 23
  • Мнения: 1 455

Когато бях беменна, ставаха да ми правят място само жени. Един мъж не се усети да се вдигне от седалката! Аз ставам САМО на бременни и на майки с деца  Crossing Arms

Точно така беше и при мен.
  При мен е обратното.Почти винаги мъже са ми отстъпвали място.А всичко е въпрос на възпитание и от нас зависи утре децата ни да правят място и не само в автобуса.Все пак и ние ще бъдеме някой ден на мястото на тези баби и дядовци.

# 24
  • Мнения: 2 085
Когато бях беменна, ставаха да ми правят място само жени. Един мъж не се усети да се вдигне от седалката! Аз ставам САМО на бременни и на майки с деца  Crossing Arms
На мен ми се случваше точно обратното-мъжете ставаха, а жените се правеха, че не ме виждат #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт