ОТЧЕТ от последните две форумски срещи!

  • 1 641
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
При бебетата в Св.Параскева по-често събота и неделя, в Дом 7 през седмицата (там децата са м/у 3-7г). Обикновено  тук се обсъждат ходенията и разни процедурни нужди и въпроси :
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132481.0
Еми,когато имам възможност да дойда в някоя от съботите/неделите,ще ти пиша Peace

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ще трябва, значи, да дойда на следващата среща. Laughing

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Много, много се радвам, че така се получи !
Ето как забавлението за нас, може да бъде от полза на другите Hug
И понеже се оказва, че ползата от тази идея е възможна, мога да ви предложа и следното - ако някой си хареса снимка от последната среща/ и не е бил на предишната среща/ и я иска обработена и може да отдели някой лев за това -  да го направим пак Grinning
За мен не е проблем Simple Smile


Искам аз...тази от аватара, паричките ще дам на Еми, като се видим с нея

Добре, много си хубава на тази снимка, казах ти още тогава Simple Smile
Със Зори ставате две  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз ще те замоля Додо, когато у вас между дечките настане траен мир и имаш мъъъъничко свободно време, ако все още не си изтрила снимките ми от последната среща да ми ги хвърлиш на мейла.  Благодаря   bouquet

Кифли направо се излагаш  Wink   bouquet А това, че си дала парички на Еми е прекрасно - не знаех, че накрая така е станало  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 91
И аз ще се включа . Не съм разбрала, че има такава инициатива.Не съм си избрала снимка все още, но то няма значение коя, нали едното е за спомен, а другото за прекрасна кауза.

Lilly снимката от аватара е страхотна, търсех подходящ момент да го кажа   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 861
Lilly снимката от аватара е страхотна, търсех подходящ момент да го кажа   bouquet

lafemme, благодаря  Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 863
Момичета, включвам се и аз. Не съм била на форумската среща, от тук разбирам за инициативата на Еми и Додо!!!Вие сте момичета с големи сърца Hug
Виждам, че някой от вас имат желание да дойдат с нас да нагушкат бебоците, затова пиша тук, че в неделя плануваме де посетим   бебешкия дом Св.Параскева. Срещата ще е направо пред дома в 10,00ч. Който реши да дойде ,винаги е добре дошъл, тези деца се нуждаят от нашата любов, топлина и внимание!!! Heart Eyes
 Ако имате въпроси пишете ми на ЛС.  bouquet

  bouquet Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 293
Еми, само да си кажа - не бягам по тъч линията.. Наясно съм, че тия пари, сами по себе си, ник'ва работа не ти вършат. Ами кой ще купи обувките?? Или следващото нещо? И транспорт..

Мн сериозно съм се навила да си изкарам колата от пред блока...че да стана активен член на Движението.. Ще ти се обадя на ЛС, само да оздравея, че нали съм малко чумава сега  Crazy

# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Додо, аз понеже на последните срещи по обясними причини не идвам, не може ли да ти пратя снимка по пощата да ме "разкрасиш" и аз да си я платя? Досега все "завиждах " благородно на разкрасените мадами, но ми беше неудобно, разбира се, да искам да ми правиш и на мен красива снимка.
Може даже да се пробвам да дойда на срещата в неделя, но не обещавам отсега. Дотогава даже и да пратя пари, надали ще пристигнат и ще успеете да ги употребите, така че ако трябва нещо да се купува съм на линия. Тук при нас е склада за евтините памперси, ако искате да поръчате нещо, ще се отзова.

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Уф сега видях че децата в този дом са по-големички. Кажете от какво имат нужда. И пари на кого да пращаме?

# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Уф сега видях че децата в този дом са по-големички. Кажете от какво имат нужда. И пари на кого да пращаме?

Ходим и в бебешки  Wink Но за предложението за взимането на пампи може и да се възползвам, стига да кажеш, че ходите по центъра и няма да те затрудня някой път , ако те помоля да вземеш определено количества пампи (плащаме ги по банка, така че с това няма да има проблем) и да ми ги свалиш до петте кьошета. Това само в екстремни ситуации , разбира се.

Не мога да си редактирам първия постинг и затова:
Благодаря Дуцка!-10 лв.
На Кифлата ще и дърпам ушите, ама реално!
Момичета няма никакво значение дали давате 1, 2, 5 или 10 лв!!! Важното е желанието ви да помогнете на тези деца, а дойдете ли и да ги погушкате- за тях по-важно няма...
Вие сте страхотни!
За Додо пак:  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт