Плюс и минус, А, Б, В учи нашето дете!

  • 7 135
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
Ами като вампирче е  Mr. Green -липсва 2-ри (на негово място е пораснал кучешкия) горен и 4-ти горен,добре поне че са от различни страни. Ще се наложи да слагаме скоби, че да ги съберем. Такава била вече тенденцията- да сме с по-малко зъби.

# 61
  • Мнения: 888
Къде изчезна Ренка-mrenka, момичета?
Да не е запрашила с камиона към горите телилейски?
Ееее,Вили..седя си тук и се хиля кат откачена.Днес съм тук...ден с по-малко ангажименти  Wink
Пък относно училището днес трябва да взимат буква "У" и цифра 6,ама по-късно ще видим...
А,щях да забравя..в 17.30 днес съм на родителска среща  bowuuАма се чудя дали наистина ще е родителска среща,или пак им трябват пари.Довечера ще видим.
Радвам се,че ви има момичета   bouquet

# 62
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А ние се очертаваме като хулигана на класа. И направо ме е срам да говоря

# 63
  • Мнения: 1 937
Добро утро!

Рени, радвам се че си наоколо.  Grinning

Относно вчерашната похвала за моята щерка, неопитна, Мими явно е преувеличила.
В тетрадката по писане всичко е ок, но по математика се мъдри една червена забележка - "Пиши чисто и красиво".  Confused

От вторник другата седмица ще имаме нова програма, която ще раздадат днес. Нямам идея от какво е продиктувано подобно решение.

dorothy, може би имаш просто едно много живо и енергично дете.
Впрегни енергията в някакъв спорт. Няма начин това да не свърши работа.

# 64
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

 .

dorothy, може би имаш просто едно много живо и енергично дете.
Впрегни енергията в някакъв спорт. Няма начин това да не свърши работа.

а ако гледа някой отстрани, би казал най-невъзпитан. Госпожата като му направела забележка, защото не слушал, казвал  "OH Shut up" /млъкни на английски/




# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Добро утро!!!

Ние също нямаме още пуснато парно в училище. Миналата година по тази причина купихме една духалка, за да е малко по-добре в стаята докато го пуснат. Но Жоро снощи ми обяснява как му е студено и, че всички деца стоят с якетата в клас. Казах му днес да си сложи един елек, за да може да си съблича все пак якето и да му е удобно да пише.

Днес ще имат тест по Човекът и природата и да видим какво ще измъгери (този израз сигурно ще ме вкара в една друга тема  newsm78)?

# 66
  • Мнения: 888
Момичета в момента съм леко казано бясна...
Моята Вили вече сама се прибира от училище.Само когато имам работа някъде минавам през училището да я взема.Днес часовете свършват в 11.35 и аз я чакам да се прибере.По принцип до 10-15 мин. се прибира.И така седя си аз,чакам си,чакам си-няма я.А днес последен час е рисуване и отпуснах мислено още 10мин.Към 12 вече се притесних и помислих,че се е спряла някъде пред блока с някое дете.Да,ама не!Обух се аз,облякох се и тръгнах полека-лека към училището-барем я срещна някъде по пътя.Няма я...а вече е към 12.10.Наближавам училището-брее..жива душа няма.Усещам паника вече..И на входа вече на самото училище виждам моята хубостница с учителката по рисуване стоят на входа и се оглеждат..И така мили мами,оказа се,че моята хубостница казала на госпожата,че мама я взима!!!  ShockedИ жената какво да прави-седи и чака мама дойде да си вземе детито.Значи са ме чакали над половин час.Направо умрях.Почувствах се все едно съм безотговорна и лоша майка.Та прибрахме се в къщи и аз се нахвърлих отгоре и с крясъци и я питам-що така бе ,мамо...??...отговорът-Ми исках ти да ме вземеш  Shocked
Та сега е наказана,реве отатъка а аз съм си все още бясна и не ми минава..едно че се паникьосах,че закъснява,друго,че жената е седяла сума ти и време да ме чакат.А и тя беше не по-малко панирана от мен....
Уфф,извинявайте за дългото,ама...

# 67
  • Мнения: 2 768
Ренка, много неприятна ситуация наистина! На мен пък вчера ми се случи обратното, обаждам й се да й кажа да се приготвя, че идвам да я взема от занималнята, слизам пред блока и я виждам до колата. Честно, много ме уплаши! Хем преди това се бяхме разбрали, че аз идвам, ама решила тя да тръгне сама! Имаше доста голяма вероятност да се разминем и тогава щях да се побъркам от притеснение.
Заради случаи като тези съм убедена, че децата имат нужда от мобилен телефон, ето днес го е забравила и ми е малко неспокойно като знам, че не мога да я намеря... Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 19 окт 2006, 13:10 от eta

# 68
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
отговорът-Ми исках ти да ме вземеш  Shocked
 

Ами детето искало мама да го вземе, ами още са малки и не могат да разберат, че мама няма как да знае това, не и се карай много, защото ще помисли, че мама не я обича. Само може пак да обясните на учителката и да се извините.

# 69
  • ново
  • Мнения: 5 962
Аз пък да ви се похваля Grinning. Стели днес се прибра сама от училище до вкъщи - без да я посрещам. Почти през цялото време си говорехме по телефона, казваше ми къде се намира, а аз все повтарях да се оглежда като пресича.
Тя съответно е много щастлива, че се е прибрала сама Laughing. Веднага попита може ли утре пак?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 709
mrenka, права е dorothy!!!
Не се карай на Вили. Те наистина са още малки и не могат да преценят правилно нещата. Пък и от къде да знае, че мама не й чете мислите (това е шегичка, разбира се). Ти сама казваш, че и тя е била панирана от ситуацията. Разбери защо е искала ти да я вземеш и всъщност може би е разбрало грешно детето, че днес имаш някаква работа и ще минеш през училище. Не я оставяй да плачи в другата стая, вдигни си височайшото четирибуквие от форума (това не е нападка) и прегърни голямата си малка дъщеричка.

# 71
  • Мнения: 1 030
Добър вечер,момичета!РЕНИ,напомня ми на моят случай,Йоанка,от първата седмица изяви желание да се прибира сама от училище.Аз бях споделила моята история в началото на учебната година,как се бяхме разбрали да се прибере сама от училище и аз не издържах и отидох да я прибирам.Тя така се разсърди,че от другият ден вече се прибира сама. Joy JoyДори сега аз съм на работа до 18часа,тя в 15-30 се прибира сама и си е в нас докато се прибера.Трябва да бъдем по внимателни към тях защото много ни се сърдят и понякога ни правят напук.За сега нямаме проблеми но разчитам на телефона иначе нямаше да съм спокойна.Постоянно и звънкам и си разправяме как ни е минал денят и на двете с две думи сме най добрите приятелки.  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 164
Мренка, много неприятно наистина Sad но не наказвай много детенцето, явно нещо не е разбрало Hug

Птица, браво на Йоанка-вече е порастнала Party

Момичета иде ред на нова тема, какво ще кажете за  "Свърши вече 1-2-3, нови букви и числа реди" Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 223
Браво Бимба хубаво заглавие!Браво на Йоанка,Рени не и се карай,просто е искала мама да я прибере!Аз лично немога още да го оставя да се прибира сам,притеснявам се,как ще песече най -вече!Но пък може и да опитаме! Wink

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 21:14 от irka7

# 74
  • Мнения: 826
Момичета, ох, каква тежест ми падна от душата! Нашият образ от две години е влюбен до безобразие в едно момиченце, което беше в неговата група. То не бяха сънища и фантазии, то не беше чудо  Crazy
В градинския период: Той и казал, че я обича, тя отишла и казала на приятелката си... Той иска да говорят и да се забавляват, тя- "хи- хи- хи"- и пак при приятелката си /чак започнахме да ревнуваме от въпросната приятелка/. Сега в класа са отново заедно /за негово огромно съжаление и приятелката също  Crossing Arms/
Та какъв е поводът да се похваля! Най- сетне забелязахме, че на света има и други момичета, дори ми каза имената на две от техния клас, които харесвал. "Е, не чак толкова колкото Симонка, но... Blush" Има надежда, има-а-а... Че и аз се бях отчаяла до къде ще я докараме с тази любов несподелена...
Как са вашите млади любовчии? Споделят ли такива тръпки с вас?

Общи условия

Активация на акаунт