Керамичен плот или обикновени котлони?!

  • 51 064
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 77
такааа, значи намерих си най-накрая темата  Laughing

искам да ви попитам най-напред, от къде мога да се снабдя с такава специална шпатулка за почистване на керамичния плот? по принцип очаквах да пристигне заедно с цялата конфигурация плот + фурна, но не би. та сега се налааг да си я набавя отделно.

другото нещо... да разбирам ли, че мога да ползвам всякакви обикновени препарати за почистване, стига да не са абразивни?

как изглежда този знак за съдове, подходящи за керамичен плот? за щастие все още нямам никакви тигани и тенджери, та ще мога направо да си взема такива  Mr. Green

мога ли да ползвам канче от алпака на котлоните?

моля ако на някой му се пише, да ме светне по лаишките въпроси и благодаря предварително!

--сат

# 106
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Шпатулки има в Технополис, виждала съм и по домашните потреби.
Да, хубаво е препаратите да не са абразивни. На плота нищо няма да му стане, но ще се изтъркат надписите. Най-добре си купи някой специален препарат.
Не знам за какъв знак говориш. Аз ползвам всякакви съдове.

# 107
  • Мнения: 204
Аз също ползвам абсолютно всякакви съдове, има един препарат на Метро, KR2, мисля че беше, като пяна, чисти перфектно, за да не захабиш плота го почиствай като изстине, шпатулката обикновено идва с котлона, моят е Горение и имаше, но старият ми- Канди- нямаше

# 108
  • Мнения: 127
 И моята печка е с керамичен плот,много съм доволна!По-лесно се почиства,ако случайно изкипиш нещо.Аз я чистя почти след всяко готвене със Циф,не оставям да се наслоява мазнина и загоряло.

# 109
  • Мнения: 504
Аз имам с керамичен плод и съм много доволна, освен че бързо нагрява и бързо се чисти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт