ЧУВАЛИ ЛИ СТЕ ЗА ..... подаръчен комплект от Pampers?

  • 2 563
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
И аз получих миналата година в Шейново, а малко  по-късно и по пощата. Simple Smile

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И в Пловдив дават цяла торбичка с рекламни брошури и такива които ти дават съвети за кърмене и отглеждане на дете , тестери на различни бебешки продукти, памперс 1 бр. подплънки на Чико, бебешка козметика ,списание ЕЛ стар брой (естествено), бебешки дневник, имунизационен календар , каталози .

# 17
  • София
  • Мнения: 562
Раждах в Тина Киркова. Още там ми дадоха подарък от Памперс и Хип. След 3 месеца получих от Нестле, след 6 месеца пак от Памперс...  Wink

# 18
  • Мнения: 409
И в Стара Загора дават на Памперс, Нивеа и Чико. Peace

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не само, че никой нищо не ми е подарявал, ами и болничния фотограф, който взе 30 лв. за да снимал и той на изписването не изпрати снимкте.

За Тина Киркова иде реч!

# 20
  • Мнения: 2 019
Аз като раждах получих подарък от Памперс брошури и един памперс. По-късно, мисля, че детето беше на около 3 месеца отново получих подарък от Памперс - пак същите неща.
аз получих и влажни кърпички

# 21
  • Мнения: 385
Аз раждах в Майчин дом, София! Дадоха ми пълно пликче с реклами, тестери и книжки на различни продукти! Беше много мило и полезно!

Освен това от гинеколога ми съм получила голямото шише на Avent с биберон 1 размер, 2 подплънки за гърдите, залъгалка 0+, лепенки за кола, много тестери на козметика за малчо и много полезна литература /брошури, книжки и т.н./

# 22
  • Мнения: 942
И на мен дадоха Памперс,Нивеа- цяла торбичка с рекламни брошури и книжки със съвети за кърменето и отглеждането на детето , тестери на различни бебешки продукти, памперс 1 бр. подплънки на Чико, бебешка козметика и списание - Женски журнал.

# 23
  • Мнения: 329
Аз раждах в майчин дом и подаряваха торбички с рекламни материали : на Хип, стикер за кола, на Панадол - мини дневниче, имунизационен календар, на Чико и Памперс......, книжка за кърменето.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 659
Да, и аз получих от Памперс - един Памперс, мокри кърпички и книжки. Когато Рая стана на 3 месеца ми пратиха по пощата още една книжка и на 6 месеца следващата.

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз получих такова комплектче в родилния дом /както и всички останали майки, де/ - памперс, книжка за кърменето и захранването, стикер за кола и май че имаше няколко брошурки, но не си спомням за какво бяха. Но аз съм раждала в АГ Стара Загора, а ти май че питаш за София.... newsm78

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Раждах в Шейново и ми дадоха 2 пликчета с подаръци от Памперс и Нивеа, но въобще не помня какво имаше вътре. Помня че ми подариха и 2 бр. на списание "Мама".

# 27
  • Мнения: 2 015
Аз раждах в гр.Плевен и получих комплекта за който говориш с дневник, книжка с имунизациите, за отглеждането на бебо, козметика, памперс и др.

# 28
  • Мнения: 1 101
Аз раждах във Враца и дадоха на всички родилки подаръци от Памперс - памперс, мокри кърпички, книга за кърменето, разни брошури,  омекотител и още нещо май имаше, но не помня какво. Докато Дени навърши годинка още 2 пъти ни изпращаха подаръци и памперси по пощата.

# 29
  • Мнения: 2 950
Аз раждах в Св. София и там ни подаряваха по една торбичка, в която имаше 1 памперс, книжка за развитието на детето, рекламни материали, 1 пакетче тестер на Ленор, 1 пакетче тестер на Ариел. От болницата ни подаряваха списания Мама и Бебешори. След 6 месеца получих в къщи още един памперс и книжка - съответно за по-големи бебета. Доколкото знам, най-много подаръци правят в Шейново.

Общи условия

Активация на акаунт