Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 582
Не, поканите няма да са платени.
Идеята е да се предлагат ваучери, които да се закупуват на място или да се заявява воля за дарение от друг характер или по-голяма стойност в последствие.

Миналата година доста хора се бяха подготвили и дариха пари на място, но други просто заявиха и след това внесоха някакви суми.

# 61
  • Мнения: 1 209
пиши ми моля те на ли4ни някакви суми, да знам ако ме питат- поне минимална и максимална

# 62
  • Мнения: 395
ако това мже да помогне
http://finansirane.eu/?p=36

# 63
Uvajaemi mami,
Mislya che tazi informaicia mozhe da e polezna. Ot 15 noemvri se otkriva bulgariski fond kam USAID i Marshal fund. Shte se otpuskat pomoshti po tri-chetiri napravlenia, edno ot koito e "hora v neravnostoino polozhenie". Finansiraneto na fonda e tri miliona dolara za tri godini, koeto ne e mnogo, no koi znae. Sigurno si struva da se kandidatstvuva i moje i da ni izleze kasmeta. Proekta e zabelejitelen i moje da napravi vpechatlenie na nyakoi burokrat nyakade v ofisite na USAID.

Tuk sa formite za popalvane:
http://www.gmfus.org/template/page.cfm?page_id=351

Tuk ima ob6ta informacia za fonda i za progarmata za hora v neravnostoino polojenie:
http://www.gmfus.org/bulgariafund/
http://www.gmfus.org/template/page.cfm?page_id=350

Nadyavam se da ima polza.

# 64
  • Мнения: 1 209
привет имам нужда от справка по организацията. моля , организаторите да попитат в интерпред дали ще е възможно да осигурят плата за кетъринга. в4ера обиколих магазините , но металните и стъклените са безумно скъпи, ако купя 15 от тях, ще ги сервирам празни  Wink а бихме развалили ефекта ако са "еФтинджос", нали. 
моля за отговор, за да знам какво да правя. ако нямат възможност да осигурят, ще се оправим някак . аз успях да купя само 6 метални засега. 

ре: нямам особено време в момента да погледна USAID, но аз съм бюрократ и проектът ми направи впе4атление Simple Smile ако мога да помогна с нещо по оформянето и подаването  му, казвайте.

ПС: В АСП те4е процедура (надявам се да не е приключила ве4е )по набор на проектни предложения по Структурните и Кохезионния фонд на ЕС. 

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 21:24 от harmony_broken

# 65
  • Мнения: 1 209
привет , засега има разрешен отпуск на 05.12 , за да поготвя нещата както трябва.

моля, някой от организаторите да се свърже с мен, за да уредим транспорта на платата. аз нямам кола.

живея в люлин

# 66
  • Мнения: 1 770
Искам да благодаря на всички, които са отправили предложения и идеи за финансиране.  Peace

Относно транспортирането на платата - кога трябва да стане?

# 67
  • Мнения: 1 209
ще приготвя вси4ко в самия ден, поне да е прясно. т.е на 05.12.2007 сряда.

# 68
  • Мнения: 1 770
Ами имах предвид в колко часа, за да може да се предвиди транспорта? Днес ще се чуем и разберем конкретно кой ще помогне за транспорта на нещата и ще пишем пак.  Peace

# 69
  • Мнения: 1 209
за точния час - не знам. нека тари каже кога следва да е готово вси4ко. т.е какви уговорки има между  организаторите и интерпред . аз ще се опитам да приключа до 15.00- 16.00 4аса- ако е добре, ако ли не в колкото е необходимо.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 582
Извинявай, Марги, че досега не съм видяла въпросите ти.
нещо пострадах и не бях на линия, но вече съм тук и съм активно ангажирана.

Сега, при мен има пластмасови плата от миналата година - 20-5 бр.
На място ще ни осигурят някакви били много красиви за еднократна употреба, така че въпросът по-скоро е да организираме пренясянето им до Интерпред.
Пиши ми, моля те, къде се намираш, за да се организираме. Много хора сме с коли и ще направим колкото курса има нужда.
По принцип е добре най-късно към 17-17:30 да сме ги пренесли, за да можем да подреждаме.

Аз лично мога да ти помогна и преди обяд, ако имаш нужда, за самото приготвяне, че като гледам какво си замислила...

Още от две момичета очаквам да донесат разни неща. И с тях ще се свържа да видим как ще стане.

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 582
Забравих да добавя, че сме осигурили и специалното участие на Васил Петров - ще пее за нашето дело!

# 72
  • Мнения: 1 770
 Peace Страхотно! Ако има спешна нужда от транспорт, бройте и мен, при все че ако има някой по-близо до Люлин ще е най-добре, че точно тогава започват задръстванията. Все пак, разчитайте и на мен.

# 73
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Peace Страхотно! Ако има спешна нужда от транспорт, бройте и мен, при все че ако има някой по-близо до Люлин ще е най-добре, че точно тогава започват задръстванията. Все пак, разчитайте и на мен.

казах и на Гери по телефона,4е в деня на представянето съм на линия след 13.00 HugГотова съм за хамалин,реза4 на етикети,разносва4,шофьор...

# 74
  • Мнения: 1 209
Tari, дано си добре ве4е.  Сигурни ли са в Интерпред за платата. т.е да знам дали да редя в моите, да опаковам с фолио или да носим някакси в кутии и да редим там на място.

Аз се намирам в Люлин 4, та ако има някой около мен да свирка, а аз за всеки случай ще питам Дамаянти дали ще ходи....

Бих искала да потвърдя присъствие и на събитието и да купя вау4ер, а ако не успея да се класирам ве4ерта мога да го купя допълнително нали?  Много бих искала да дойда и да съм от помощ, макар 4е финансовият ми принос спрямо размера на инвестицията, ще е пове4е от нищожен.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт