къде празнувате ражденните дни на децата си

  • 1 870
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 656
Само навън. И на мен ми е по-удобно, и на децата по-разнообразно, а ценово разликата не е голяма.
newsm10

# 31
  • Мнения: 2 818
Досега 1вия и 2рия вкъщи, а третия и вкъщи с роднини, и в детски клуб. По принцип съм привърженик на домашното празненство, защото ако детето участва по някакъв начин в подготовката, празника е двойно по-празник  Peace

# 32
  • Мнения: 6 390
Първия у дома с роднини
Втория - още не знам къде ще е  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 2 792
  Къде ли не  Grinning, на Момчи сме ги празували на село, кто всички роднини специално заради него се изсипват и е цял ден празнуване, един път ходихме специално за рождения му ден на море (9 юли е чудесна дата за такова приключение), последно го правихме с разтеглена програма, лежерно малко Макдоналдс, после парк-децата дивеят ние си лафим на по биричка, т.е. недоволни няма Laughing
 С Димана въведохме нов вариант за последно, от рано предупредих и говорих с госпожата (отпуснаха ни един час тържество)  и направихме рождения ден в класната й стая  с целия клас, добре се получи. После за приятелски деца напрвихме един Софиялнд и така.
 Аз съм привържник на целодневното празнуване без правила важното е купон да става.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ох, при нас е сложно вече с рождените дни. И двамата са през август, през 10 дни. По това време тук няма никой /ако и ние сме в града де/. Ако сме тук, както се случи миналата година, за на Наталка РД, през деня е в Макдоналдс и води там децата от блока, защото всичките ни приятели са на море. Вечерта събирам възрастните и се празнува само с роднините вкъщи. А вече за на брат й РД правим голямото детско парти, което е градинско всъщност и се провежда на морето. За на Крисо РД задължително сме там, както и всичките ни приятели. Много е удобно, защото е на поляната, на открито, събират се по 30-40 деца и е весело. Но така Наталия няма истинско парти пък. Този "комбиниран" РД не я задоволява последните 2 години и не знам как ще я караме оттук нататък.

Честно казано, детските клубове не ме изкушават никак, а парти центровете за по-големи дечица направо ме отвращават. Единствено сега на Каспър детския център ме съблазнява страхотно, но той е съвсем отскоро. Та съвсем принципно съм за парти в домашна обстановка, макар че досега вкъщи не съм провеждала детски РД, ако не броя морското парти, което не е като да са ми вътре в къщата.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 271
За сега сме празнували само един рожден ден в къщи, защото имаме място. Живеем в къща и имаме домашна механа, в която празнуваме всичките си празници. Широко, приятно и удобно е. А и двора е голям и при хубаво време, забавленията могат да се изнесат на въздух. Смятам и занапред да празнуваме пак там.

# 36
  • Мнения: 1 425
Ами винаги сме празнували на вън тъй като много роднини,много познати........... ooooh! то в къщи къде ще му излезе края.А от две годи на детски клуб тъй като го правим с децата от градината и 15 деца и майките им в къщи просто няма как да стане.Та през деня на парти клуб , а вечер с роднините на ресторант. Peace

# 37
  • Мнения: 891
Ами ако трябва да съм откровена, винаги съм предпочитала да е в някой детски клуб или заведение с детски кът, обаче заради финансовата страна на въпроса, досега сме празнували само в домашна обстановка  Embarassed

# 38
  • Мнения: 368
Първо Честит Рожден Ден на малката Калина  на мама stefani66 със закъснение.
Да е жива и здрава и да расте много обичана и щастлива.

А по въпроса имали сме един рожден ден досега , и той мина великолепно.

Ще копирам и за вас от поста, където разказах как сме изкарали.
Цитат
Избрахме центъра на Каспър-Тон Бонбон в Екселсиор.
Децата се наиграха.Имаше толкова много играчки,повече отколкото съм си представяла.
Имаше достатъчно място за всичките ни гости,а те никак не бяха малко.
Майките също се забавляваха,разбрах от това ,че са ги заболели устите от смях.
А поднасянето на тортата беше незабравим момент-загасиха осветлението, подредихме се около масата и всички пяхме - Честит Рожден Ден Вики.
Имаше конфети, фоерверки, рожденния ден имаше тема Мечо Пух и всички аксесоари бяха на тази тема, включително и тортата.

Всичко това организира и направи за нас Поля и нейните момичета .
Ние само се занесохме и си поканихме гостите.

Това момичета не е реклама, нямам нищо общо с Поля (запознахме се на 01.10 мисля) -
това просто е едно мнение на една много развълнувана и щастлива майка,която иска да ви сподели как е минал този така важен за нас момент- ПЪРВИЯ рожден ден на синът ни Виктор.

Това е, за втория рожден ден пак ще избера детски център,за да са доволни всички деца най-вече и да си починем и ние след това.

# 39
  • Мнения: 730
Първия и у дома с роднини и в заведение с приятели,втория-и аз незнам newsm78Сигурно ще е в Палавници поради липса на друг детски център:roll:

# 40
  • Мнения: 1 520
В домашна обстановка досега, защото повечето ни приятели са без деца или с съвсем малки бебета, а и компанията която каним е огромна. Та в детските клубове няма толкова места за възрастни. Simple Smile
Но за догодина вече мисля да сме в клуб и бебетата от същата компания, ще са пораснали, та ще са новата бодра смяна.

# 41
  • Мнения: 47 981
първите 3-вкъщи с роднини,а после-2 пъти в заведение,по точно-macdonalds-не знам дали е заведение или парти клуб newsm78
в детски парти клуб обаче ми харесва най-много Simple Smile
за малки деца пък вкъщи е най-добре,малчо сега зимата ще кара първи рожден ден вкъщи Peace

Общи условия

Активация на акаунт