Първолаче смело крачи, напред към трудните задачи!

  • 19 414
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
30 октомври, понеделник, е определен за неучебен ден за учениците от всички училища в страната, съобщиха от Министерство на образованието и науката.
Еднодневната ваканция е във връзка с насрочения на 29 октомври т.г. втори тур на изборите за президент и вицепрезидент на Република България. Учебното съдържание по предметите, преподавани в понеделник, ще бъде компенсирано по предложение на учителите и след одобрение на директора на съответното училище.

# 46
Не се споменава за сливане на дните... Thinking

# 47
  • Мнения: 1 030
Добър вечер,момичета! LaughingВЕЛИ,честито да е жива и здрава момата,че трето детенце е още по хубаво нека има дечица.Ние също сме на "У" числото 6,днеска ми вика Йоанка "Мамо имам двойка и аз как бе Ма-ме а тя г-жата не ми хареса буквата У и само подпис".Много отчаяна беше милата и веднага взе да се упражнява,после сама се успокояваше,че се случвали такива нещта.ЗА Коледа и снежен човек да си направим пак ще бъде супер  bouquet JoyЛека вечер и до утре с много усмивки.

# 48
  • Мнения: 1 938
Нашият клас в събота беше на екскурзия - палеонтоложки музей в Асеновград и Бачковски манастир. По-късно ще пусна снимки. Децата бяха във възторг. Peace

# 49
  • Мнения: 1 671
Привет.

Днес правиха тест по математика. ПРоверката е за усвояване на материала от нула до пет. Утре чакам резултатите.
За почивните дни - ура, мамо, ще мога да идвам с теб за храната на бебето. Laughing

# 50
  • Мнения: 888
Ние днес не учим  Hug.Празник на града е  Grinning
А освен понеделник,вторник ще почиват ли децата?

# 51
  • Мнения: 1 413
Пак да питам, каква е тази ваканция от 9 до 12 ноември?

# 52
Пак да питам, каква е тази ваканция от 9 до 12 ноември?

Това са 2 дни почивка само за първолаците  Laughing

# 53
  • София
  • Мнения: 223
И аз да се отчета набързо,че тази седмица ми е много напрегната!
 Дечко е добре,всичко върви нормално/доколкото е възможно/.Имахме много проблеми в занималнята,оплаквания от самата учителка и изобщо много емоции хвърлихме,за съжеление отрицателни!И в крайна сметка ще го пращаме на частна занималня!От където и да погледна ни изнася-по удобно ни е като място,ще го взимат от у-щето,педагозите са мн. добри,има и разни допълнителни дейности,който влизат в месечната такса и най-радващото-цената е супер прилична! Laughing
 Това е от нас засега!Справили сме се на контролното по математика/имаме само две грешки,при задачите в които има само числа и те трябва да поставят знаците/Абе умно ни е детето,то се знае Wink
 Мренка Честит ви Празник и весело изкарване  bouquet

# 54
  • Мнения: 826
Verdad, честита ви радост!
Вчерашният ден беше катастрофален. Младежът паднал от колелото и се пребил  Cry /тънки струйки кръв от устата и носа, ожулени лакът и коляно/, вечерта нещо срита едното легло, та пак му стана мъчно... а за капак счупи една чаша докато си ми зъбите, как не се поряза, не знам  ooooh! Имаме си такива каръшки дни, накрая му се молех по- бързо да скача в леглото, че кой знае още какмво ще му се случи  Praynig Днес като го изпращах казах да обясни на учителя по физическо за телесните си повреди и по възможност да не бяга активно... Всъщност, и по лицето личи, че се е срещал отблизо с пътната настилка- горната устна е с двойни размери  Whistling
Иначе с училището се справяме, почти всеки ден носи пчелички /еквивалента на отличен/.
На темата с бисерите- последният беше "Татко, днес купих една ТАРАЛЕЛКА /разбирах тарелка/ пилешки бутчета"  hahaha
Хайде, от тази седмица почти не остана, а и другата като учат само три дни... Hug Изобщо няма опасност да се презорят мъниците  Laughing

# 55
  • Мнения: 1 937
elia_gg, пак е бил малкият дявол.

Изпращам ви Пипи, шарена и почти усмихната, доколкото го позволяват геометричните фигури.
Особено ме впечатли, начинът по който се е сетила да направи плитките и триъгълниците на обувките, наподобяващи връзки, очите.

Днес за часа по домашен бит и техника се наложи пълно бойно снаряжение - ластици, кламери, шило и пр.
Ще изработват очила.
Слънчеви...или розови - не знам.  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 413
Браво на детето!  Hug Искам и аз такава Пипи! Това лъвчето или овенчето е? Много огън при теб, много нещо Grinning

# 57
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Verdad, браво на дъщеря ти, Пипи е страхотна!
мечтица, добре дошла при нас, поздрави и целувки на Ева от Стефи.
От 9 до 12 само първолаците имат малка почивка и нямат да учат.
Имам въпрос за вторник, дали ще учат?На нас нищо не са ни казали за този ден.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Вердад, много даровито момиченце имаш! Страхотна е Пипи! Не само, че се е сетила какви геометрични фигури да използва, но и цветовете са много добре подбрани Peace
Моят син е зле с рисуването. Винаги се налага да обяснява какво е нарисувал hahaha
А какъв е този тест по математика newsm78 Сигурна съм, че и да има нещо такова, Боби ще пропусне да ми каже. Ще трябва да питам учителката. Може да се окаже, че вече са го правили, а аз нищо не знам Embarassed
Нелина, а ти от Асеновград ли си? Баща ми е от там Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 413
Verdad, браво на дъщеря ти, Пипи е страхотна!
мечтица, добре дошла при нас, поздрави и целувки на Ева от Стефи.
От 9 до 12 само първолаците имат малка почивка и нямат да учат.
Имам въпрос за вторник, дали ще учат?На нас нищо не са ни казали за този ден.

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт