"Пълна промяна" в България!Бихте ли участвали?

  • 8 796
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
Не.

Не мога да се стърпя  Confused Това реалити шоу в щатите ми "полази" по нервите. В повечето случаи избираха някакви супер неподдържани жени. Без зъби, с развалени такива, неподстригвани от години, безобразно дебели...Сякаш някой друг им го е направил, а не те самите.
За мен хвърлянето на пари в тази насока (защото пластичната хирургия е супер скъпо удоволствие) си струва само за хора, които са родени с някакви лицеви или физически аномалии. Това е начин да им се възвърне самочувствието.
Всичко останало е суета. Ножа в повечето случаи има краткотраен ефект. Това са хора, които ще продължат със стария си начин на живот и парите са хвърлени на вятъра.

# 31
  • Мнения: 4 978
Силикон на гръдта, скъсен нос,  различна брада, лифтинг, че съм дърта вече - може. А, може нови зъби, че тия овехтели, износени са... Тряба ми изправят и краката, нали са майстори... А, искам и нова коса, да присадят тъй повече и по-твърда да е.. Лазери, космоси, работа бол!

КрасТавице, ако не те бях виждала, щях да повярвам на аватара ти.
Ай стига глупости, моля! Много си си хубава даже!

По темата, аз не бих участвала, защото нямам какво толкова да работя върху себе си. Не, че съм лична Убавица, но не съм и Квазимодо. Но по-важното е, че не съм сигурна в продължителността на ефекта във времето. Как изглеждат тези хора след година? А след 5? Защо не правят такива предавания?

# 32
  • Мнения: 6 904
Може би, но всъщност не изглеждам чак толкова зле. Иначе бих искала:
 - да отслабна и да ми се махне целулитът
 - зъбите ми да се избелят
 - операция на носа (имам гърбица)
 - една кожа от клепачите ми да се махне
 - силикон сигурно също не бих отказала
 - ако може и космите да намалеят малко

# 33
  • Smallville
  • Мнения: 994
Искам бели зъби и липосукция на брич.Скромно Embarassed

# 34
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Не   Naughty  въпреки че си имам  кусури за оправяне по телцето Mr. Green

# 35
  • Мнения: 4 358
Бих участвала в Частична промяна  Mr. Green

# 36
# 37
  • Мнения: 437
ами.. не съм сигурна дали в БГ има достатъчно добри специалисти.. а и не знам дали ми стиска.. въпреки, че съм си правила лазерен пилинг на лицето (от белези от акне) ... беше кошмарно възстановяването, не знам дали бих се подложила пак, че и на по-голям стрес..
но иначе ми се иска някак чудодейно да изчезнат:
1. остатъка от белези по лицето
2. малко силиконче няма да ми се отрази зле
3. избелване на зъбките
4. лазерно премахване на късогледство
5. (оционално) коригиране на лека гърбица на носа..

и ш'съм просто за корица на списание... хе-хе....

# 38
  • Мнения: 3 214
Че аз съм си перфектна, какво да си променям  Mr. Green Това в кръга на шегата, но не бих участвала. Иначе ме блазни само избелването на зъбите.

# 39
  • Мнения: 3 050
Не. Въпреки че си имам като всеки жив човек кусурите-мисля че и сама ще се справя с тях Heart Eyes-не съм като онези грозотии и дебелани които отиват там(имам предвид американките), а и нямам доверие за такива неща ако ще и да е пластичен хирург с 100-годишна практика и много известен.
Като го дават това предаване направо го изключвам ТВ защото ме дразни как може човек понякога така да се похабавя и да не се поддържа(имам предвид отново американките), ...а и дават такива гадни неща-като зъби мъби #Crazy

Последна редакция: пн, 16 окт 2006, 10:02 от iguanka

# 40
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Искам лазерна операция на очите за 3 мин., както е в "Пълна промяна" и да не нося вече очила, но не с наши специалисти!!! Останалото е в кръга на всеки човек да се поддържа, ако иска!!! newsm78

# 41
# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Абе, позагледах го и аз веднъж това предаване и аз си поплаках, като оправиха едно момиченце.
Не бих участвала, харесвам си всичко - и тЕлото, и хубав бюст имам, зъбите ми са бели (ся ще ги видим колко ще са здрави, след като измътя и номер две  Mr. Green), носът не си го пипам, устни имам, всичко си имам.
Тъй като се гледам, няма да е лошо някой да ме натисне и направи човешка прическа и маникюр, ама айде, и без това ще преживея някак.  Laughing

# 43
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, бих участвала, въпреки че съм много харесвана жена. Има неща, които с малка корекция ще ме направят бомбастична!

# 44
  • Мнения: 3 576
Разбира се, че бих участвала.

Бих си направила:
- силикон в циците
- увеличаване на устни
- липосукция
И естествено да ми направят готина фитнес програма.  Mr. Green

Но т.к не съм от крайно нуждаещите се, съмнявам се да ме изберат.

Общи условия

Активация на акаунт