Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора

В детски очи и мъжко сърце!

Не ми се смейте, ама вкъщи, като свърши хартията, никой не слага новото руло в поставката, а така си остава върху плота на мивката, освен ако аз не го сменя newsm78
Последният път си направих експеримент и не го смених и аз....ами, свърши хартията, извади се ново руло и така си остана и новото до старото на плота.... Embarassed
 Crossing Arms Току що го смених, де, сложих го в поставката, ама да питам - Как е у вас? Crossing Arms Thinking
Цитирай

Всичко аз  ooooh!
Цитирай

Обикновено поддръжката в банята и тоалетната се върши от мен Laughing,разбира се ако не става дума за ремонти. Mr. Green
Цитирай

София

Предимно аз го правя с малки изключения,много малки... Crazy
Цитирай

Душата ми е там, сърцето ми тук!

И двамата, освен ако някой не забрави  Very Happy
Цитирай

Някъде там...

Съпругът ми дори не се досеща за мистериозния начин, по който рулото с тоалетната хартия се материализира на поставката си. Явно смята, че то никога не свършва.
Цитирай

Старата столица

АЗ!
Цитирай

Sofia

Предимно аз, с много редки изключения
Цитирай

Sofia

и аз Very Happy
Цитирай

София

И двамата, освен ако някой не забрави  Very Happy
И ние така. Ама се е случвало и двамата да забравим по едно и също време  Shocked
Цитирай

Бургас

АЗ. Много по-лесно и бързо ще стане ако аз го направя, отколкото да обяснявам, къде точно в къщи стоят тоалетните принадлежности  umnikuu
Цитирай

Велико Търново

Мъжо Peace!Аз,не ползвам тоал.хартия,мия се.
Цитирай

близо до Витоша

Crossing Arms и аз
Цитирай

София

При нас - на мама отмяната, т.е. синът ми. Доставя му удоволствие да върши подобни 'помагачески' дейности  Very Happy Само дебне кога ще свърши тоалетната хартия или сапуна. Последния държи само той да го вади от опаковката Smile
Цитирай

Съпругът ми дори не се досеща за мистериозния начин, по който рулото с тоалетната хартия се материализира на поставката си. Явно смята, че то никога не свършва.

35
И моят така.
Изобщо, хартията за него е константна величина, а и редовно остава много учуден защо кърпата за ръце е друг цвят (т.е. защо днес е различна от вчерашната).
Мъжете май са над тези неща Whistling.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 103 отговора