Златна есен, къдрокоса - много бебета ни носи! 23.10.-29.10.

  • 11 114
  • 359
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 883
И на мен постоянно ми подмятат... че Иван пораснал, че годинките си вървели...  Само ли ще го оставям детето?!? И какво ли още не. Ставаше ми много мъчно, но вече не обръщам внимание на подобни коментари. На някой, които прекаляват дори им казвам, че не искам друго дете и да ме оставят намира. Но вътрешно ме реже всеки път сърцето. И ако наистина само с няколко месеца терапия успея да забременея направо ще се изям от яд, че толкова време чаках да дойдат германците!  Twisted Evil
Хайде вече всички по леглата! Че и без друго ще ни изгонят заради ЧАТ!

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 07:51 от dididi

# 76
 Добро утро на ранобудниците !

 Току що направих един тест , малко е рано , защото ми е първи ден от закъснението , но теста показа  бледа втора чертичка.Ще изчакам малко и след 2 дни ще правя нов тест.

 Дано имаме късмета след 6 месеца опити да сме успяли.
 Хайде успех на всички днес . Приятен и слънчев ден и много усмивки.

# 77
  • Мнения: 295
Ах, каква хубава новина, Ренета! Бледата втора черта при тест за бременност си е направо бременност! Много се радвам за теб, но ще ти честитя официално по- късно, че да не ти е уроки  Hug

# 78
  • Мнения: 883
Reneta M, 2 дни са достатъчни за да се насити втората чертичка. Хайде, стискаме палци!  Peace Peace Peace
Ох, така се зарадвах, че забравих да поздравя: Добро утро! Днес е вторник и си чакам бебето. Затова бързам да си изпия кафето, че после няма да мога - чак на обяд, като заспи сладурчето. Толкова е красив изгрева днес - червен и с малки сладки облачета...
ani2, и аз те прегръщам силно! Много си мила!
Ние с един път секс не разчитаме на чудо, но като се възстанови Овулацията и чудото ще стане!
Прекрасен ден ви желая и всичко най-най приятно да ви се случи!

# 79
  • Мнения: 4 546
за една вечер колко хубави новини  Party
Djudjo,Reneta M  ЧЕСТИТОООООООООО ! лека и безпроблемна бременност   bouquet
milenna21 , нашата стая вече е и боядисана.  Crazy ама няма нищо там и сега карам мъжо да местим спалнята там, че не искам вееч да я гледам така празна  Sad

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, милички!
Рени, тихичко честито от мен /за сега, а вдругиден ще крещя с пълно гърло/. Направо те включвам в списъка, защото чертата си е черта, ако и да е бледичка още. Гледам, изпили сте си кафенцето вече, ама хайде и от мен по едно за още разсънващите се като мен  Coffee Coffee Хубав ден ви желая, но то няма и как да е иначе с толкова хубави новини още в началото на седмицата  Hug

1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman 
6. Bosilek
7. Еличко
8. Luminosa
9. Jutoo
10. nora_sokolova
11. Teamea
12. Xai
13.Шушу
14. Зеленоочка
15. Хелена Пеева
16. Светли
17. Netia
18.Blues
19.Chela 84
20. Passion
21. Ted
22. Paloma
23. Brambar
24.Сиси /сестрата на гаджето на Ani2/
25. DjuDjo
26. Reneta M

1000-26= 974


# 81
  • UK
  • Мнения: 1 351
#Crazy #Crazy #Crazy Олелееее 2 бременлинки за една вечер  Mr. Green
 Как ме е яд, че си легнах рано  Mr. Green
 Честито на бъдещите мамчета, лека и безпроблемна бременност ви желая. Ама нещо спряхте да правите бременни темички Laughing, хайде давайте смело  Hug

 Добро утро момичета, аз тази вечер здраво съм се въртяла щом се събудих на половинката на мъжо  newsm78, та май съм търсила някой там ама кат е празно  #2gunfire. В събота ще му го върна тъпкано, от сега го подготвям да се готви за много кекс  Mr. Green, че то май тогава ще ми е овулацията и от сега ме е грабнал хормона  Laughing

 Лек ден на всички и искам още +-чета, като гледам май доста хора ще чакат този път  Hug   bouquet

 Голди аз твоето кафе не го пропускам така че приемам почерпката, ама ми се хапва кейкче май с кафенцето  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 9 990
Добро ви утро!
Светли-честито сакче, от тук нататък-лека и безпроблемна.... Hug
На новите бременлийки-и на тях честито!  bouquet
Ди, чаках те да кажеш за изследванията-ами добре....да кажем...откри се проблема и дано го отстраниш бързо.Ей затова аз съм казвала хиляди пъти-6 м не стане ли-пусни едни изследвания-ще дадат насока.Хайде сега бързо да стане бебето, след като минеш лечението! Hug

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мегита, заповядай:



На мен пък нищо не ми се хапва днес, толкова ми е криво - най-късно утре ще се оцикля, усещам го  Close

# 84
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Goldie много ти благодаря  Mr. Green bowuu

# 85
  • Мнения: 534
Здравейте момичета,
да ви кажа, че не мога да ви се нарадвам за чудния сайт ще е малко Heart Eyes От сърце ви поздравявам!!! Hug
Аз съм от скоро тук и какво да ви кажа...все още няма с какво да се похваля..."лелката" се затри нейде за около 5 дни, през които бързах да направя тест - беше отрицателен Cry, но тази сутрин май май се е сетила за мен  Twisted Evil...абе...не е както друг път, но знам ли....ще изчакам...
На всички сладурани желая много оптимизъм, кураж и безоблачни 9 месеци!!!  bouquet

# 86
  • Мнения: 534
забравих да благодаря на  ro6ko и крокодил, че ме светнаха за седмичната темичка  Grinning
...още веднъж живи и здрави и мноооооооооооого щастливи  Hug

# 87
  • Мнения: 780
Браво момичета  bouquet докато някои спят други за бебета съобщават Hug само така списъка трябва да напредва
сега искам да кажа едно гооооооооооооооооолямо ЧЕСТИТО  на новите бременлийки
DjuDjo лека и безпроблемна бременност ти желая и най сладкото бебче накрая
а на Reneta M едно тихичко ЧЕСТИТО и от мене  bouquet
Goldie мила аз не си бях изпила кафето  Sad чаках от твоето че е по вкусно Laughing а и кейкчето доста добре ми дойде Embarassed
ivalinai стискаме палци  Praynig Peace нали знаеш докато няма лелка има надежда  bouquet

и така хубав ден желая на всички ви и на всички НЕчакащи да видят EFP Praynig
много усмивки и момичета радвайте се на хубавото временце   bouquet

# 88
  • Мнения: 160
Добро утро момичета
Тази седмица започва повече от добре Simple Smile
Reneta, DjuDjo - ЧЕСТИТО МИЛИЧКИ!! пожелавам ви най-хубавите 9 месеца, а после да гушкате newsm30
Megita, благодаря ти за пожеланието Hug
Goldie, кафето ти направо е вълшебно!! Дано да те подмине лелката за 9 месеца  newsm17
Успех на всички НЕчакащи и много luvbed на бебеправещите  newsm10

# 89
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Честито на новите бременлийки!!!! Много лека бременност и здрави бебчета!
Милена, чувам че и ти имаш нашите придърпвания и болки в яйчниците, ами дано  Praynig да е на хубаво! А за това, че си малка за бебе, моля те не слушай другите! Щом ти се чувстваш готова, това е важното. Аз от около четири- пет години, все си мечтая за бебче, ама все слушах сега не е момента, трябва да завършиш или сега не е момента, трябва първо сватбата да мине и т.н. Сега пък взеха да стават подмятания - хайде годините си вървят, какво чакате, по-млади няма да ставате. Така че, не слушай хората, слушай сърцето си  Hug
Голди, и съм такава крива, защото и аз чувствам че ще се олеля всеки момент, а на всичкото отгоре е и много рано, ако стане така ще съм с къса лут. фаза  ooooh!
Диди, и при мен проблема е долу-горе същия, само че аз имам много късна овулация, и при мен лекарката кажа че имало такова лечение и ми предложи да пия метформин или бетформин - не съм много убедена, но мен главата много ме болеше от него и се отказах и минахме към стимулациите, още повече че съм много изнервена и хич не ми се чака вече Sad Не че сега съм много спокойна с тези температури, които така паднаха толкова рано, но лекарката има обяснение, пък то и на хапчетата го пишеше и от другия месец ще пия и дуфастон за да ги избегнем /аз все пак тайно се надявам да няма друг месец/ Praynig
Приятен ден, момичета!
Аз отивам да уча, че вчера научих, че ще съм на изпит на 31,10, а аз мислех, ще бъде към средата на ноември и съответно нищо не съм погледнала  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт