Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Просто обожава родителите ми и на всеки казва, че има най-готините тъст и тъща. А те го приемат като свой син и като си идем в БГ го глезотят невероятно!

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Joy Идеални, както винаги- оплюхте свекървите, но щом става въпрос за майките ви- те са чудесни. А дали да не пуснем тема в Татковци- Какво мисли жена ви за вашата майка?  newsm78 Дали отговорите няма да са подобни на тези?  hahaha

# 17
  • София
  • Мнения: 1 244
Перфектно се разбират, даже по някога се обединяват срещу мен  Joy
Майка ми е страхотна и много я обичам, тя мен също, а мъжа ми повече...  Joy
Наистина!

# 18
  • София
  • Мнения: 39 761
Моя съпруг харесва тъща си. Даже преди сватбата играеха партия против мен Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 19
  • в къщи
  • Мнения: 467
Абе,не са първа любов,ама заради мен се стараят... Laughing

# 20
  • Мнения: 4 546
разбират се. уважава я и й е благодарен за това, което прави за нас  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 446
Каквото мислим за родителите на другия отдавна сме си го казали. Държим се културно и възпитано. Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 1 481
Харесват се, уважават се... Майка ми е душица, понякога даже прекалява с добронамереност и жертвоготовност, та се налага да й се карам  Rolling Eyes Явно това си е особеност на поколението, да виждат само доброто у другите и да поставят себе си на последно място... Помогна много на неговите родители в кофти момент и продължава да го прави, така че половинката си я уважава  Simple Smile
Джемма, и на мен ще ми е интересно да видя какво мислят в Татковци по въпроса  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 726
Предполагам, че мисли каквото и аз за майка му  Laughing.

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Разбират се горе-долу Wink...прехвърчат искри понякога.

# 25
  • Мнения: 4 668
Няма нужда да мисли каквото и да било , Close аз достатъчно добре си я познавам  Sick
Иначе се разбират много , направо му се чудя на мъжа ми как може да е толкова толерантен ...

# 26
  • Мнения: 335
Поне за сега се разбират повече от добре  Peace Мъжо винаги казва че има страхотна тъща и понеже имат само 15г. разлика и му е неудобно да и вика "бабо",та и вика "бабче"  Joy Тя го глези непрестанно и винаги го защитава  Crazy

# 27
  • Мнения: 534
Изпитва един вид страхопочитание пред 90-те кг. на мама  smile3503 ,но аз съм го научила да я уважава така,както аз уважавам неговата  Flutter

# 28
  • Мнения: 4 668
Ха- ха ... сещам се за една случка ,, която мъжът ми ми е разказвал - неговата баба , която тогава е била към 100 кг. ( като леля Вили от ББ3) е гонила баща му с един сатър ...  Laughing не е било без причина , ама слава богу , че е бягал бързо  hahaha

# 29
  • Мнения: 1 564
Ами говори с нея, държи се добре. Казва, че я харесва. Може и да не е вярно, но аз не го и питам де.След 20 години ще съм същата като нея, така че да му мисли.... Grinning
smile3532 newsm62 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт