Смешно ли е ?

  • 2 837
  • 58
  •   1
Отговори
Наскоро си купих много хубав пуловер от еххо в черно.Седи ми страшно добре,въпреки че нямам идеално тяло  Blush Замислям се дали да не си купя от същия модел в още 1-2 цвята  newsm78 Но според майка ми било смешно, вие как мислите? Правите ли така понякога или щурите идеи са само в моята глава?  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
Нещо не разбрах? Кое е смешно - да носиш пуловер в друг цвят, освен в черно ли?  newsm78 Или един модел в два-три различни цвята? Разбира се, че не е смешно и ако ти харесва си купи колкото искаш. Аз скоро си харесах модел дънки и как ми стоят и си купих 3 чифта в различни цветове. И хич не ми е смешно  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 986
 Не виждам нищо смешно или срамно newsm78-като ти харесва модела,защо пък да нямаш няколко цвята Peace

# 3
  • Мнения: 132
В никакъв случай,щом ти харесва...аз съм си купувала така блуза Simple Smileв 2 цвята

# 4
  • Мнения: 9 095
Аз имам 2 пуловера еднакви като модел, единия е син, другия черен.
Имам и такива потници.
Не ми пука дали му е смешно на някой, на мене си ми е топло и комфортно и изглеждам добре.
Естествено, че не е смешно, разбира се, не си купувай 7 пуловера, по един за всеки ден от седмицата, но в различен цвят Grinning

# 5
  • Мнения: 2 897
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace

# 6
  • Мнения: 1 934
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace

Peace

# 7
  • Мнения: 809
Аз имам 3 блузи от един модел различни цветове. А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing

# 8
  • Мнения: 27 524
А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing

 Joy

# 9
  • Мнения: 614
На който му е смешно да се смее, ти нали се харесваш как ти стой!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз имам 3 блузи от един модел различни цветове. А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing
Това ми напомни за филма "Мухата" 1, в който главния герой имаше в гардероба си 7 еднакви костюма Simple Smile.
Сори за ОФФ-а.

# 11
  • Мнения: 12 915
Че какво му е смешното - важното е, че пуловерът ти стои добре!
Аз наскоро така направих, с връхна дреха, а ти за пуволер питаш - на една разпродажба си харесах две почти едвакви есенни връхни дрешки (не знам как да определя по-точно какво са - като палтенце, но не са за много студено време) - даже са един и същ цвят, единствената им разлика е, че едното е с яка, а другото е с качулка. Ами като ми харесаха и двете, стоят ми добре, и двете имам с какво да ги нося, че и си бяха напрво без пари... чудих се известно време и накрая се прибрах и с двете. На никой около мен не му се струва смешно, даже много си им се кефят приятелките ми.

# 12
  • Мнения: 2 108
и аз не го намирам за смешно.
ако само това те притеснява - купувай!

# 13
  • Мнения: 2 936
не е смешно,но понякога другите само те обсъждат...
аз поради тази причина не си купувам едни и същи дрехи,даже и в различни цветове
А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing
ако не ти е харесвал със сигурност да си си помислила че е нечистоплътен Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 432
Зна4и аз сум мноого сме6на.Моите дрехи да иденти4на кроика,модели,само 4е разли4ни цветове Blush Blush.Давай и ти ,да не се смеят само на мен  bouquet  bouquet

# 15
  • Мнения: 6 461
Не защо да е смешно .Аз например не обръщам внимание познатите ми с кви дрехи се обличат ,дори и да имат еднакви дрехи  само че  в различни цветове даже и няма да забележа. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 155
По-добре един и същ модел в различни цветове и да ти стои добре, отколкото много различни и да не се чувстваш комфортно в тях. Купувай смело!

# 17
  • Мнения: 35 998
не е смешно, аз също го правя, дори с обувки Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 629
Нищо смешно. Щом се харесваш, давай.

# 19
  • Мнения: 463
за мене не е, ама моята майка е същата и не ми позволява да си купувам различни цветове от един модел Simple Smile а много често като си купувам нещо, ми казва: "ама ти вече имаш блузка/пола/панталон в същия цвят! купи си някой друг цвят!" Simple Smile
абе - въпрос на вкус, а както са казали древните римляни, за вкусовете не се спори. щом за ТЕБ не е смешно, купувай смело.

# 20
  • Мнения: 2 956
Аз имам 2 пуловера еднакви като модел, единия е син, другия черен.
Имам и такива потници.
Не ми пука дали му е смешно на някой, на мене си ми е топло и комфортно и изглеждам добре.
Естествено, че не е смешно, разбира се, не си купувай 7 пуловера, по един за всеки ден от седмицата, но в различен цвят Grinning

 Peace

# 21
О благодаря ви момичета  Hug   Аз съм си наумила да си купя в още 1 цвят и вече никой не може да ме спре!  Laughing
Просто майка ми си е такава все за нещо да ме критикува! Ама и този път няма да я послушам  Crossing Arms  Joy

# 22
  • Мнения: 293
Сакън!!! Не я слушай за стил, моля..
Нали за тях сме си деца, ако ще и на по 80 да станем Simple Smile
Че аз така, нали съм си нейното гардже, не си скубах веждите на младини doh Тя още мечтае за времето, когато съм бях една убава, закръгленка  Mr. Green

да ми е жива и здрава Simple Smile

# 23
  • Мнения: 739
не виждам нищо смешно/лошо. Купи си, най-важно е, че се харесваш с него и ти стои добре. И най-добре различни цветове, отколкото 5 еднакви в 1 цвят  Joy, както гореспоменахте.

Лично аз, само веднъж си купих от една блуза 2 бройки в различен цвят, защото не можах да избера коя да взема точно  hahaha. Като се замисля, после и двете не ги носих  Thinking. Но това е отделен въпрос  Tired

ОФФ: Познавам един голям шеф, който има в гардероба си по 10 бр. еднакъв цвят и модел ризи, костюми и т.н. различни неограничени количества еднакви дрехи.

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз имам по няколко чифта еднакви блузки в различен цвят.  Whistling
Имам дрехи, които също бих искала да имам в различни цветове и само едно ме е спряло - че не са ги произвели.  Wink

# 25
  • Мнения: 5 317
Що да е смешно.И на мен като ми хареса нещо си купувам няколко цвята.

# 26
  • Мнения: 1 370
Аз също имам по няколко еднакжи модела фанелки в различни цветове. Харесват ми и си ги нося с удоволствие.

# 27
  • Мнения: 2 013
Аз имам 3 блузи от един модел различни цветове. А помня като се запознахме с мъжа ми, че той ходеше дни наред с една и съща блуза. Чудех се защо не я сменя, не я ли пере. Оказа се, че имал 3-4 такива блузи в  един цвят. Laughing
Това ми напомни за филма "Мухата" 1, в който главния герой имаше в гардероба си 7 еднакви костюма Simple Smile.
Сори за ОФФ-а.

Доколкото знам, при някои хора това е бизнес стандарт.

# 28
  • Мнения: 1 813
Наскоро си купих много хубав пуловер от еххо в черно.Седи ми страшно добре,въпреки че нямам идеално тяло  Blush Замислям се дали да не си купя от същия модел в още 1-2 цвята  newsm78 Но според майка ми било смешно, вие как мислите? Правите ли така понякога или щурите идеи са само в моята глава?  Rolling Eyes
Разбира се,че е смешно,не мога да спра да се хиля.Чак събудих кучето.  Joy
Я стига !  Naughty
Ако искаш и всички цветове на дъгата ще си вземеш.Щом ти стои добре и ти харесва.
Свиркай си   bouquet

# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace


 Peace

# 30
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
хич не е смешно; при последното пазаруване направих точно така - харесах си един модел пуловер и си купих 3 броя в различни цветове Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 13 512
Никак не ми е смешно. Скоро си купих 3 блузи-един модел,но в  черно, бяло и червено. И доста чвсто го правя-като не мога да си харесам само 1 цвят-дакупя всички,които ми харесват

# 32
  • Мнения: 3 042
Никак не е смешно. И аз преди като си харесах някоя блуза предимно си я купувах в няколко различни цвята.

# 33
  • Мнения: 6 167
миналата зима по време на една командировка си купих един панталон.
върнах се в хотела, пробвах го и осъзнах, че май ще трябват 2 или 3 такива.
върнах  се в магазина - номера ми го няма.
полудях, а на следващия ден си заминавах -
купих си с 1 номер по-малък, същия.

това е положението,
понякога просто не минаваш само с 1 бройка

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Колкото е смешно да ходиш със сексиботушки през лятото:)
Аз редовно като си харесам дънки или блуза и си купувам по 2-3 чифта различни цветове. Даже имах едни дънки които толкова ме кефеха че си купих още един чифт абсолютно същите, после видях същия модел за мъже и купих и на съпружеството. Така че известно време хем аз ходех "с едни и същи дънки всеки ден" хем "мъжа ми ги носеше"Simple Smile)))))

# 35
  • Мнения: 983
Разбира се че не е смешно. В града в който живея има само един магазин в който продават панталони които ми стоят добре. Не съм с идеална фигура. Та преди няколко дни си купих два цвята от един и същи модел.
Познавам и много други хора, които правят така.

# 36
  • Мнения: 4 629
Не е смешно, но аз лично предпочитам да не правя така. Имам такива дрехи - еднакви модели, но различни цветове, защото са ми подарявали  Crazy

# 37
  • Мнения: 2 257
Що да е смешно, стига да не ти станат скучни и да ти омръзнат бързо.

# 38
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Щом ти харесва вземи си,какво му е смешното.

# 39
  • Мнения: X
Няма нищо смешно.
Аз например си падам по 3-4 цвята за дрехи и гардероба ми е горе-долу един и същ цвят, само различни модели...........ми, като не се харесвам всякак какво да направя Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 5 001
и аз си купувам еднакви блузи в различни цветове, досега изобщо не съм се замисляла,че на някой може да му е смешно Thinking

# 41
  • Мнения: 397
Щом някоя блуза така ми допадне, ако имам финансовата възможност - ще си я купя в различни цветове и ще си ги комбинирам с различни панталони и поли, пък нека другите ми се смеят!!! Laughing

# 42
  • Мнения: 3 456
По-добре един и същ модел в различни цветове и да ти стои добре, отколкото много различни и да не се чувстваш комфортно в тях. Купувай смело!
Абсолютно!!! Peace

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Що да е смешно,  нали няма да ги носиш един върху друг Confused

# 44
  • Мнения: 534
Купувай смело и не се притеснявай от глупости  Crazy

# 45
  • Мнения: 1 101
Според мен няма нищо смешно в това да си купиш пуловер, който ти стои добре и ти харесва като модел в няколко различни цвята  Naughty
Така, че действай  Peace

# 46
  • Мнения: 5 362
Кое да му е смешното?!?..... newsm78

# 47
  • Мнения: 239
аз имам 3 тениски еднакви но в различен цвят Laughing пък не ми е смешно

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
как ще е смешно? щом ти харесва, давай Hug
аз имам 2 еднакви ризи ендта черна, другата светлосния с малки тъмновини цветчета Blush  Blush
Любимия ме подиграва,че ако ме остави ще си купя от всички цветове  Crazy  Crazy
бтв аз и за обувки съм го правила този номер - имам 3 еднакви чифта бели маратонки найк, само запетайката им е различен цвят- син, лилав и червен  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 49
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace

Peace
Peace
Давай още днес отивай да си вземеш!

# 50
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен не.Понякога си купувам еднакви дрехи в различни цветове,даже го намирам за нормално Peace

# 51
  • Мнения: 136
След като се харесваш, мисля, че идеята е добра!

# 52
  • Мнения: 8 505
За мен не е смешно.Аз самата правя така.Особено ако цветовете не са близки,все едно си със съвсем различна дреха.

# 53
  • Мнения: 952
и аз не виждам нищо смешно в това, на ЕХХО нещата са супер даже съжалявам че не си купих два пуловера, когато попаднах на техните неща Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 502
Не е смешно.Купи си и си ги носи със здраве и желание . Peace

# 55
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Как ще е смешно???
Аз редовно съм така- като се чудя кой цвят да си взема- взимам ги всичките.

# 56
  • Мнения: 1 318
Въобще не е смешно - и аз имам един модел пуловер в 2 различни цвята - никой не е забелязал, че са еднакъв модел, на всеки обаче му прави впечатление колко красиво стоят Party

# 57
  • София
  • Мнения: 5 606
Не виждам нищо смешно или срамно newsm78-като ти харесва модела,защо пък да нямаш няколко цвята Peace
съгласна съм

# 58
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Поздравления!
Практична жена! Хем няма да търсиш пак докато харесаш друг, хем със сигурност ще ти стои добре и освен това ще има разнообразие макар и само в цвета... Спестеното време оползотвори да си харесаш шал и ще е различен пуловера Simple Smile
Брат Пит май беше - редовно си купувал панталони от един модел по в 3-4 цвята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт