Отговори
# 180
  • Мнения: 762
Жалко,че толкова късно виждам тази кампания.
Поздравления-това е едно от най-добрите архитектурни бюра в София.

# 181
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Жалко,че толкова късно виждам тази кампания.
Поздравления-това е едно от най-добрите архитектурни бюра в София.
Никога не  е късно , ако има желание да се включиш   bouquet
Сградата е готова отвън и почти и отвътре, но все още се търсят всякакви доброжелатели. Освен това Защитеното жилище тепърва ще бъде открито и проекта е разработен за още 10 години. Тепърва ще имаме нужда от помоща на хората.  Peace

# 182
  • Мнения: 762
Не мога да прочета сега всичко и не ми стана ясно-само нови неща ли приемате?Защото имам доста кухненски прибори,които не са лоши,но ми подариха много нови.
Мислим това лято да направим къщичка от дърво на дъщеря ми.Можем да направим и за вас,както и да изработя детски мебели.
Иначе аз съм студентка по архитектура (завършила,но ми предстои дипломиране).Ако мога да ви бъда полезна по някакъв начин.

Последна редакция: сб, 05 юли 2008, 09:51 от dimitriana

# 183
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Не мога да прочета сега всичко и не ми стана ясно-само нови неща ли приемате?Защото имам доста кухненски прибори,които не са лоши,но ми подариха много нови.
Мислим това лято да направим къщичка от дърво на дъщеря ми.Можем да направим и за вас,както и да изработя детски мебели.
Иначе аз съм студентка по архитектура (завършила,но ми предстои дипломиране).Ако мога да ви бъда полезна по някакъв начин.

Надявам се скоро колегите ти от АДА скоро да видят поста ти Hugи да те упъят какво и как Simple Smile
благодарим  bouquet

# 184
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Не мога да прочета сега всичко и не ми стана ясно-само нови неща ли приемате?Защото имам доста кухненски прибори,които не са лоши,но ми подариха много нови.
Мислим това лято да направим къщичка от дърво на дъщеря ми.Можем да направим и за вас,както и да изработя детски мебели.
Иначе аз съм студентка по архитектура (завършила,но ми предстои дипломиране).Ако мога да ви бъда полезна по някакъв начин.

dimitriana  Hug, много се радвам, че си прочела за нас и за това, което се опитваме вече от близо две години да направим.

Идеята ти с детските мебели много ми допадна. В договора ни с общината е залегнало изискването да осигурим детска площадка в единия край на имота, която да се ползва и от децата на селото. Така че в момента търсим средства и идеи за нея. Очакваме да се включат и студенти от Художествената академия.

Ако имаш конкретни намерения, можеш да ми пишеш на лични или тук, както ти е удобно.

А за приборите, мисля, че няма нищо лошо да посъберем това-онова. Даже в един момент може да обявим акция за нещата от първа необходимост - прибори, посуда, домакински текстил, килими, всякакви неща, с които да превърнем сградата в ДОМ.

# 185
  • Мнения: 144
Как върви камапанията?

# 186
  • sofia
  • Мнения: 7 477
малко инфо до къде сме Peace

сградата ще е готова до края на септември,напълно.От 01.10 запо4ва функционирането й.Ще обявим и официалното откриване как то и др.подробности.

Ще имаме нужда в момента и идния месец от:
1.човек да разкрои и ушие 4аршафи-10 комлпекта
2.Трябва ни всякакво ново дребно кухненско обзавеждане
3.Веднага ни трябва свестен пло4каджия Praynig
4.Малка бригада края на септември за основно по4истване на цялата сграда.

май пропускам доста,но ве4е съм тотално блокирала Twisted Evil

# 187
  • Мнения: 901
Току що гледах за жилището по телевизията.
Пуснах в Гугъл и защо ли не се изненадах, че ме прати във форумите...
Заинтригува ме казаното, че младежите ще избират курсове по езици или други, които да посещават.
Не ми стана ясно как се предвижда да се финансират тези дейности.

# 188
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Току що гледах за жилището по телевизията.
Пуснах в Гугъл и защо ли не се изненадах, че ме прати във форумите...
Заинтригува ме казаното, че младежите ще избират курсове по езици или други, които да посещават.
Не ми стана ясно как се предвижда да се финансират тези дейности.


дейностите като услуги,заплати и издръжката(на сградата) ще се финансират от фондове на държавата,НПОта и др.фондове в и извън БГ(молим се и ще сме доволни на всяко такова).В момента се о4акват на няколко места последните фази на програмите за финансиране.И естествено надеждите услугата и цялата дейност да полу4ат финансиране. Praynig

Но искам да кажа,4е по4ти вси4ки фирми,предложили работа и обу4ение на децата ще го правят безвъзмездно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Това важи и за обзавеждането  bouquet,оборудването и 4аст от самата издръжка по сградата Peace

плюс факта,4е община Божурище също ще подпомага социалните дейности и вси4ко ,свързано с децата както в жилището така и не само.МИсълта ми е  Wink гласуван е по-голям бюджет за социални дейности за областта,вкл.социалните услуги в общината Peace

# 189
  • Мнения: 984
Момичета, желая ви успех!
Нашето жилище е в момент на затруднение.
Ако някоя от вас реши да помогне, моля погледнете линка в подписа ми.
 Hug

# 190
  • Мнения: 762
Аз вече събрах кухненски прибори и сервизи като за цял ресторант.Нужни ли са ви още или да търся на кого да ги подаря?
Почти всички са нови,а тези които не са са доста запазени.

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Нужни са, разбира се!
В събота ще бъдем мощна група, ако искаш ,ела направо там, ако не можеш, кажи как да ги вземем.

# 192
  • Мнения: 762
Може ли адреса?
Не знам дали ще успея да взема колата за събота,но ще направя всичко възможно.

# 193
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
Адресът е с. Гурмазово, мястото на бившето училище.
От центъра на Божурище се тръгва наляво покрай водната кула посока юг, пътят влиза в селото и прави завой надясно, подминаваш една спирка отляво и след нея завиваш пак наляво на втората пресечка.

# 194
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Мира,и Ева сигурно тези дни ще докара събраното през последните седмици от нея Peace
остават малко неща Twisted Evil

утре ще цъфна с препарати ,маса,столове Mr. Green
в събота в колко 4аса?

офф роуд 4акат повиквателна,от фонд.За нашите деца Сашо също иска да помогне..... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт