Отчет на набор 2003 - 3

  • 14 280
  • 330
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 421
 Нашият беше болен предната седмица, с температура, боли го ушенце. Като замрънка да спи при баща си - баща му веднага съгласен, нали детето е болно. Снощи пак се гласи нашият да ляга при баща си, а той го пита - Какво правиш? Нали тук ще спи мама, ти ще си спиш в твоето легло! А малкият ляга и казва - Виж ме болен съм, кашлям и се надува да имитира кашлица. Голям хитрец Grinning
 Утре в детската ще имат открит урок по музикална активност - баща му падна да се смее като му казах - той нашият е много далече от музикалната активност(а и беше болен цяла седмица), ама хайде там с децата.

# 76
Здравейте и от нас   Hug
Да си призная повече чета и по -малко пиша , но при наборите няма как да не се включа
 Grinning
Аз съм Цвети , а моят малък овен се казва Калоян и вече втора седмица ходим на детска  bowuu
Ако има НАБОРИ в 49 ОДЗ -пишете МАМИ! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 14 133
Здравей Цвети!!!

# 78
  • Мнения: 2 125
Момичета, вече не знам какво да правя ooooh! Sad
Тази година направо се скъсахме от разтройства, кашлици и зачервено гърло....Вчера го пуснах моя хубосник на градина (след едноседмичен болничен в къщи с баба си) и вечерта звъннали на баща му, че е с висока температура. Веднага са изтичали при личната лекарка, която установила, че има леко зачервено гърло и нищо друго + Т. разбира се...
Вече не знам....от 11 септември до сега вече 4-5 път боледува. Такова нещо не съм си и представяла. В яслата нито веднъж не е отсъствал, май ги гледаха и по-добре...поне след сън ги преобличаха, за да не настиват, а сега го намирам мокър, раздърпан...
Уф, извинете ме, че се оплаквам, ама вече ми писна да е болен, а аз да не съм спокойна в работата (че не мога да го гледам..) и само лекарства да копуваме.

Ако някой е използвал някакъв лек за зачервено гърло, моля да сподели. Praynig

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 11:04 от stellina

# 79
  • Мнения: 14 133
Дано скоро да приключите с честите боледувания!!!

# 80
  • столицата
  • Мнения: 3 806
привет и от нас. Да запишем още едно декемврийче. Май засега нашият месец е на второ място LaughingИма ли други "изтърсачета", родени на Стефановден?

# 81
  • Мнения: 953
Къде сте момичета темичката на наборчетата отишла на 3 стр.
Да ви се оплача малката плаче сутрин като я събуждам за градината, че не иска да ходи, а като я заведа там влиза с нетърпение. Вечер казва че и харесва и утре ще ходи, но сутрин пак одисеята.

# 82
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Моя Крис днес си изял макарониъе и супата на обед. Вчера пък мляко то с ориз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Изглеждам толкова доволна, защото някои от вас знаят, че детето ми от година и половина не е близнало течна храна, а яде само филии.
Да живее детската градина и да са ни живи и здрави госпожите  Heart Eyes и децата, де.

# 83
  • Мнения: 3 042
Логопедка, какво съвпадение - днес и Съни го похвалиха в градината, че "почнал да се храни много хубаво" и при тях за следобедна закуска макарони. Първи ги изял от цялата група, направо да не повярваш Laughing
Сега остава да се отпусне да спи следобед в градината и пей сърце ще съм.  Laughing

# 84
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Павлина, може да е от звездите  Crazy Crazy. Ама толкова се зардвах, че чак днес забравих да му занеса млякото, което му дават на обед, за да не гладува. Embarassed

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Отдавна не съм писала в темата.

Вики вчера имаше РД - най-после вече сме на 3 годинки!  Laughing

От 2 дни е на градина (досега беше на ясла), слава богу не плаче, дори е прекалено въодушевена... newsm78

Вчера черпила децата със сладки, от градината й подарили книжка, подписана от учителките от името на децата уж.  Simple Smile

 Знае всички букви... не ги бърка изобщо. Казва "М" - буквичката на мама, "Т" - буквичката на тати, "В" - буквичката на Вики и т.н. А в градината скоро още нямало да ги учат на букви.

Не че аз бързам да се научи да чете  Wink, но така бързо и лесно ги научи буквите....  Rolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 15 249
Не съм писала в темата скоро, защото мога само да хленча....
Да им се не знае и на градините, и чудото. Иво тръгна на градина на 02.10. Дотук е ходил общо 8 дни. 5 дни градина-10 дни лекуване в къщи-3 дни градина-вече 6 дни в къщи и като добавим петъка, съботата и неделята-ще стане 9 дни лекуване. Слава Богу, стиснах зъби и не дадох антибиотика, дето ми го предписа педиатърката. Ще го оправя и без него, ще оздравее. И ще отиде пак при децата със сополите, дето ще му кашлят наоколо и пак ще се върнем в изходна позиция.
Знам какво ще ми кажете, знам, че са изписани три милиарда мнения по въпроса за градинските сополи, знам..... Но не си го представям точно така това ходене на градина.

А аз уж работа започнах... Ква работа, бе, братче.... И не стига, че детето ми е болно, ами се и изнервям, защото съм поела ангажименти, които забивам в 10-та глуха... Клиентите ми кимат с разбиране, обаче нито съм единствената с моя занаят в София, нито са венчани за мен.... Докога ли ще имат търпение?
Но, дет се вика-да са ни живи и здрави децата-другото ще се нареди.  ooooh!

# 87
  • Мнения: 3 042
Отивам да го взема моят синковец от градината и го заварвам с обърнати панталони задното отпред, предното отзад, с тениска(къси ръкави) и яке закопчано, пасе трева, защото бил магаре и ушите ми и качулката на якето пълни с пясък. Обаче той щастлив и тича с децата. Crazy hahaha

# 88
  • Мнения: 3 506
..... Но не си го представям точно така това ходене на градина.....

Не мога да говоря от собствен опит, но казват, че първите 2-3 месеца били най-зле нещата, после почвали да се разреждат боледуванията. Пък дали е така  newsm78

# 89
  • Мнения: 811
Седим с малкия в кухнята,аз вечерям,той ака(идилия  Mr. Green),гледаме новините...Чува думичката "ключов " и ме пита какво означава,"важен"-отговарям аз.И следващата му реплика ме шашна: "Значи аз съм клучов за теб и тата" Grinning

А на болестите засега не се дава,обаче застудява от недела... ooooh!

пасе трева, защото бил магаре

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт